Tłumaczenia
Kościan

Dogadamycie to biuro tłumaczeń, zajmujące się głównie przygotowywaniem wysokiej jakości tłumaczeń różnego rodzaju tekstów. W zakres naszej oferty wchodzą przede wszystkim profesjonalne tłumaczenia przysięgłe, w przypadku których gwarantujemy wysokie umiejętności lingwistyczne i praktyczną wiedzę naszych tłumaczy. Zakres naszych usług jest niezwykle szeroki – tłumaczenia realizujemy w aż 50 różnych językach. Działamy także w Kościanie!

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Kościanie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Szybko i profesjonalnie przygotowujemy doskonałe przekłady tekstów różnego rodzaju. Nasi translatorzy to fachowcy zajmujący się również tłumaczeniami przysięgłymi i biznesowymi. Wszystkie teksty, które nam dostarczysz zostaną bardzo szybko przełożone przez naszych językowych specjalistów. Ponadto, wszystko to oferujemy w przystępnej cenie.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Nasi tłumacze to profesjonaliści – każde zlecenie jest dokładnie analizowane przez nasz zespół, natomiast do zrealizowania konkretnego tłumaczenia przydzielamy osobę, która najlepiej zna się na danej tematyce oraz branży. Tłumaczenia, które dostarczamy klientom cechują się wysoką jakością wykonania. Nieustannie się rozwijamy i zatrudniamy grupę zaufanych i doświadczonych tłumaczy, którzy służą nam swoim doświadczeniem i zdolnościami. Jeśli Kościan to miasto, w którym szukasz fachowej pomocy w zakresie tłumaczeń - skontaktuj się z nami.

Możemy zaoferować Państwu usługi translatorskie w ponad 50 językach. W Dogadamycie zyskują Państwo pewność, że tłumaczenia przysięgłe, dokumenty czy umowy biznesowe zostaną przetłumaczone w jak najlepszy i jednocześnie wyjątkowo sprawny sposób.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Podstawowym krokiem jest kontakt z naszą obsługą. Mogą Państwo skontaktować się z nami za pomocą podanego na stronie numerowi telefonu lub przez specjalnie stworzony formularz. Klasyczne tłumaczenia są zazwyczaj rozliczane na podstawie ilości znaków w tekście, stanowiącym przedmiot zlecenia. Szczegółowa wycena odbywa się jednak za pomocą formularza – dokonamy tego w ciągu 30 minut. Cały proces jest niezobowiązujący i nieodpłatny.

Przesyłasz pliki do wyceny

Razem z wypełnionym formularzem powinieneś przesłać nam tekst, który jest przedmiotem zlecenia. Można wysłać go w dowolnym formacie, a także zamieścić uwagi w odpowiednim polu dostępnym w formularzu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Gdy otrzymamy pełne informacje i tekst, prześlemy Państwu naszą wycenę, jak i oszacujemy, jak długo będzie trwało wykonanie konkretnego zadania. Jeśli nasza oferta zostanie zatwierdzona przez klienta, rozpoczynamy realizację.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Nasz translator rozpoczyna pracę nad tekstem i kończy ją w określonym terminie. Zawsze jest to osoba, której kompetencje najbardziej pasują do profilu konkretnego zlecenia.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

We wcześniej ustalonym terminie wysyłamy plik z tłumaczeniem na adres e-mailowy klienta, publikując go równocześnie w jego panelu Klienta. Oprócz tego, wszystkie tłumaczenia przysięgłe są wysyłane również pocztą, a klienci otrzymują je w ciągu kilku dni. Każde zlecenie może zostać poddane dodatkowej korekcie (przeprowadza ją native speaker).

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Wszystkie teksty,, które wychodzą spod pióra naszych tłumaczy cechują się najwyższą jakością i wiernym przekładem, uwzględniającym charakter oraz specyfikę danego języka. Każde zlecenie wykonamy bezzwłocznie, niezawodnie i po przeprowadzeniu zupełnie bezpłatnej wyceny.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Dogadamycie gwarantuje profesjonalne tłumaczenia tekstów „zaawansowanych”, czyli świadectw, umów, dokumentów czy treści naukowych. W naszej firmie pracują osoby specjalizujące się w różnego typu tłumaczeniach.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Każdy e-mail, który będzie do nas wysłany, zostanie przetłumaczony już w przeciągu 60 minut! Wiemy, że bezproblemowa komunikacja jest ważna, dlatego też nie ociągamy się z tłumaczeniem maili i przesyłamy je do klienta jak najszybciej. Poza tym, zajmujemy się tłumaczeniem wszelkiego typu stron internetowych.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeśli potrzebujesz tłumacza na spotkanie biznesowe lub prywatne – nie zawiedziemy Cię. Bez względu na to, czy są to tłumaczenia konsekutywne czy symultaniczne, zapewniamy wsparcie tłumacza mającego doświadczenie w określonej tematyce.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Jeżeli obawiasz się zagranicznej konwersacji w innym języku – oferujemy pomoc! Poza bieżącym tłumaczeniem i atrakcyjną ceną, oferujemy również możliwość nagrania danej konwersacji i późniejszego odsłuchiwania jej dzięki panelowi Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Każdy tekst można u nas poddać edycji, która jest wykonywana przez profesjonalnego native speakera. Zamierzeniem edycji jest przede wszystkim dostosowanie treści do grupy odbiorców konkretnej dziedziny czy tematyki (na przykład w kontekście kulturowym określonego języka).

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

grono naszych tłumaczy i native speakerów, którzy codziennie dbają o wypracowanie jak najlepszej jakości przekładów.

300

użytkowników – klienci Dogadamycie, którzy skorzystali z naszych usług (w wielu przypadkach wielokrotnie!)

25 000

zleceń – dokładne tyle zleceń zrealizowaliśmy do tej pory razem z naszym zespołem. Z radością zajmiemy się również Twoim!

70 000 000

słowa, które dotychczas napisaliśmy w naszych przekładach. Ta niewiarygodna liczba pokazuje, jak duże jest zapotrzebowanie na wysokiej jakości usługi translatorskie.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail