Tłumaczenia
Koronowo

Każde tłumaczenie przysięgłe wymaga perfekcyjnego zrealizowania. Jeśli nie chcesz mieć wątpliwości co do jakości tłumaczenia, zachęcamy do skorzystania z naszych atrakcyjnych cenowo, bardzo szybkich i każdorazowo profesjonalnych usług. Tłumaczenia wykonane przez Dogadamycie to gwarancja najwyższej jakości. Nasza oferta to najlepsza oferta w Koronowie.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Koronowie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Wszystko, czego się podejmiemy, zrealizujemy na sto procent. Z tego powodu tłumaczenia przysięgłe i biznesowe stanowią jedną z naszych głównych atrybutów. Wszystko to na korzystnych dla kontrahenta warunkach współpracy – pod względem ceny, jak i terminu realizacji.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Dzięki ogromnej grupie współpracujących z nami osób, możemy zaoferować wykonanie przekładów w ponad pięćdziesięciu językach. Nasi translatorzy to osoby mające potrzebną wiedzę, wykształcenie, a także doświadczenie, nierzadko także w kontekście kultury i charakteru kraju, którego językiem się posługują. Niemałe umiejętności językowe sprawiają, że nasze tłumaczenia przysięgłe są jednymi z najlepszych, jakie można obecnie znaleźć na rynku usług translatorskich.

Profesjonalizm tłumaczy przekłada się również na szybkość realizowania zleceń. Wiele z nich jest realizowanych wręcz ekspresowo, gdyż dobrze wiemy, że naszym klientom zależy na czasie. Tłumaczenia tworzone w Dogadamycie nie tracą przy tym na jakości – to nasz priorytet, dlatego w przypadku wszystkich zleceń ustalamy ilość czasu wymaganego na jego realizację. Koronowo to miasto, w którym jesteśmy bezkonkurencyjni.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Przede wszystkim musimy dowiedzieć się trochę więcej na temat Twojego zlecenia, aby jak najdokładniej je wycenić. Jeśli jest to tzw. przekład klasyczny, zaoferujemy Ci możliwość rozliczenia się za ilość słów, które mamy przełożyć. Taka opcja jest wyjątkowo korzystna cenowo. Skontaktuj się z nami telefonicznie albo wypełnij formularz na stronie – odezwiemy się w maksymalnie 30 minut! To absolutnie niezobowiązujące.

Przesyłasz pliki do wyceny

Najlepsza wycena to taka, która uwzględnia specyfikę całego zlecenia. Dlatego powinieneś dostarczyć nam każdy tekst, wymagający tłumaczenia, za pomocą przeznaczonego na to formularza na stronie. Po to, abyśmy jak najdokładniej określili koszt usługi. O niczym nie decydujesz w ciemno – dopiero wówczas, gdy poinformujemy Cię o warunkach współpracy, podejmiesz decyzję.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Uwzględnimy w nim cenę oraz czas, który będzie potrzebny na wykonanie przekładu. Kiedy nasza oferta będzie dla Ciebie odpowiednia, przejdziemy do punktu czwartego.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Ustalimy osobę, która jak najprędzej rozpocznie wykonywanie przekładu. Nasi tłumacze to osoby, które posiadają swoje specjalności, dlatego w przypadku np. dokumentów czy umów, zawsze wyznaczamy tłumaczy mających pojęcie o konkretnym temacie.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Gdy prace nad tekstem zostaną ukończone, w umówiony dzień dostarczymy Ci gotowe tłumaczenie. Zarówno mailowo, jak i za pomocą panelu klienta, a w przypadku tłumaczeń przysięgłych – również tradycyjną pocztą. Co więcej, wszystkie zlecone teksty może poprawić nasz native speaker, który weźmie pod uwagę detale danego języka, grupę docelową konkretnego tekstu itd. – zależnie od Twoich potrzeb (jest to usługa dodatkowo płatna).

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Wykonamy tłumaczenia rozmaitego typu tekstów. Doświadczenie, atrakcyjna cena, szybkość i wielka siła tkwiąca w zaangażowanym zespole – dzięki temu nasze tłumaczenia są każdorazowo wartościowe i wiarygodne.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Pośród naszych translatorów znajdują się osoby, którym niestraszne dokumenty sądowe, świadectwa, umowy biznesowe czy prace naukowe. Wszystkie specjalistyczne teksty przełożymy w pełni profesjonalnie i bezbłędnie.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Z radością podejmiemy się również tłumaczenia stron internetowych o dowolnej treści. Poza tym, bardzo szybko oddajemy tłumaczenia maili (w nie więcej niż 60 minut), dzięki czemu klient ma pewność, że nie będzie musiał przerywać lub przeciągać konwersacji.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Różne sytuacje potrzebują czasem pomocy tłumacza. Z tego powodu w naszej ofercie nie mogło zabraknąć tłumaczeń ustnych konsekutywnych oraz symultanicznych. W razie potrzeby, nasz tłumacz dojedzie w określone miejsce spotkania biznesowego. Zapewnimy także obecność osoby, która zna się na danej branży.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Gwarantujemy bieżącą translację rozmowy telefonicznej, sposobność nagrania jej i późniejszego odsłuchiwania. Wszystko to w atrakcyjnej cenie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W ramach naszych wielopoziomowych usług, proponujemy również możliwość korekty istniejącego tekstu tak, aby odpowiadał np. kontekstowi kulturowemu konkretnego kraju lub grupie odbiorców, do której ma być skierowany. Edycja wykonywana jest przez naszych native speakerów, którzy doskonale orientują się w różnego rodzaju lingwistycznych kwestiach i posiadają bogate doświadczenie w posługiwaniu się danym językiem.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych native speakerów oraz tłumaczy, którzy każdego dnia realizują kolejne zlecenia.

300

użytkowników – tak wiele osób postanowiło do tej pory wybrać właśnie nasze przedsiębiorstwo. Wiele z nich pozostało z nami do dzisiaj!

25 000

zleceń – wciąż podejmujemy kolejne wyzwania, których celem jest satysfakcja naszych kontrahentów. Z tego powodu każde następne zlecenie to cegiełka stopniowo budująca nasz sukces.

70 000 000

wyrazy, które dotychczas przetłumaczyli nasi tłumacze. Dzięki ich ciężkiej pracy i umiejętnościom, biuro tłumaczeń Dogadamycie wciąż zdobywa zaufanie kolejnych kontrahentów.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail