Tłumaczenia
Koszalin

Jeśli poszukujesz prawidłowych i terminowych tłumaczeń w Koszalinie – napisz do nas. Zapewniamy tłumaczenia na doskonałym poziomie i gwarantujemy krótki termin ich realizacji. Tłumaczenia stworzone przez naszych wykwalifikowanych tłumaczy, którzy realizują zlecenia w wielu językach, przygotowywane są z ogromną dokładnością i zapewniają 100% satysfakcji.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Koszalinie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Poza atrakcyjną ceną zapewniamy także obszerny zakres wykonywanych usług, m.in. tłumaczenia pisemne, przysięgłe i biznesowe . Wszystkie zlecenia będą wykonane z ogromną dokładnością i tak szybko, jak tego wymagasz.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych tłumaczy i ich dużym kompetencjom, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu przekłady aż w pięćdziesięciu różnych językach. Tłumaczenia zawsze wykonujemy szybko, sprawnie i na czas. Nie boimy się trudnych wyzwań – wszystkie zlecenia są wykonywane w trybie ciągłym, dzięki czemu zapewniamy klientom pewność profesjonalnej usługi! Naszą propozycję kierujemy do wszystkich osób i firm, które szukają w Koszalinie pomocy rzetelnego biura tłumaczeń.

Wiedząc, jak znaczący jest profesjonalizm oraz umiejętność rzetelnego odwzorowania sensu różnego rodzaju tekstów, nasi tłumacze zwracają uwagę na każdy, nawet najmniejszy element tłumaczonych artykułów. Ta kwestia jest szczególnie istotna w przypadku tekstów wymagających tłumaczenia przysięgłego. Współpracując z nami, zyskują Państwo pewność, iż każdy przygotowany przekład charakteryzować się będzie starannością i wysoką jakością. Zaufało nam już wiele osób mieszkających w Koszalinie – Ciebie także zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Przekażemy Ci dokładną wycenę w zaledwie 15 minut otwarcia Twojej wiadomości mailowej wysłanej za pomocą formularza lub po rozmowie telefonicznej. Jeśli sprawa dotyczy natomiast tłumaczeń klasycznych, z góry proponujemy atrakcyjną dla klientów możliwość rozliczenia na bazie liczby słów w tłumaczonym dokumencie.

Przesyłasz pliki do wyceny

Aby nasze biuro tłumaczeń mogło podać Ci cenę, którą proponujemy za realizację określonego przekładu, prześlij nam swój plik z tekstem (w dowolnym formacie). Jeżeli chciałbyś dostarczyć nam istotne zastrzeżenia, wypełnij specjalny formularz do tego przeznaczony.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po zrealizowaniu wyżej wymienionych kroków wyślemy Ci wiadomość z wyceną oraz terminem realizacji zamówienia. Jeżeli nasza propozycja spotka się z Twoją akceptacją, przystąpimy do wykonania tłumaczenia.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Następnie jeden z naszych tłumaczy, dysponujący właściwymi kwalifikacjami do zrealizowania Twojego zlecenia, wykona tłumaczenie w określonym przez nas terminie.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Dodatkowo, klienci otrzymują tłumaczenia przysięgłe drogą pocztową. W przypadku innych tekstów, gotowy plik jest dostępny w umówionym terminie w specjalnym panelu oraz jest wysyłany w formie wiadomości elektronicznej. Jeżeli użytkownik oczekuje jeszcze większej staranności, do korekty tekstów można zamówić zawodowego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Idealnie przełożymy na język obcy każdy tekst, biorąc pod uwagę wszelkie niuanse w tym jego ogólny charakter. Wyróżniają nas bardzo atrakcyjne ceny, połączone z wysoką jakością realizowanych przekładów. Naszym atutem jest również darmowa wycena zlecenia oraz błyskawiczna realizacja usługi.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Zapewniamy doskonałe tłumaczenia dokumentacji sądowych, artykułów naukowych, świadectw, umów biznesowych oraz wszystkich innych dokumentów, które wymagają rzetelnego i profesjonalnego podejścia.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Powierzone nam maile przetłumaczymy już w godzinę, aby skutecznie wpisywać się w oczekiwania naszych klientów. To oczywiste, że żadna osoba nie chce czekać na odpowiedź mailową zbyt długo. W przypadku stron internetowych, przetłumaczymy każdy ich rodzaj tak, aby skutecznie działały w sieci i odpowiadały standardom UX.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Nasza oferta zawiera również tłumaczenia ustne, zarówno konsekutywne, jak i symultaniczne. Nasi doświadczeni specjaliści dotrą w każde z w wyznaczonych przez Ciebie miejscu, aby pomóc Ci przełamać każdą barierę językową.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Realizujemy także tłumaczenie rozmów telefonicznych. Proces ten jest wyjątkowo sprawny oraz atrakcyjny cenowo. Każdą rozmowę można również nagrać i odtwarzać przy pomocy panelu Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Współpracując z naszym biurem, masz możliwość zamówienia usług naszego profesjonalnego native speakera. Zdajemy sobie sprawę, że pewni tłumacze nie zawsze podołają zadaniu np. ze względu na niewłaściwe odniesienie się do specyfiki danego kraju. Nasi native speakerzy posługują się zarówno określonym językiem, jak i są zaznajomieni z tradycją tych części świata, w których on obowiązuje, dlatego zawsze dokonają właściwej korekty.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

jest to ilość naszych profesjonalnych native speakerów i tłumaczy. Każdy nasz specjalista posiada duże kompetencje, dzięki czemu oferujemy teksty charakteryzujące się wysoką jakością.

300

użytkowników – czyli naszych usługobiorców, którzy decydują się na dalsze korzystanie z naszych usług, ponieważ są zadowoleni z efektów współpracy. Pozwól nam zachwycić również Ciebie.

25 000

zleceń – tak wielka liczba zleceń świadczy o tym, że rynek potrzebuje wysokiej jakości tłumaczeń, które nasze biuro realizuje każdego dnia.

70 000 000

taką liczbę słów przetłumaczyliśmy w naszych zleceniach pisemnych. Każdego dnia pomagamy naszym klientom w sprawnej komunikacji, niezależnie od charakteru tekstu i języka!

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail