Tłumaczenia
Krzeszowice

Każde tłumaczenie przysięgłe wymaga perfekcyjnego wykonania. Jeżeli nie chcesz wahać się co do jakości tłumaczenia, zapraszamy do skorzystania z naszych korzystnych cenowo, bardzo szybkich i zawsze najlepszych jakościowo usług. Tłumaczenia zrealizowane przez Dogadamycie to pewność najwyższej jakości. Nasza oferta to najlepsza oferta w Krzeszowicach.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Krzeszowicach - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Wszystko, czego się podejmiemy, zrealizujemy na sto procent. Dlatego właśnie tłumaczenia przysięgłe i biznesowe są jedną z naszych najmocniejszych stron. Wszystko to na korzystnych dla klienta warunkach współpracy – pod względem ceny, jak i terminu realizacji.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Dzięki bardzo dużej grupie współpracujących z nami osób, możemy zaoferować realizację tłumaczeń w ponad pięćdziesięciu językach. Nasi translatorzy to osoby bogate w konkretną wiedzę, wykształcenie, a także doświadczenie, nierzadko również w kontekście kultury i charakteru państwa, którego językiem się posługują. Niemałe umiejętności lingwistyczne sprawiają, że nasze tłumaczenia przysięgłe są jednymi z najlepszych, jakie są dostępne na rynku usług translatorskich.

Fachowość tłumaczy przekłada się także na szybkość wykonywania zadań. Wiele z nich jest realizowanych wręcz ekspresowo, ponieważ mamy świadomość tego, że naszym klientom zależy na czasie. Tłumaczenia powstające w Dogadamycie nie tracą przy tym na jakości – to nasze główne zadanie, dlatego w przypadku każdego zlecenia określamy ilość czasu potrzebnego na jego wykonanie. Krzeszowice to miasto, w którym jesteśmy bezkonkurencyjni.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Przede wszystkim powinniśmy dowiedzieć się nieco więcej na temat Twojego zlecenia, aby jak najlepiej je wycenić. Jeżeli jest to tzw. przekład klasyczny, zaproponujemy Ci możliwość rozliczenia się za liczbę wyrazów, które mamy przetłumaczyć. Taka opcja jest bardzo korzystna cenowo. Skontaktuj się z nami telefonicznie albo wypełnij formularz na stronie – odezwiemy się w maksymalnie 30 minut! To całkowicie niezobowiązujące.

Przesyłasz pliki do wyceny

Dobra wycena to taka, która uwzględnia specyfikę całego zlecenia. Z tego powodu musisz dostarczyć nam każdy tekst, wymagający przekładu za pomocą przeznaczonego na to formularza na stronie. Po to, abyśmy dobrze określili koszt usługi. O niczym nie decydujesz w ciemno – dopiero wtedy, gdy poinformujemy Cię o warunkach współpracy, podejmiesz decyzję.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Weźmiemy w nim pod uwagę cenę oraz czas, który będzie potrzebny na wykonanie przekładu. Gdy nasza oferta będzie Ci odpowiadać, przejdziemy do punktu czwartego.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Wyznaczymy osobę, która jak najszybciej rozpocznie wykonywanie przekładu. Nasi tłumacze to osoby, które mają swoje specjalności, zatem w przypadku np. dokumentów czy umów, każdorazowo wyznaczamy tłumaczy znających się na rzeczy.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Gdy prace nad tekstem zostaną zakończone, w umówiony dzień prześlemy Ci gotowe tłumaczenie. Zarówno mailowo, jak i za pomocą panelu klienta, a w przypadku tłumaczeń przysięgłych – dodatkowo tradycyjną pocztą. Co więcej, wszystkie zlecone teksty może poprawić nasz native speaker, który weźmie pod uwagę detale danego języka, grupę docelową konkretnego tekstu itd. – zależnie od Twoich potrzeb (jest to usługa dodatkowo płatna).

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Wykonamy przekłady rozmaitego rodzaju tekstów. Doświadczenie, korzystna cena, szybkość i ogromna siła tkwiąca w zaangażowanym zespole – dzięki temu nasze tłumaczenia są każdorazowo wartościowe i wiarygodne.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Wśród naszych tłumaczy znajdują się osoby, którym niestraszne dokumenty sądowe, świadectwa, umowy biznesowe czy prace naukowe. Wszystkie specjalistyczne teksty przetłumaczymy w pełni fachowo i bezbłędnie.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Chętnie podejmiemy się także tłumaczenia stron internetowych o każdej treści. Oprócz tego, ekspresowo oddajemy tłumaczenia maili (w nie więcej niż godzinę), przez co klient ma pewność, że nie będzie musiał przerywać lub przeciągać rozmowy.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Niektóre sytuacje wymagają czasem pomocy tłumacza. Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć przekładów ustnych konsekutywnych oraz symultanicznych. W razie konieczności, nasz translator dotrze w określone miejsce spotkania biznesowego. Zapewnimy również obecność osoby, mającej pojęcie o konkretnej dziedzinie.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Zapewniamy bieżącą translację rozmowy telefonicznej, sposobność nagrania jej i późniejszego odsłuchiwania. Wszystko to w konkurencyjnej cenie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W ramach naszych wielopoziomowych usług, proponujemy również szansę korekty istniejącego tekstu tak, aby odpowiadał np. kontekstowi kulturowemu konkretnego kraju lub grupie odbiorców, do której ma być skierowany. Edycja wykonywana jest przez naszych native speakerów, którzy idealnie orientują się w rozmaitego rodzaju językowych kwestiach i mają obfite doświadczenie w posługiwaniu się konkretnym językiem.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych native speakerów oraz tłumaczy, którzy każdego dnia wykonują kolejne zlecenia.

300

użytkowników – tak wiele osób postanowiło do tej pory wybrać właśnie naszą firmę. Wiele z nich pozostało z nami do dzisiaj!

25 000

zleceń – wciąż podejmujemy kolejne wyzwania, których celem jest zadowolenie naszych klientów. Dlatego każde następne zadanie to cegiełka stopniowo budująca nasz sukces.

70 000 000

słowa, które na ten moment przetłumaczyli nasi translatorzy. Dzięki ich ciężkiej pracy i umiejętnościom, biuro tłumaczeń Dogadamycie wciąż pozyskuje zaufanie kolejnych klientów.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail