Tłumaczenia
Krapkowice

Dogadamycie zajmuje się tworzeniem najwyższej jakości translacji. Naszym klientom mieszkającym w Krapkowicach dostarczamy także drobiazgowe i dopracowane tłumaczenia przysięgłe. Wszystkie tłumaczenia przygotowane przez naszych tłumaczy powstają wyjątkowo szybko i zawsze na czas.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Krapkowicach - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

W gamie naszych usług każdy klient odnajdzie opcję dostosowaną do swoich wymagań. Tworzymy m.in. doskonałe jakościowo tłumaczenia pisemne, przysięgłe oraz przekłady szeroko związane z tematyką biznesową. Tym, co stanowi nasz wyróżnik na tle konkurencyjnych firm, jest nie tylko ekspresowa realizacja zleceń, ale również atrakcyjna cena.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Wszystkie teksty przetłumaczone przez naszych pracowników – w tym te potrzebujące fachowych umiejętności, czyli na przykład tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe – są najwyższej jakości. Nie zmienia to jednakże faktu, że Dogadamycie oferuje również niesamowicie szybką, wręcz ekspresową, formę realizowania zleceń. Jest to możliwe dzięki licznemu zespołowi, tworzonemu przez wspaniałych, współpracujących z nami tłumaczy i native speakerów.

Każde tłumaczenie jest jedyne w swoim rodzaju, funkcjonuje w innej tematyce i branży, dlatego do zleceń każdorazowo wybierane są osoby najdokładniej znające się na wybranych tematach. Dzięki temu kontrahent zyskuje pewność, że oddana treść będzie tożsama z charakterem i sensem tekstu bazowego. Domeną naszego przedsiębiorstwa to przede wszystkim precyzyjne przekłady tekstów biznesowych oraz tłumaczenia przysięgłe. Krapkowice to miasto, w którym pozostajemy bezkonkurencyjni. Zgłoś się do nas!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Na start możemy zaoferować bezpłatną wycenę każdego zlecenia. Odezwij się do nas – do niczego Cię to nie zobowiązuje, zaś e-mail z informacją o cenie oraz terminie zrealizowania zlecenia dostaniesz już po trzydziestu minutach. W tym celu wypełnij formularz albo, jeżeli preferujesz rozmowę, skontaktuj się z nami za pośrednictwem telefonu. Gdy w grę wchodzi zwyczajne, typowe tłumaczenie, prawdopodobnie zaproponujemy Ci atrakcyjną cenowo opcję rozliczenia na podstawie ilości wyrazów w tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Aby jak najdokładniej oszacować czas niezbędny do wykonania przekładu oraz wycenić pracę, potrzebujemy tekstu,, będący tematem zlecenia. Przy pomocy formularza, wyślij nam plik zawierający wybrany do tłumaczenia tekst. Możesz wysłać nam pliki w wielu dostępnych formatach, a także wprowadzić kilka uwag w przeznaczonym na to polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Zaczekaj trzydzieści minut na wiadomość o wycenie, a także o czasie, w którym przekład zostanie wykonany. Jeżeli kwota i termin będą Ci odpowiadały, nasi pracownicy niezwłocznie zabiorą się do pracy nad tekstem.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Do wykonania każdego zadania wybierana jest osoba, posiadająca największą wiedzę na dany temat.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Dostarczymy je mailowo, jak również umieścimy w panelu Klienta na stronie, zaś osobom, które zleciły tłumaczenia przysięgłe – prześlemy przekład również tradycyjną pocztą. W przypadku wszystkich tekstów, klient ma możliwość zamówienia edycji native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Podejmiemy się każdego zlecenia. Z uwagi na współpracę z profesjonalnymi tłumaczami, którzy zapewniają możliwość translacji tekstów w aż 50 różnych językach, posiadamy naprawdę bogatą ofertę. Wszystko to po zupełnie darmowej wycenie przed rozpoczęciem każdej pracy, a także na wyjątkowo korzystnych dla klienta warunkach finansowych.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

To nasz konik – specjalizujemy się w tworzeniu perfekcyjnych tłumaczeń przysięgłych, tłumaczeń tekstów naukowych, umów, świadectw oraz dokumentów.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Potrzebujesz tłumaczenia tekstu jakiejkolwiek strony internetowej? A może chciałbyś szybko przetłumaczyć maila? Nie ma problemu! Nasi tłumacze dadzą sobie radę ze stronami internetowymi o każdej tematyce, za to gotowego, przetłumaczonego e-maila otrzymasz już maksymalnie 60 minut po nadesłaniu zlecenia.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Zależnie od tego, gdzie i kiedy potrzebujesz tłumacza – wyślemy do Ciebie odpowiednią osobę, zarówno do tłumaczeń ustnych konsekutywnych, jak i symultanicznych. Wskaż wybrane miejsce, określ temat spotkania – jeśli jest to np. spotkanie biznesowe, oddelegowujemy tłumacza znającego się na danej branży.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

To ekspresowa, niedroga i prosta forma tłumaczenia. Wykonamy ją dla Ciebie perfekcyjnie i w atrakcyjnej cenie! Każdą rozmowę można także nagrać na życzenie klienta, aby później był w stanie ponownie odtwarzać ją w przeznaczonym do tego panelu na naszej stronie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W tym wypadku mamy na myśli korektę tłumaczeń pod kątem charakteru konkretnego państwa czy regionu. Realizuje ją nasz doświadczony native speaker, który perfekcyjnie orientuje się w aspektach językowych danej kultury. Jeśli chcesz dostosować treść do danego odbiorcy czy sytuacji – również możemy to zrobić!

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

już tylu kompetentnych, zaawansowanych językowo tłumaczy i native speakerów zdecydowało się na stałą współpracę z naszą firmą.

300

użytkowników –tyle osób skorzystało z przygotowanych przez nas przekładów. Ta liczba nieustannie rośnie!

25 000

zleceń – tyle perfekcyjnie wykonanych zleceń wyszło spod naszych rąk, które przekłamywały kolejne, lingwistyczne bariery.

70 000 000

tyle wyrazów przetłumaczyli na ten moment nasi translatorzy, tworząc tym samym kolejne, znakomicie przetłumaczone teksty.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail