Tłumaczenia
Knurów

Najwyższa jakość i szybkość realizacji – to elementy, które wyróżniają nas na rynku firm translatorskich funkcjonujących w Knurowie. Nasze tłumaczenia przysięgłe przygotowujemy nie tylko ekspresowo, ale także z całkowitym zaangażowaniem. Nasi tłumacze to profesjonaliści, którzy każde tłumaczenie dostarczą Państwu nie tylko we wcześniej ustalonym terminie, ale także na opłacalnych warunkach cenowych.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Knurowie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Paleta naszych usług to przede wszystkim wysokiej jakości tłumaczenia przysięgłe, biznesowe oraz wszelkie tłumaczenia pisemne. Nasze cechy to opłacalne warunki współpracy i niezwykle szybki czas realizacji.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Jednym z najlepszych atutów Dogadamycie jest oferowanie sprawnie i profesjonalnie przygotowanych tłumaczeń, które często wymagają specjalistycznej wiedzy. Nasi translatorzy przygotowują ekspresowe tłumaczenia, które bez względu na krótki czas realizacji, zawsze wykonywane są z niezwykłą pieczołowitością i uwagą. Pracujemy w trybie ciągłym, dlatego tworzymy nasze teksty niezależnie od godziny lub dni tygodnia dlatego też dostarczamy gotowe zlecenia każdorazowo w terminie.

W naszej ofercie możesz znaleźć przekłady tekstów różnego typu w nawet 50 różnych językach. Angażujemy do pracy doświadczonych fachowców, dlatego przyjmujemy też zlecenia na tłumaczenia przysięgłe, jak i biznesowe. Różne typy tekstów wymagają rozmaitych kompetencji i szerokiej wiedzy, dlatego do poszczególnych przekładów za każdym razem dobieramy tłumaczy o odpowiednich umiejętnościach, które sprawdzą się w przypadku danego zlecenia. Knurów to miasto, w którym szukasz profesjonalnej pomocy? Skontaktuj się z nami.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Przed przystąpieniem do wykonania zlecenia, na pewno będziesz chciał się dowiedzieć, jakie będą pełne koszty usługi. Właśnie dlatego gwarantujemy potencjalnym kontrahentom możliwość wyceny każdego tekstu – całkowicie darmowo, za pomocą telefonu lub formularza na stronie, szybko (w pół godziny) i bez jakichkolwiek zobowiązań. Tak zwane tłumaczenia klasyczne, czyli zwyczajne, są zazwyczaj wyceniane przez wzgląd na liczbę słów w konkretnym tekście, co stanowi bardzo intratne wyjście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Celem otrzymania całościowej wyceny, klient powinien wysłać nam plik z tekstem do tłumaczenia. Należy to uczynić za pomocą formularza znajdującego się na stronie, który pozwala na przesłanie plików w różnych formatach, a w specjalnym polu można załączyć dodatkowe informacje dotyczące zlecenia.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po otrzymaniu pliku z tekstem przygotowujemy wycenę zlecenia i określamy, jak szybko możemy zapewnić Ci jego wykonanie.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Jeżeli warunki będą Ci odpowiadać, dobrany do charakteru zlecenia tłumacz pilnie zabierze się do pracy nad tekstem.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Wykonany przekład wysyłamy klientom w formie pliku – zarówno za pośrednictwem e-maila, jak i udostępniamy w panelu Klienta na naszej stronie. Co więcej, każdy tekst można poprawić. W tym celu skontaktuj się z nami i zamów usługę korekty u kompetentnego native speakera. W przypadku tłumaczeń przysięgłych, przesyłamy je naszym klientom nie tylko elektronicznie, ale także za pośrednictwem poczty.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Zlecenia wyceniamy zawsze zupełnie bezpłatnie, oferując jednocześnie wyjątkowo korzystne warunki współpracy: konkurencyjne ceny, tłumaczenie wyjątkowo zróżnicowanych tekstów, tłumaczenia dostępne w 50 językach i niesamowicie szybkie wykonanie. Wszystko to w połączeniu z najwyższą jakością.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Poza „klasycznymi” przekładami, zajmujemy się również fachowym tłumaczeniem więcej wymagających tekstów. Nasi translatorzy podejmą się m.in tłumaczeń przysięgłych, tłumaczenia umów, świadectw czy treści naukowych.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

W zakres oferowanych przez nas usług wchodzą także tłumaczenia witryn internetowych różnego typu, jak i szybkie tłumaczenie e-maili (przygotowujemy je w maksymalnie 60 minut!).

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeśli poszukujesz tłumacza mającego pojęcie o danej dziedzinie, który przyjedzie w konkretne przez Ciebie miejsce, nasza firma będzie strzałem w dziesiątkę. Gwarantujemy translacje ustne konsekutywne lub symultaniczne. Dostosujemy się do Twoich wymagań.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Usługa niezwykle szybka i w niskiej cenie. Każda z rozmów telefonicznych może zostać dodatkowo nagrana i udostępniona w panelu Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Jeżeli dany przekład nie trafił w kontekst lub grono odbiorców do którego ma być skierowany, oferujemy również wprowadzenie poprawek do stworzonego już tekstu. Korekty dokona nasz native speaker, który najlepiej zna występujące niuanse i konteksty obecne w konkretnym języku.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych wykwalifikowanych translatorów i native speakerów, którzy codziennie dokładają wszelkich starań, aby każdy tłumaczony tekst był zgodny z oczekiwaniami klientów. Wyróżnia ich doświadczenie i niesłabnące zaangażowanie.

300

użytkowników – liczba klientów zadowolonych z usług Dogadamycie. Wielu z nich zostało z nami do dzisiaj. Sprawdź nas i przekonaj się, że warto!

25 000

zleceń – wciąż podnosimy jakość swoich usług, przez co odnotowujemy niesłabnące zainteresowanie i zaufanie do tworzonych przez nas przekładów. Dziękujemy!

70 000 000

czyli liczba słów, które do tej pory zostały przetłumaczone we wszystkich zrealizowanych zleceniach pisemnych. Zapraszamy – nasi tłumacze czekają na więcej!

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail