Tłumaczenia
Kościerzyna

Dogadamycie to biuro tłumaczeń, zajmujące się przede wszystkim tworzeniem wysokiej jakości tłumaczeń różnego rodzaju tekstów. W zakres naszej oferty wchodzą przede wszystkim fachowe tłumaczenia przysięgłe, w przypadku których gwarantujemy wysokie umiejętności lingwistyczne i obszerną wiedzę naszych tłumaczy. Zakres naszych usług jest bardzo szeroki – tłumaczenia wykonujemy w aż 50 różnych językach. Funkcjonujemy także w Kościerzynie!

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Kościerzynie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Szybko i profesjonalnie tworzymy doskonałe przekłady tekstów najróżniejszego typu. Nasi translatorzy to profesjonaliści zajmujący się także tłumaczeniami przysięgłymi i biznesowymi. Wszystkie teksty, które nam powierzysz zostaną ekspresowo przełożone przez naszych lingwistycznych specjalistów. Ponadto, wszystko to zapewniamy w przystępnej cenie.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Nasi tłumacze to profesjonaliści – wszystkie zlecenia są szczegółowo badane przez nasz zespół, natomiast do przygotowania konkretnego tłumaczenia przydzielamy osobę, która najlepiej zna się na danej tematyce oraz branży. Tłumaczenia, które udostępniamy klientom cechują się najwyższą jakością wykonania. Wciąż się rozwijamy i zatrudniamy grono zaufanych i doświadczonych tłumaczy, którzy służą nam swoim doświadczeniem i umiejętnościami. Jeżeli Kościerzyna to miasto, w którym szukasz fachowej pomocy w zakresie tłumaczeń - skontaktuj się z nami.

Możemy zaoferować Państwu usługi translatorskie w ponad pięćdziesięciu językach. W Dogadamycie mają Państwo gwarancję, że tłumaczenia przysięgłe, dokumenty czy umowy biznesowe będą przetłumaczone w jak najlepszy i jednocześnie wyjątkowo sprawny sposób.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Podstawowym krokiem jest kontakt z naszą obsługą. Mogą Państwo skontaktować się z nami dzięki podanemu na stronie numerowi telefonu lub przez specjalnie stworzony formularz. Klasyczne tłumaczenia są zazwyczaj rozliczane na podstawie liczby znaków w tekście, który stanowi przedmiot zlecenia. Szczegółowa wycena odbywa się jednak za pomocą formularza – dokonamy tego w ciągu pół godziny. Cały proces jest niezobowiązujący i darmowy.

Przesyłasz pliki do wyceny

Wraz z wypełnionym formularzem powinieneś wysłać nam tekst, będący przedmiotem zlecenia. Można wysłać go w jakimkolwiek formacie, jak również zamieścić uwagi w odpowiednim polu dostępnym w formularzu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Kiedy otrzymamy pełne informacje i tekst, dostarczymy Państwu naszą wycenę oraz oszacujemy, jak długo będzie trwało zrealizowanie konkretnego zadania. Jeśli nasza oferta zostanie zaakceptowana przez klienta, rozpoczynamy realizację.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Nasz tłumacz rozpoczyna pracę nad tekstem i kończy ją w ustalonym terminie. Każdorazowo jest to osoba, której umiejętności najbardziej pasują do profilu konkretnego zlecenia.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W umówionym czasie przesyłamy plik z tłumaczeniem na adres e-mailowy klienta, umieszczając go jednocześnie w jego panelu Klienta. Oprócz tego, wszystkie tłumaczenia przysięgłe są wysyłane także pocztą, a docierają do klientów w ciągu kilku dni. Każde zlecenie może zostać poddane dodatkowej korekcie (wykonuje ją native speaker).

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Wszystkie teksty,, które wychodzą spod pióra naszych tłumaczy cechują się wysoką jakością i dokładnym przekładem, uwzględniającym charakter oraz specyfikę danego języka. Każde zlecenie zrealizujemy szybko, niezawodnie i po dokonaniu całkowicie bezpłatnej wyceny.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Dogadamycie zapewnia profesjonalne tłumaczenia tekstów „zaawansowanych”, czyli świadectw, umów, dokumentów czy treści naukowych. W naszej firmie pracują osoby specjalizujące się w różnego rodzaju tłumaczeniach.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Każdy e-mail, który zostanie do nas wysłany, zostanie przetłumaczony już w przeciągu godziny! Wiemy, że bezproblemowa komunikacja jest istotna, dlatego też nie ociągamy się z tłumaczeniem maili i wysyłamy je do klienta jak najszybciej. Oprócz tego, zajmujemy się tłumaczeniem wszelkich witryn internetowych.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeśli poszukujesz tłumacza na spotkanie biznesowe lub prywatne – nie zawiedziemy Cię. Bez względu na to, czy są to tłumaczenia konsekutywne czy symultaniczne, gwarantujemy wsparcie tłumacza mającego doświadczenie w określonej tematyce.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Kiedy obawiasz się zagranicznej konwersacji w innym języku – służymy pomocą! Poza bieżącym tłumaczeniem i atrakcyjną ceną, oferujemy również sposobność nagrania danej rozmowy i późniejszego odsłuchiwania jej dzięki panelowi Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Każdy tekst można u nas poddać edycji, wykonywanej przez wyspecjalizowanego native speakera. Zamierzeniem korekty jest przede wszystkim dostosowanie treści do grupy odbiorców konkretnej dziedziny czy tematyki (np. w kontekście kulturowym danego języka).

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych tłumaczy i native speakerów, którzy codziennie dbają o wypracowanie jak najlepszych jakościowo tłumaczeń.

300

użytkowników – klienci Dogadamycie, którzy podjęli z nami współpracę (w wielu przypadkach wielokrotnie!)

25 000

zleceń – właśnie tyle zleceń wykonaliśmy do tej pory razem z naszym zespołem. Chętnie zajmiemy się także Twoim!

70 000 000

słowa, które do tej pory napisaliśmy w naszych przekładach. Ta potężna liczba pokazuje, jak ogromne jest zapotrzebowanie na najwyższej jakości usługi translatorskie.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail