Tłumaczenia
Kłodzko

Dogadamycie to biuro tłumaczeń, zajmujące się głównie przygotowywaniem wysokiej jakości tłumaczeń różnego typu tekstów. W zakres naszej oferty wchodzą między innymi profesjonalne tłumaczenia przysięgłe, w przypadku których gwarantujemy wysokie umiejętności lingwistyczne i praktyczną wiedzę naszych tłumaczy. Zakres naszych usług jest wyjątkowo szeroki – tłumaczenia realizujemy w aż pięćdziesięciu różnych językach. Działamy także w Kłodzku!

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Kłodzku - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Szybko i profesjonalnie tworzymy doskonałe przekłady tekstów najróżniejszego rodzaju. Nasi tłumacze to fachowcy zajmujący się również tłumaczeniami przysięgłymi i biznesowymi. Wszystkie teksty, które nam powierzysz zostaną bardzo szybko przetłumaczone przez naszych językowych fachowców. Ponadto, wszystko to zapewniamy w niskiej cenie.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Nasi tłumacze to specjaliści – każde zlecenie jest szczegółowo analizowane przez nasz zespół, natomiast do wykonania konkretnego tłumaczenia dobieramy osobę, która najdokładniej zna się na danej tematyce oraz dziedzinie. Tłumaczenia, które udostępniamy klientom cechują się wysoką jakością wykonania. Wciąż się rozwijamy i poszerzamy grono profesjonalnych i doświadczonych tłumaczy, którzy służą nam swoim doświadczeniem i zdolnościami. Jeżeli Kłodzko to miasto, w którym szukasz fachowej pomocy w zakresie tłumaczeń - skontaktuj się z nami.

Możemy zaoferować Państwu usługi translatorskie w ponad 50 językach. W Dogadamycie mają Państwo pewność, że tłumaczenia przysięgłe, dokumenty czy umowy biznesowe będą przetłumaczone w jak najlepszy i równocześnie wyjątkowo szybki sposób.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Pierwszym krokiem jest kontakt z naszą obsługą. Mogą Państwo skontaktować się z nami za pomocą podanego na stronie numerowi telefonu lub przez specjalnie przygotowany formularz. Zwykłe tłumaczenia są zazwyczaj rozliczane na podstawie ilości znaków w tekście, który stanowi przedmiot zlecenia. Precyzyjna wycena ma miejsce jednak za pomocą formularza – dokonamy tego w ciągu pół godziny. Cały proces jest niezobowiązujący i darmowy.

Przesyłasz pliki do wyceny

Wraz z wypełnionym formularzem powinieneś wysłać nam tekst, który jest przedmiotem zlecenia. Można przesłać go w jakimkolwiek formacie, a także dodać uwagi w odpowiednim polu dostępnym w formularzu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Gdy otrzymamy wszystkie informacje i tekst, dostarczymy Państwu naszą wycenę, jak i oszacujemy, jak długo będzie trwało zrealizowanie konkretnego zadania. Jeżeli nasza oferta zostanie zatwierdzona przez klienta, rozpoczynamy realizację.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Nasz translator rozpoczyna pracę nad tekstem i kończy ją w ustalonym czasie. Zawsze jest to osoba, której umiejętności najlepiej pasują do profilu danego zlecenia.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

We wcześniej ustalonym terminie wysyłamy plik z tłumaczeniem na adres e-mailowy klienta, publikując go równocześnie w jego panelu Klienta. Ponadto, wszelkie tłumaczenia przysięgłe są przesyłane także pocztą, a docierają do klientów w ciągu kilku dni. Wszystkie zamówienia mogą zostać poddane dodatkowej korekcie (wykonuje ją native speaker).

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Wszystkie teksty, wychodzące spod pióra naszych tłumaczy charakteryzują się najwyższą jakością i dokładnym przekładem, który uwzględnia charakter oraz specyfikę danego języka. Wszystkie zlecenia zrealizujemy szybko, niezawodnie i po dokonaniu absolutnie bezpłatnej wyceny.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Dogadamycie gwarantuje profesjonalne tłumaczenia tekstów „zaawansowanych”, czyli świadectw, umów, dokumentów czy treści naukowych. W naszej firmie zatrudniamy osoby specjalizujące się w różnego rodzaju tłumaczeniach.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Każdy e-mail, który zostanie do nas wysłany, zostanie przetłumaczony już w ciągu 60 minut! Wiemy, że bezproblemowa komunikacja jest ważna, dlatego też nie ociągamy się z tłumaczeniem maili i wysyłamy je do klienta jak najszybciej. Oprócz tego, zajmujemy się tłumaczeniem wszelkich stron internetowych.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeśli potrzebujesz tłumacza na spotkanie biznesowe lub prywatne – nie zawiedziemy Cię. Bez względu na to, czy są to tłumaczenia konsekutywne czy symultaniczne, zapewniamy wsparcie tłumacza posiadającego doświadczenie w określonej tematyce.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Jeżeli obawiasz się zagranicznej rozmowy w obcym języku – oferujemy pomoc! Poza bieżącym tłumaczeniem i korzystną ceną, dajemy również sposobność nagrania tejże konwersacji i późniejszego odsłuchiwania jej za pomocą panelu Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Wszystkie teksty można u nas poddać korekcie, wykonywanej przez wyspecjalizowanego native speakera. Zamierzeniem edycji jest głównie dostosowanie treści do grupy odbiorców konkretnej dziedziny czy tematyki (na przykład w kontekście kulturowym danego języka).

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych tłumaczy i native speakerów, którzy każdego dnia dbają o wypracowanie jak najlepszej jakości przekładów.

300

użytkowników – kontrahenci Dogadamycie, którzy podjęli z nami współpracę (bardzo często wielokrotnie!)

25 000

zleceń – dokładne tyle zleceń zrealizowaliśmy do tej pory wraz z naszym zespołem. Z radością zajmiemy się także Twoim!

70 000 000

słowa, które dotychczas napisaliśmy w ramach naszych tłumaczeń. Ta potężna liczba pokazuje, jak wielkie jest zapotrzebowanie na wysokiej jakości usługi translatorskie.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail