Tłumaczenia
Konin

Wszelkie przygotowane przez nasze biuro przekłady to tłumaczenia doskonałej jakości, doskonale wpisujące się w profil tak znaczących dokumentów. Jesteśmy biurem gwarantującym natychmiastową realizację zamówień, a nasze tłumaczenia to zawsze „skrojone na miarę” przekłady realizowane w aż pięćdziesięciu różnych językach.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Koninie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Rozumiemy, jak istotna jest terminowość i konkurencyjna cena. W związku z tym przygotowana przez nas oferta adresowana do osób mieszkających w Koninie obejmuje znaczny zakres usług. Zajmujemy się przekładami tekstów biznesowych, przysięgłych, pisemnych oraz wielu innych. Aby poznać więcej szczegółów, zobacz naszą pełną ofertę.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Solidne biuro tłumaczeń świadczące usługi translatorskie musi wyróżniać się dużymi możliwościami. Jesteśmy tego świadomi, dlatego w naszych szeregach znajdują się tłumacze o znacznych kompetencjach, posługujący się 50 językami. Stworzona przez nas oferta dzięki szerokiemu zakresowi możliwości na pewno spełni oczekiwania każdego klienta.

W wielu przypadkach znaczącą rolę odgrywa czas, dlatego realizowane przez nas tłumaczenia są wykonywane w błyskawicznym tempie. Nasi specjaliści uważnie wykonują każde zlecenie, również tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe, w których tak ważna jest dbałość o każdy szczegół i niuans uwzględniony w tekście. Jak widać – podejmiemy się każdego, nawet nadzwyczaj trudnego przekładu. Jeżeli szukasz najlepszego biura tłumaczeń w Koninie – sprawdź naszą ofertę!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Wycena do niczego nie obliguje! Jeżeli jest to tłumaczenie klasyczne, oferujemy wszystkim zainteresowanym podejście oparte na rozliczeniu na podstawie liczby słów w przesłanym do nas dokumencie. Jest to bardzo atrakcyjna i uczciwa dla obydwu stron opcja. Chcesz uzyskać wycenę mailowo w czasie 15 minut? Skontaktuj się z nami poprzez formularz znajdujący się na stronie lub zadzwoń!

Przesyłasz pliki do wyceny

W naszym formularzu jest dostępna opcja dodawania plików (we wszystkich formatach). Przekaż nam plik z treścią oraz ewentualnie dodaj adnotacje w polu umieszczonym w formularzu. Dzięki temu sprawnie wycenimy Twoje zlecenie.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Następny krok należy do nas. Natychmiast wyślemy do Ciebie wiadomość, z której dowiesz się, jaki jest czas konieczny do przygotowania przekładu. Poznasz również ostateczną cenę. Jeżeli wszystko będzie w porządku, przejdziemy do etapu czwartego.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Specjalnie oddelegowany do tego zadania tłumacz wykona Twoje zamówienie w ustalonym terminie. Obiecujemy znakomitą jakość przekładu, ponieważ wiemy, jak znaczący w komunikacji jest każdy szczegół językowy.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Przetłumaczony tekst otrzymasz na maila. Znajdziesz go także w Twoim Panelu Klienta. Klienci, którzy zlecają nam tłumaczenia przysięgłe, otrzymają również tekst za pomocą tradycyjnej poczty. Jeżeli zechcesz korekty tekstu, proponujemy pomoc naszego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Każdy tekst przetłumaczymy w ekspresowym tempie, ale też z ogromną dokładnością. Poza tym gwarantujemy naszym zainteresowanym możliwość bezpłatnej wyceny zleceń, pierwszorzędną jakość przekładów oraz bardzo konkurencyjną cenę.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Zajmujemy się także realizacją zleceń o profilu specjalistycznym, wymagających fachowej wiedzy i umiejętności językowych, czyli świadectw, umów, artykułów naukowych czy sądowych dokumentów.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Idziemy z duchem czasu i doskonale rozumiemy, że tłumaczenia maili nie powinny czekać pół dnia. Dlatego przekład maili sporządzamy w godzinę, abyś jak najszybciej mógł na nie odpowiedzieć. Co więcej, przetłumaczymy każdą stronę internetową, niezależnie od jej zawartości.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Przyjedziemy w wyznaczone przez Ciebie miejsce. Nasi kompetentni pracownicy mogą tłumaczyć zarówno konsekutywnie, jak i symultanicznie.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Oferujemy również atrakcyjne cenowo i natychmiastowe w realizacji tłumaczenia rozmów telefonicznych. Każdą rozmowę można nagrać i udostępnić w panelu.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Każdy tekst może zostać poprawiony przez naszego native speakera, który doskonale zna specyfikę i uwarunkowania kulturowe określonego regionu, dlatego jak najlepiej odda charakter tłumaczonej treści.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

nasi tłumacze i native speakerzy to osoby doświadczone i posiadająceponadprzeciętne umiejętności lingwistyczne. Jest nas już 700, ponieważ chcemy zapewniać perfekcyjny poziom usług.

300

już tyle osób skorzystało z naszych tłumaczeń. Klienci bardzo często chętnie podejmują ponowną współpracę z nami.

25 000

uzyskaliśmy już tak dużo zleceń na wysokiej jakości i profesjonalne tłumaczenia.

70 000 000

ta imponująca liczba to suma wyrazów, które napisaliśmy do tej pory w tłumaczeniach pisemnych dla naszych klientów.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail