Tłumaczenia
Krasnystaw

Zdajemy sobie sprawę z tego, że najlepsze tłumaczenia przysięgłe wymagają od tłumacza niemałych umiejętności. Z tego powodu werbujemy jedynie profesjonalistów z doświadczeniem i bardzo dobrymi umiejętnościami lingwistycznymi. Nasze tłumaczenia to 100% satysfakcji z wykonanego zlecenia i ekspresowe oddanie gotowych tekstów. Dlatego w Krasnymstawie jesteśmy bezkonkurencyjni.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Krasnymstawie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Naszymi mocnymi stronami są szybki czas stworzenia przekładu, najwyższe kompetencje tłumaczy, jak i bardzo dobre oferty cenowe. Realizujemy szeroki zakres usług, w tym tłumaczenia w obszarze biznesowym, tłumaczenia pisemne oraz przysięgłe.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Powierzane nam translacje są przygotowywane na bieżąco, a więc w tzw. „trybie ciągłym”, przez co zapewniamy swoim klientom ekspresowe oddanie tekstów – zawsze w umówionym wcześniej terminie. W zakres naszych usług wchodzą zarówno klasyczne tłumaczenia, a także wymagające pilniejszego zaangażowania tłumaczenia przysięgłe. Co więcej, zajmujemy się przekładem świadectw, dokumentów czy umów biznesowych.

Nasz obfity zakres usług i liczba kooperujących z nami tłumaczy oraz native speakerów sprawiają, że podejmujemy się wszystkich językowych wyzwań. Obecnie nasze biuro przygotowuje tłumaczenia rozmaitych treści w ponad pięćdziesięciu językach. Dzięki temu mamy absolutną pewność, że stworzone przez nasze biuro tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe będą odpowiadać wysokim wymaganiom naszych klientów. Krasnystaw to miasto, w którym szukasz rzetelnej pomocy w zakresie tłumaczeń? Wypełnij formularz zamieszczony na tej stronie.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

W przeciwieństwie od wielu innych przedsiębiorstw u nas jest ona zupełnie darmowa. Kontaktując się z naszą firmą poprzez formularz zamieszczony na stronie lub dzwoniąc pod podany numer telefonu, ekspresowo otrzymasz wszelkie niezbędne informacje. Zwykłe tłumaczenia rozliczamy na zasadzie ilości słów do przetłumaczenia w danym tekście i takie rozwiązanie sugerujemy naszym klientom (opcja ta jest wyjątkowo korzystna cenowo). Każde zlecenie wycenimy w nie więcej niż pół godziny.

Przesyłasz pliki do wyceny

Za pomocą formularza na stronie możesz przesłać nam tekst, który ma być przedmiotem zlecenia. Prześlij go nam w formie dowolnego pliku. Możesz dodać także kilka słów od siebie w przeznaczonym do tego miejscu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Aby dokładnie opisać Ci cały przebieg pracy naszego tłumacza i uprościć podjęcie decyzji o współpracy z naszym przedsiębiorstwem, udostępnimy nie tylko wycenę zlecenia, ale także określimy czas, w jakim możemy dostarczyć wykonane tłumaczenie. Gdy potwierdzisz te warunki, rozpoczniemy pracę.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Nasz specjalnie wybrany tłumacz (który najdokładniej odda sens i istotę Twojego zlecenia) zrealizuje tłumaczenie w terminie, który określiliśmy wcześniej.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W umówionym czasie tłumaczenie pojawi się w Twojej skrzynce mailowej, jak również w panelu Klienta na naszej stronie. Tłumaczenia przysięgłe – oprócz wersji elektronicznej – są oddawane również w formie fizycznej, czyli pocztą. Do każdego tłumaczenia można ponadto zlecić sprawdzenie tekstu przez native speakera, który zadba o to, aby treść pełniej wpisywała się w cechy i kulturę danego języka.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Najlepsze biuro translatorskie to takie, które potrafi przygotowywać przekłady w 100% spełniające oczekiwania klienta. Musi wzbudzać zaufanie dobrą jakością tekstów oraz brać pod uwagę cechy typowe dla konkretnego języka. Dogadamycie jest właśnie takim miejscem – godnym zaufania, w nieustannym rozwoju i gwarantującym ekspresową realizację zlecenia.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Wszystko co robimy wykonujemy z najwyższą pieczołowitością i koncentracją na konkretnym zleceniu. Dlatego bez problemu i w szybkim tempie przygotujemy wszelkie tłumaczenia świadectw, dokumentów, tekstów specjalistycznych oraz naukowych.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Nasi tłumacze przetłumaczą stronę internetową o dowolnej tematyce, tłumacząc ją na wybrany język. Tłumaczenie e-maili realizujemy praktycznie “od ręki”. Zajmuje nam to nie dłużej niż 60 minut, aby jak najszybciej umożliwić klientowi udzielenie odpowiedzi.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeśli chcesz dokładnych tłumaczeń ustnych, zarówno symultanicznych, jak i konsekutywnych, trafiłeś w idealne miejsce. Nasi tłumacze zjawią się w wybranym przez Ciebie miejscu i czasie, aby towarzyszyć Ci np. w spotkaniu biznesowym. Ponadto, dobierzemy osobę mającą pojęcie o danej branży, która pomoże w lepszym zrozumieniu konwersacji.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Zapewniamy również w pełni płynne i atrakcyjne cenowo tłumaczenia rozmów telefonicznych. Oprócz bieżącego tłumaczenia konwersacji, możemy również nagrać i udostępnić odbytą rozmowę w panelu Klienta, aby istniała możliwość powrotu do niej w razie potrzeby.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Native speakerzy z naszego zespołu to osoby nie tylko o wysokim poziomie zdolności językowych, ale także mające pojęcie o charakterze konkretnego języka. Dlatego oferujemy także możliwość dokonania przez nich korekty już przełożonych tekstów tak, aby dopasować je do odpowiedniego kontekstu czy grona odbiorców. Niewątpliwie podnosi to ich wartość merytoryczną.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

to liczba osób, które pracują w naszym biurze w charakterze tłumaczy oraz native speakerów. Tak duże grono umożliwia otrzymywanie zleceń z różnych branż i tworzenie treści najwyższej jakości.

300

użytkowników – klienci korzystający z usług naszego biura od początku naszego istnienia. Grupa ta wciąż się powiększa, a Dogadamycie dynamicznie się rozwija. Zapraszamy wszystkich wymagających doskonałej jakości tłumaczeń!

25 000

zleceń – tak wiele zleconych nam tłumaczeń sprawiło, że teraz jesteśmy jednym z najprężniej działających biur translatorskich na rynku.

70 000 000

tak wiele wyrazów przetłumaczyli na ten moment nasi tłumacze w ramach tworzenia translacji pisemnych. Pragniemy dalej się rozwijać i umożliwiać wszystkim klientom sposobność korzystania z nowoczesnej formy naszych usług.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail