Tłumaczenia
Krosno

Dogadamycie gwarantuje wszystkim klientom mieszkającym w Krośnie tłumaczenia różnego typu dokumentów – również tych wymagających ogromnego profesjonalizmu i dbałości o każdy szczegół. Dlatego nasze tłumaczenia przysięgłe dostarczamy w ekspresowym czasie, po korzystnej cenie i z opcją wykonania ich w wielu różnych językach. Do każdego zlecenia podchodzimy z odpowiednią dokładnością i odpowiedzialnością.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Krośnie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Konkurencyjne ceny, natychmiastowa realizacja oraz świetna jakość przekładów – wszystko to sprawia, że bez obaw możesz przekazać nam tłumaczenia pisemne, biznesowe czy przysięgłe. Jeżeli Krosno to miasto, w którym szukasz profesjonalistów - koniecznie zobacz naszą ofertę!

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Profesjonalnie przygotowane tłumaczenia przysięgłe wymagają od tłumacza bezbłędności, znakomitych kompetencji oraz ogromnego zaangażowania. Dlatego każda z zatrudnianych przez nas osób wykazuje właśnie takie cechy.

Dokładna selekcja tłumaczy i dobór świetnego zespołu, umożliwia nam wykonywanie bezbłędnych przekładów w ponad 50 różnych językach. Nasze tłumaczenia zyskują uznanie wśród wielu klientów, którzy chętnie powracają do naszego biura z nowymi zleceniami. Poza ogromnym zaangażowaniem pracowników, wyróżniamy się również bogatą ofertą, dzięki czemu realizujemy tłumaczenia zwykłe, biznesowe i przysięgłe. Naszymi zaletami są wysoka jakość i gwarancja zadowolenia. Jesteśmy jednym z najlepszych biur, które realizują tłumaczenia w Krośnie. Szczegółowe informacje znajdziesz oczywiście w naszej ofercie.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Każde zlecenie wycenimy dla Ciebie całkowicie bezpłatnie i błyskawicznie (zaledwie w 15 minut!). Wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą formularza umieszczonego na stronie lub zadzwonisz na podany numer. Jeśli zlecasz tłumaczenie tzw. „klasyczne”, zaoferujemy Ci wycenę na podstawie ilości słów umieszczonych w Twoim dokumencie.

Przesyłasz pliki do wyceny

Dzięki temu będziemy mogli dokładnie i błyskawicznie wycenić przekład. Najlepiej wykonać to za pomocą umieszczonego na stronie formularza, w którym możesz także umieścić kilka wskazówek lub dodatkowych informacji.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po kontakcie z nami wyślemy do Ciebie zarówno cenę za realizację całego zlecenia, jak i informację o czasie, w którym nasi specjaliści mogą je dla Ciebie wykonać. Jeśli zaakceptujesz nasze warunki, natychmiast rozpoczniemy jego realizację.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Do każdego przekładu wybieramy osobę, której kwalifikacje sprawdzą się najkorzystniej podczas pracy z konkretnym tekstem. Nasi tłumacze mają swoje specjalizacje, dlatego wielu z nich zajmuje się tylko określonymi typami treści, dzięki czemu wciąż poszerzają swoje kompetencje oraz gwarantują dokładność przekładów.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Gdy już wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik, w określonym wcześniej terminie dostaniesz od nas gotowy plik z tłumaczeniem. Oprócz tego, umieścimy go w Twoim Panelu Użytkownika, zaś osoby, które zleciły nam tłumaczenia przysięgłe, dostaną ten sam dokument również pocztą tradycyjną. Jeśli coś trzeba będzie skorygować, zaoferujemy Ci usługi naszego native speakera, który poprawi dany tekst.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Każdy tekst wycenimy za darmo, zaoferujemy atrakcyjne warunki współpracy, wykonamy szybkie i równocześnie doskonałej jakości tłumaczenie. Z nami nie musisz się martwić, że przekład będzie niekompletny, lub nie uwzględni istotnych szczegółów czy kontekstu.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Nasz zespół wykonuje różnego typu przekłady, także te wymagające specjalistycznego podejścia. Zawodowo zajmiemy się każdym dokumentem sądowym, artykułem naukowym lub świadectwem.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Oferujemy możliwość szybkiego przetłumaczenia wiadomości e-mail (do 60 minut), dzięki czemu będziesz mógł szybko udzielić wymaganej odpowiedzi i nie zaburzyć płynności komunikacji. Nasi profesjonaliści tłumaczą także różnego rodzaju serwisy internetowe.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Zależnie od branży, w której wymagane jest tłumaczenie, dobierzemy dla Ciebie tłumacza, który orientuje się w konkretnym temacie i w wybranym dniu dojedzie w określoną przez Ciebie lokalizację. Oferujemy tłumaczenia ustne symultaniczne oraz konsekutywne.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

To jedna z naszych szczególnych usług, która jest świadczona w ekspresowym czasie realizacji i atrakcyjnej cenie. Każda konwersacja może zostać nagrana i udostępniona w Panelu Klienta, istnieje możliwość jej wielokrotnego odtwarzania.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W sytuacji, gdy tłumacz nie sprosta zadaniu, niedostatecznie rozpatrując kontekst czy niuanse lingwistyczne znajdujące się w tekście, możemy zaproponować wsparcie doświadczonego native speakera. Dokona on znakomitej korekty istniejącego tekstu, ponieważ zna nie tylko dany język, ale również trafnie orientuje się w uwarunkowaniach kulturowych, nieraz wymaganych w przypadku tłumaczeń.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

zapewniamy klientom najwyższy standard oferowanych usług, ponieważ zatrudniamy aż siedmiuset profesjonalnych i kompetentnych native speakerów oraz tłumaczy.

300

to liczba klientów, którzy zdecydowali się skorzystać z usług Dogadamycie. Te osoby wielokrotnie korzystają z naszych tłumaczeń, chętnie polecając nas swoim bliskim.

25 000

liczba zrealizowanych zleceń pokazuje, jak znacznym zaufaniem darzą nas osoby zlecające nam przekład tekstów.

70 000 000

czyli słowa, które do dziś wystukali na klawiaturach nasi pracownicy w przypadku wszystkich przekładów pisemnych.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail