Tłumaczenia
Krynica-Zdrój

Nasze przedsiębiorstwo składa się z wyspecjalizowanych tłumaczy i native speakerów. Realizowane przez nas tłumaczenia są każdorazowo zgodne z tekstem oryginalnym, wykonywane z ustalonym wcześniej terminem oraz w atrakcyjnej cenie. Tłumaczenia przysięgłe wchodzą w skład naszych najmocniejszych stron, które oferujemy klientom w w Krynicy-Zdroju.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Krynicy-Zdroju - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Jesteśmy wyjątkowo elastyczni i niezwykle szybko przygotowujemy każde tłumaczenie, dzięki niezwykłemu zaangażowaniu i doświadczeniu naszych tłumaczy. Wśród nich znajdują się osoby znakomicie znające się na tworzeniu najlepszych jakościowo tłumaczeń przysięgłych i biznesowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty!

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Czas to pieniądz – dobrze zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego naszym klientom proponujemy niezwykle krótkie terminy zrealizowania zleceń. Niezależnie od tego, czy są to tłumaczenia przysięgłe, biznesowe czy zwyczajne przekłady pisemne, zawsze realizujemy nasze zlecenia terminowo, bez względu na porę dnia czy nocy. Właśnie dlatego z góry określamy czas realizacji tłumaczeń tak, aby klient dokładnie wiedział, kiedy może spodziewać się gotowego przekładu. Jeśli Krynica-Zdrój to miasto, w którym szukasz profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń, koniecznie napisz lub zadzwoń do nas.

Wśród naszych translatorów jest mnóstwo osób bogatych w ogromne doświadczenie. Zatrudniamy zarówno tłumaczy, jak i native speakerów. Skład naszego zespołu sprawia, że wykonujemy tłumaczenia w ponad 50 językach świata. Dzięki tak mocnym podstawom, możemy podjąć się rozmaitego rodzaju zleceń i zawsze oddajemy klientowi perfekcyjnie przygotowany przekład.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Klienci proszą nas o wycenę tłumaczenia konkretnej treści za pomocą formularza widniejącego na naszej stronie oraz telefonicznie. W ciągu trzydziestu minut otrzymujecie od nas Państwo wiadomość zwrotną. W przypadku zwyczajnego przekładu, zawsze oferujemy klientowi rozliczenie na podstawie liczby słów w tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Czyli tekst, który wymaga przekładu. Gdy otrzymamy tekst, będziemy mogli go odpowiednio wycenić. Plik z treścią można przesyłać również za pośrednictwem formularza na naszej stronie.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Informujemy zarówno o kosztach tłumaczenia konkretnego tekstu, jak i czasie, w którym nasz tłumacz jest w stanie oddać gotowy przekład.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Jeśli kontrahent zaakceptował te warunki współpracy, specjalnie wyznaczony do tego zlecenia tłumacz, rozpoczyna pracę nad tekstem.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W dzień, który został określony jako data oddania zlecenia, przesyłamy klientowi wykonany przekład. Otrzymuje go każdorazowo zarówno na skrzynkę mailową, jak i na swój panel Klienta. Tłumaczenia przysięgłe są przesyłane również pocztą, w formie fizycznej. Każdy tekst może zostać poprawiony przez naszego native speakera – jest to forma zlecenia dodatkowego, jeżeli klient chce dopasować tekst do wybranej grupy odbiorców, panującej kultury itd. lub wdrożyć pewne zmiany w istniejącym już tekście.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Oferujemy konkurencyjne na rynku ceny usług translatorskich. Wszystkie nasze przekłady są nie tylko wykonywane ekspresowo i skrupulatnie, lecz również w odniesieniu do najrozmaitszych części lingwistycznych istniejących w konkretnej kulturze, a także charakteru i kontekstu danej treści.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Oferujemy każdorazowo wiarygodne i profesjonalnie przygotowane przekłady umów, świadectw, dokumentów, treści naukowych oraz tłumaczenia przysięgłe.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Doskonale przetłumaczymy teksty witryn internetowych, a także e-maile, których przekład dostarczamy naszym kontrahentom w nie więcej niż godzinę, aby zapewnić im sposobność utrzymania płynności konwersacji.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Nasz doświadczony tłumacz dotrze w wyznaczoną przez klienta lokalizację. W ofercie uwzględniliśmy także tłumaczenia konsekutywne, jak i symultaniczne.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Poza bieżącym tłumaczeniem rozmowy telefonicznej, oferujemy także szansę nagrywania, aby po zakończeniu rozmowy klient mógł wysłuchać jej ponownie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Nasi native speakerzy to osoby mający pojęcie o kulturze i specyfice rozmaitych państw, dlatego doskonale sprawdzą różnego typu teksty, aby były bardziej wiarygodne językowo. Co więcej, każdy tekst możemy dopasować do danej grupy odbiorców, sytuacji czy kontekstu.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

tłumacze i native speakerzy, którzy zasilają nasz zespół i codziennie wykonują świetne jakościowo tłumaczenia tekstów.

300

użytkowników – liczba osób, które do tej pory korzystały z pomocy biura tłumaczeń Dogadamycie.

25 000

zleceń – uświadamia zapotrzebowanie na dobre jakościowo tłumaczenia różnego typu treści, przez co wciąż rozwijamy się i poszerzamy swoją ofertę.

70 000 000

tyle przetłumaczonych słów można doliczyć się w zleceniach zrealizowanych przez naszych tłumaczy.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail