Tłumaczenia
Kraków

Naszym klientom oferujemy tłumaczenia przysięgłe – zawsze szybko, terminowo i profesjonalnie. Warunki współpracy dostosowujemy do potrzeb zleceniodawcy. Tłumaczymy z ponad 50 języków.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Krakowie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Nasze usługi translatorskie obejmują tłumaczenia każdego rodzaju tekstów – między innymi wykonujemy tłumaczenia pisemne, biznesowe i przysięgłe. Zlecenia wykonujemy kompetentnie, terminowo i w najkorzystniejszych cenach.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Wykonujemy tłumaczenia w trybie ekspresowym – również tłumaczenia przysięgłe najwyższej jakości. Nasi tłumacze wyróżniają się wieloletnim doświadczeniem, skrupulatnością i dokładnością. Pracują bez przerwy, niezależnie od dnia i godziny, aby wykonać na czas tłumaczenia dla naszych klientów z Krakowa – zarówno indywidualnych, jak i biznesowych.

Nasi tłumacze specjalizują się w wielu rodzajach tłumaczeń, dlatego potrafią zrealizować każde zlecenie. Zamawiając nasze usługi mają Państwo pewność, że w tłumaczeniu zostanie uwzględniona jego specyfika, kontekst i najdrobniejsze niuanse językowe. Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe cechujące się najwyższą dokładnością przekładu są naszą mocną stroną.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Pierwszym krokiem jest bezpłatna i niezobowiązująca wycena. Osoby zainteresowane naszymi usługami prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez formularz kontaktowy. Wycenę realizujemy w 15 minut. Przy tłumaczeniach klasycznych istnieje możliwość wyboru korzystnego wariantu rozliczenia, który uwzględnia ilość słów znajdujących się w tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Klient przesyła e-mailem do naszego biura pliki do wyceny. Akceptujemy każdy format pliku. Dodatkowo zachęcamy do umieszczenia w formularzu dodatkowych uwag do zamówienia.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Następnie e-mailem otrzymają Państwo wycenę tłumaczenia oraz termin jego realizacji. Jeżeli warunki współpracy okażą się satysfakcjonujące, prosimy o ich potwierdzenie – wówczas nasz tłumacz niezwłocznie przystąpi do realizacji zlecenia.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Do tłumaczenia różnych rodzajów dokumentów przypisani są różni tłumacze, specjalizujący się w danym typie tekstów.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Pliki z wykonanymi tłumaczeniami przesyłami poprzez e-mail, jak również umieszczamy je w Panelu Klienta. Jeśli przedmiotem zamówienia było tłumaczenie przysięgłe, przesyłamy dokument pocztą – mogą się go Państwo spodziewać najdalej w ciągu kilku dni. Dodatkowo oferujemy usługę korekty przetłumaczonego teksty przez doświadczonego tłumacza – native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

wykonujemy przekłady tekstów różnego rodzaju, zawsze z uwzględnieniem specyfiki i kontekstu danego tłumaczenia. Dajemy gwarancję konkurencyjnej ceny i najwyższej jakości świadczonych usług. Proponujemy krótkie terminy realizacji i darmową wycenę.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

tłumaczymy umowy biznesowe, artykuły naukowe, świadectwa, dokumentację sądową i wiele, wiele innych. Nasi klienci mogą mieć pewność, że tłumaczenia będą w pełni wiarygodne i zrealizowane na ustalony termin.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

dostosowujemy się do oczekiwań naszych klientów. Tłumaczymy witryny internetowe każdego typu. Translacji wiadomości e-mail dokonujemy już w 60 minut.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

przypisani do danego zlecenia posiadają doświadczenie w konkretnej branży. Dojeżdżają do wskazanej przez klienta lokalizacji w wyznaczonym terminie.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

rozmowa może zostać nagrana i umieszczona w panelu, dzięki czemu klient może wrócić do niej w każdej chwili. Rozmowy telefoniczne tłumaczymy w krótkich terminach, proponując konkurencyjne stawki.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

zdajemy sobie sprawę, że specyfika tekstu czy danej branży i grono jego odbiorców stawia szczególne wymagania przed tłumaczem. Dlatego mogą Państwo zamówić dodatkowo korektę przetłumaczonego tekstu przez naszych native speakerów, którzy znają doskonale nie tylko język danego kraju czy regionu, ale i jego kulturę i zwyczaje.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

tłumaczy i native speakerów pracuje z nami każdego dnia i w każdej godzinie. Nasi klienci mają gwarancję, że przypisany do danego zlecenia tłumacz posiada duże doświadczenie i wysokie kompetencje lingwistyczne.

300

klientów zaufało naszym tłumaczeniom. Wielu z nich wraca, co najlepiej świadczy o jakości wykonywanych przez dogadamycie.pl usług.

25 000

zrealizowanych zleceń świadczy o ogromnym zapotrzebowaniu na profesjonalne, dostosowane do współczesnych wymagań tłumaczenia. Z każdym dniem zwiększamy nasze kompetencje, aby tłumaczyć dla Państwa jeszcze lepiej.

70 000 000

słów znalazło się w wykonywanych przez Dogadamycie tłumaczeniach pisemnych. Ułatwiamy porozumiewanie się każdemu, w ponad 50 językach – jesteśmy przekonani, że granice istnieją jedynie w wyobraźni.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail