Tłumaczenia
Kozienice

Zdajemy sobie sprawę z tego, że najlepsze tłumaczenia przysięgłe wymagają od tłumacza wysokich kompetencji. Z tego powodu werbujemy wyłącznie specjalistów z doświadczeniem i niezwykle dobrymi umiejętnościami lingwistycznymi. Nasze tłumaczenia to 100% zadowolenia ze zrealizowanego zlecenia i ekspresowe oddanie przygotowanych tekstów. Dlatego w Kozienicach jesteśmy bezkonkurencyjni.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Kozienicach - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Naszymi mocnymi stronami są ekspresowy czas realizacji przekładu, najwyższe umiejętności tłumaczy oraz atrakcyjne oferty cenowe. Wykonujemy szeroki zakres usług, w tym tłumaczenia w obszarze biznesowym, tłumaczenia pisemne oraz przysięgłe.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Powierzane nam translacje są realizowane bezzwłocznie, a więc w tzw. „trybie ciągłym”, przez co zapewniamy swoim klientom szybkie oddanie tekstów – zawsze w ustalonym wcześniej terminie. W zakres naszych usług wliczają się zarówno klasyczne tłumaczenia, jak i również wymagające pilniejszego zaangażowania tłumaczenia przysięgłe. Co więcej, zajmujemy się przekładem świadectw, dokumentów czy umów biznesowych.

Nasz obfity zakres usług i liczba kooperujących z nami tłumaczy oraz native speakerów sprawiają, że podejmujemy się wszystkich lingwistycznych wyzwań. Aktualnie nasze biuro wykonuje tłumaczenia rozmaitych treści w ponad 50 językach. Dzięki temu mamy absolutną pewność, że wykonane przez nasze biuro tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe będą odpowiadać wysokim wymaganiom naszych klientów. Kozienice to miasto, w którym szukasz rzetelnej pomocy w zakresie tłumaczeń? Wypełnij formularz zamieszczony na tej stronie.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

W odróżnieniu od wielu innych biur u nas jest ona zupełnie bezpłatna. Kontaktując się z naszą firmą za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie lub dzwoniąc pod udostępniony numer telefonu, szybko otrzymasz wszelkie niezbędne informacje. Klasyczne tłumaczenia rozliczamy biorąc pod uwagę liczbę słów do przetłumaczenia w konkretnym tekście i to rozwiązanie proponujemy naszym klientom (opcja ta jest niezwykle atrakcyjna cenowo). Wszystkie zlecenia wycenimy w maksymalnie pół godziny.

Przesyłasz pliki do wyceny

Dzięki formularzowi na stronie możesz wysłać nam tekst, będący tematem zlecenia. Prześlij go nam w formie dowolnego pliku. Możesz dodać też kilka słów od siebie w przeznaczonym do tego miejscu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Aby trafnie opisać Ci cały przebieg pracy naszego tłumacza i uprościć podjęcie decyzji o współpracy z naszym biurem, udostępnimy nie tylko wycenę zlecenia, ale również określimy czas, w którym jesteśmy w stanie oddać gotowy przekład. Kiedy zaakceptujesz te warunki, przystąpimy do pracy.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Nasz specjalnie wybrany tłumacz (który najpełniej odda sens i istotę Twojego zlecenia) zrealizuje tłumaczenie w terminie, który określiliśmy wcześniej.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W określonym wcześniej terminie tłumaczenie pojawi się w Twojej skrzynce mailowej, jak również w panelu Klienta na naszej stronie. Tłumaczenia przysięgłe – poza wersją elektroniczną – są przesyłane dodatkowo w formie fizycznej, czyli pocztą. Do każdej translacji można dodatkowo zlecić korektę native speakera, który zadba o to, aby treść dokładniej wpisywała się w cechy i kulturę danego języka.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Dobre biuro translatorskie to takie, które wie jak tworzyć przekłady w 100% spełniające oczekiwania klienta. Powinno wzbudzać zaufanie dobrą jakością tekstów oraz mieć na uwadze cechy charakterystyczne dla danego języka. Dogadamycie jest właśnie takim miejscem – godnym zaufania, w ciągłym rozwoju i gwarantującym ekspresową realizację zleceń.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Wszystko co robimy przygotowujemy z dużą pieczołowitością i skupieniem na danym zadaniu. Dlatego bez problemu i w szybkim tempie wykonamy wszelkie przekłady świadectw, dokumentów, tekstów specjalistycznych oraz naukowych.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Nasi tłumacze przetłumaczą stronę internetową o każdej tematyce, tłumacząc ją na wybrany język. Tłumaczenie e-maili przeprowadzamy praktycznie “od ręki”. Zajmuje nam to maksymalnie godzinę, aby jak najszybciej umożliwić klientowi udzielenie odpowiedzi.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeżeli potrzebujesz precyzyjnych tłumaczeń ustnych, zarówno symultanicznych, jak i konsekutywnych, trafiłeś w idealne miejsce. Nasi tłumacze pojawią się w wybranym przez Ciebie miejscu i czasie, aby towarzyszyć Ci np. w spotkaniu biznesowym. Ponadto, dobierzemy osobę znającą się na określonej branży, która pomoże w dokładniejszym zrozumieniu rozmówcy.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Gwarantujemy także całkowicie płynne i atrakcyjne cenowo tłumaczenia rozmów telefonicznych. Poza bieżącą translacją rozmowy, jesteśmy w stanie również nagrać i udostępnić odbytą rozmowę w panelu Klienta, aby istniała możliwość powrotu do niej w razie potrzeby.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Native speakerzy z naszego przedsiębiorstwa to osoby nie tylko o najwyższym stopniu zdolności językowych, ale również znające specyfikę danego języka. Z tego powodu gwarantujemy także możliwość dokonania przez nich korekty już przełożonych tekstów tak, aby dostosować je do właściwego kontekstu czy grona odbiorców. Niewątpliwie podnosi to ich wartość merytoryczną.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

to liczba osób, które pracują w naszym biurze w charakterze tłumaczy oraz native speakerów. Tak liczne grono umożliwia podejmowanie zleceń z wielu branż i przygotowywanie treści wysokiej jakości.

300

użytkowników – kontrahenci korzystający z usług naszego przedsiębiorstwa od początku naszego istnienia. Grupa ta wciąż się rozrasta, a Dogadamycie energicznie się rozwija. Zapraszamy wszystkich potrzebujących najwyższej jakości tłumaczeń!

25 000

zleceń – tak wiele zleconych nam tłumaczeń miało wpływ na to, że dzisiaj jesteśmy jednym wiodących biur tłumaczeń na rynku.

70 000 000

tyle wyrazów napisali do tej pory nasi tłumacze w ramach tworzenia translacji pisemnych. Chcemy dalej się rozwijać i dawać wszystkim klientom sposobność korzystania z nowoczesnej formy naszych usług.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail