Tłumaczenia
Kielce

Tłumaczenia przysięgłe oferowane przez nas w Kielcach, są doskonałą opcją dla wszystkich poszukujących wsparcia profesjonalistów, którzy swoją pracę wykonują szybko, a ich tłumaczenia mogą być w różnych językach.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Kielcach - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Nasza oferta to szeroki wybór usług translatorskich. Wśród najpopularniejszych z nich wymienić należy tłumaczenia pisemne, przysięgłe i biznesowe, które są przez nas wykonywane całościowo, na czas i w atrakcyjnej cenie.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Wiele branż posiada swoje fachowe i specyficzne słownictwo. Tłumaczenia przysięgłe i pozostałe przekłady wymagają, aby wyłapać wszystkie zastosowane zabiegi językowe. Dzięki naszym perfekcyjnie przygotowanym specjalistom, nie tylko możliwe jest wykonanie przekładu na 50 języków, ale również zrobienie go w taki sposób, aby wiernie odwzorowywał treść oryginału, nawet z uwzględnieniem specyficznego języka.

Przekłady przez nas realizowane mają charakter ciągły i są wykonywane o każdej porze, co przekłada się na terminowość. Do tego są staranne i dopracowane pod każdym względem. Dzięki temu, że współpraca z klientami odbywa się online, z naszej oferty może skorzystać każdy bez względu na lokalizację. Obsługujemy nie tylko Kielce!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Klient wysyła do nas zgłoszenie albo kontaktuje się telefonicznie, po czym dostaje gotową i niezobowiązującą wycenę w przeciągu 15 minut. Jeżeli będzie ona dotyczyła zwykłego tłumaczenia, dajemy klientowi możliwość rozliczenia się na podstawie tego, ile słów zawiera tekst do przekładu.

Przesyłasz pliki do wyceny

Za pośrednictwem formularza kontaktowego możliwe jest wysłanie do nas różnego rodzaju formatów dokumentu. W razie dodatkowych zastrzeżeń i pytań, przy formularzu jest pole na wpisanie uwag.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Dokładna wycena, a także czas realizacji tłumaczenia są zawarte w treści maila. Po akceptacji zaproponowanych przez nas warunków, dokument będzie przekazany do tłumaczenia.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Przesłane treści dostaje tłumacz, który będzie zajmował się terminowym i rzetelnym przekładem.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Po terminowej realizacji zlecenia, gotowy przekład wysyłamy mailowo do klienta. Jest on również gotowy do pobrania na naszym Panelu Klienta. W przypadku tłumaczeń przysięgłych, klient otrzymuje je pocztą w ciągu kilku dni. W razie konieczności można skorzystać z korekty native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Ponieważ tłumaczeń dokonują wysoko wykwalifikowani specjaliści, biegli w wielu branżach, jesteśmy w stanie podjąć się każdego typu zlecenia. Naszą pracę charakteryzuje doskonała jakość przekładu, terminowość, niska cena i bezpłatna wycena.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Niezależnie od tego, czy klient potrzebuje, aby przetłumaczona była umowa, dokumenty sądowe, czy inny rodzaj tekstu, nasi tłumacze, którzy podejmą się zadania, są osobami doświadczonymi, a ich teksty są rzetelne i wiarygodne.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Aby sprostać potrzebom naszych klientów, w ofercie jest tłumaczenie stron www i maili. Współpraca w tym zakresie przebiega bardzo sprawnie, a maile są przekładane w godzinę.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W zależności od potrzeb klientów oferujemy tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne. Nasi tłumacze dojadą w dowolne, wskazane przez klienta miejsce.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Nasz przekład może być nagrany i umieszczony w panelu, dzięki czemu klient może ponownie ją wysłuchać w dowolnej chwili.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Każda branża charakteryzuje się specyficznym stylem językowym, co jest widoczne także w tłumaczeniach. Jeżeli klient chce mieć pewność, że przetłumaczony tekst całkowicie odwzorowuje oryginał dokumentu, może go dać do korekty native speakerowi.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

Tłumaczeń dokonuje 700 doświadczonych tłumaczy i native speakerów.

300

Z naszych usług skorzystało już 25 000 klientów, a grupa ta się powiększa.

25 000

Do tej pory zrealizowaliśmy 100 000 zleceń, co jest świadectwem tego, jak wysokie jest zapotrzebowanie na wysokiej jakości tłumaczenia.

70 000 000

W tłumaczeniach zostało użytych już 70 000 000 słów.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail