Tłumaczenia
Kłobuck

Nasze przedsiębiorstwo składa się z wyspecjalizowanych tłumaczy i native speakerów. Tworzone przez nas tłumaczenia są zawsze zgodne z tekstem oryginalnym, wykonywane z ustalonym wcześniej terminem oraz w atrakcyjnej cenie. Tłumaczenia przysięgłe wchodzą w skład naszych najmocniejszych stron, które możemy zaoferować klientom w w Kłobucku.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Kłobucku - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Jesteśmy niesamowicie elastyczni i wyjątkowo szybko przygotowujemy każde tłumaczenie, dzięki niesamowitemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi naszych tłumaczy. Wśród nich znajdują się osoby doskonale znające się na przygotowywaniu najlepszych jakościowo tłumaczeń przysięgłych i biznesowych. Zachęcamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty!

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Czas to pieniądz – doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego naszym kontrahentom oferujemy niezwykle krótkie terminy zrealizowania zleceń. Niezależnie od tego, czy są to tłumaczenia przysięgłe, biznesowe czy klasyczne tłumaczenia pisemne, zawsze przygotowujemy nasze zlecenia na czas, bez względu na porę dnia czy nocy. Właśnie dlatego z góry określamy czas realizacji tłumaczeń tak, aby klient dokładnie wiedział, kiedy może spodziewać się gotowego przekładu. Jeśli Kłobuck to miasto, w którym szukasz specjalistycznej pomocy w zakresie tłumaczeń, koniecznie napisz lub zadzwoń do nas.

Pośród naszych tłumaczy jest wiele osób posiadających ogromne doświadczenie. Zatrudniamy zarówno tłumaczy, jak i native speakerów. Skład naszego zespołu sprawia, że wykonujemy tłumaczenia w ponad 50 językach świata. Dzięki tak mocnym fundamentom, możemy podjąć się rozmaitego typu zleceń i zawsze dostarczamy klientowi dobrze wykonany przekład.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Kontrahenci proszą nas o wycenę przekładu danej treści za pośrednictwem formularza znajdującego się na naszej stronie oraz telefonicznie. W ciągu trzydziestu minut otrzymujecie od nas Państwo wiadomość zwrotną. W przypadku zwyczajnego tłumaczenia, zawsze oferujemy klientowi rozliczenie na podstawie liczby słów w tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

To znaczy tekst, wymagający przekładu. Gdy zobaczymy tekst, będziemy mogli go dokładnie wycenić. Plik z treścią można przesyłać także za pomocą formularza na naszej stronie.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Informujemy zarówno o kosztach przekładu danego tekstu, jak i terminie, w którym nasz tłumacz jest w stanie dostarczyć wykonany przekład.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Jeśli kontrahent zaakceptował te warunki współpracy, specjalnie wyznaczony do tego zadania tłumacz, zabiera się do pracy nad tekstem.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W dzień, który został określony jako termin dostarczenia zlecenia, przesyłamy klientowi wykonany przekład. Dostaje go każdorazowo zarówno na skrzynkę mailową, jak i na swój panel Klienta. Tłumaczenia przysięgłe są wysyłane również pocztą, w formie fizycznej. Każdy tekst może zostać skorygowany przez naszego native speakera – jest to forma zlecenia dodatkowego, jeśli klient chciałby dostosować tekst do określonej grupy odbiorców, panującej kultury itd. lub wprowadzić konkretne zmiany w istniejącym już tekście.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Możemy zaoferować atrakcyjne na rynku ceny usług translatorskich. Wszystkie nasze tłumaczenia są nie tylko przygotowywane ekspresowo i dokładnie, ale także w odniesieniu do najrozmaitszych elementów językowych istniejących w konkretnej kulturze, a także specyfiki i kontekstu konkretnej treści.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Oferujemy każdorazowo wiarygodne i profesjonalnie wykonane tłumaczenia umów, świadectw, dokumentów, treści naukowych oraz tłumaczenia przysięgłe.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Perfekcyjnie przetłumaczymy teksty stron internetowych, jak również e-maile, których tłumaczenie dostarczamy naszym klientom w nie więcej niż sześćdziesiąt minut, aby zagwarantować im możliwość utrzymania płynności rozmowy.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Nasz doświadczony tłumacz dojedzie w wyznaczoną przez klienta lokalizację. W ofercie uwzględniliśmy zarówno tłumaczenia konsekutywne, jak i symultaniczne.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Poza bieżącym tłumaczeniem rozmowy telefonicznej, możemy zaoferować także możliwość nagrywania, aby po zakończeniu konwersacji kontrahent miał możliwość wysłuchania jej ponownie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Nasi native speakerzy to osoby mający pojęcie o kulturze i specyfice różnych krajów, dlatego idealnie sprawdzą różnego typu teksty, aby były bardziej wiarygodne językowo. Ponadto, każdy tekst możemy dostosować do danej grupy odbiorców, sytuacji czy kontekstu.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

tłumacze i native speakerzy, którzy zasilają nasz zespół i codziennie realizują świetne jakościowo tłumaczenia tekstów.

300

użytkowników – liczba osób, które do tej pory skorzystały z usług biura tłumaczeń Dogadamycie.

25 000

zleceń – ukazuje zapotrzebowanie na dobre jakościowo tłumaczenia rozmaitego rodzaju treści, przez co nieustannie rozwijamy się i poszerzamy swoją ofertę.

70 000 000

tyle przetłumaczonych słów można doliczyć się w zleceniach zrealizowanych przez naszych tłumaczy.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail