Tłumaczenia
Kępno

Dogadamycie zajmuje się tworzeniem najwyższej jakości tłumaczeń. Naszym klientom przebywającym w Kępnie dostarczamy także drobiazgowe i precyzyjne tłumaczenia przysięgłe. Wszystkie tłumaczenia przygotowane przez naszych tłumaczy powstają ekspresowo i zawsze na czas.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Kępnie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

W gamie naszych usług każdy klient wyszuka opcję dostosowaną do swoich wymagań. Przygotowujemy m.in. perfekcyjne jakościowo tłumaczenia pisemne, przysięgłe oraz przekłady mocno powiązane z tematyką biznesową. Tym, co stanowi nasz wyróżnik na tle konkurencyjnych firm, jest nie tylko bardzo szybka realizacja zleceń, ale także niska cena.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Wszystkie teksty przetłumaczone przez naszych pracowników – w tym te wymagające fachowych umiejętności, czyli np. tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe – są bardzo wysokiej jakości. Nie zmienia to jednak faktu, że Dogadamycie oferuje również niezwykle szybką, wręcz ekspresową, formę wykonywania zleceń. Jest to możliwe dzięki licznemu zespołowi, w skład którego wchodzą doświadczonych, współpracujących z nami tłumaczy i native speakerów.

Każde tłumaczenie jest wyjątkowe, funkcjonuje w innej tematyce i branży, dlatego do zleceń zawsze wybierane są osoby najlepiej orientujące się w danych kwestiach. Dzięki temu klient zyskuje pewność, że dostarczona treść będzie tożsama z charakterem i sensem oryginału. Specjalność naszej firmy to przede wszystkim precyzyjne tłumaczenia tekstów biznesowych oraz tłumaczenia przysięgłe. Kępno to miasto, w którym jesteśmy bezkonkurencyjni. Zgłoś się do nas!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Na początek możemy zaoferować darmową wycenę każdego zlecenia. Odezwij się do nas – do niczego Cię to nie zobowiązuje, zaś e-mail z wiadomością o kosztach oraz terminie zrealizowania zlecenia otrzymasz już po trzydziestu minutach. W tym celu wypełnij formularz albo, jeśli preferujesz rozmowę, skontaktuj się z nami za pośrednictwem telefonu. Gdy w grę wchodzi klasyczne, typowe tłumaczenie, prawdopodobnie zasugerujemy Ci najlepszą cenowo opcję rozliczenia na podstawie liczby słów w tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Aby jak najdokładniej oszacować czas potrzebny na zrealizowanie przekładu oraz wycenić pracę, potrzebujemy tekstu,, który jest przedmiotem zlecenia. Przy pomocy formularza, wyślij nam plik zawierający wybrany do tłumaczenia tekst. Możesz przesłać nam pliki w wielu dostępnych formatach, jak również załączyć kilka uwag w przeznaczonym na to polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Poczekaj 30 minut na informację o wycenie, jak również o terminie, w którym przekład zostanie wykonany. Jeżeli cena i termin będą dla Ciebie odpowiednie, nasi pracownicy niezwłocznie zabiorą się do pracy nad zleceniem.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Do wykonania każdego zlecenia delegowana jest osoba, która posiada największą wiedzę na dany temat.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Prześlemy je mailowo, jak również umieścimy w panelu Klienta na stronie, natomiast osobom, które zleciły tłumaczenia przysięgłe – wyślemy przekład również tradycyjną pocztą. W przypadku wszystkich tekstów, klient ma możliwość zamówienia edycji native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Podejmujemy się wszystkich zadań. Dzięki współpracy z profesjonalnymi tłumaczami, zapewniającymi możliwość tłumaczenia tekstów w aż 50 różnych językach, mamy bardzo bogatą ofertę. Wszystko to po zupełnie bezpłatnej wycenie przed rozpoczęciem każdej pracy, jak również na wyjątkowo korzystnych dla klienta warunkach finansowych.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

To nasz konik – specjalizujemy się w tworzeniu doskonałych tłumaczeń przysięgłych, przekładów tekstów naukowych, umów, świadectw oraz dokumentów.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Potrzebujesz tłumaczenia treści jakiejkolwiek strony internetowej? A może chcesz bezzwłocznie przetłumaczyć maila? To żaden kłopot! Nasi translatorzy poradzą sobie ze stronami internetowymi w każdej tematyce, za to gotowego, przełożonego e-maila dostaniesz już maksymalnie godzinę po nadesłaniu zlecenia.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Zależnie od tego, gdzie i kiedy potrzebujesz tłumacza – przyślemy do Ciebie odpowiednią osobę, tak do tłumaczeń ustnych konsekutywnych, jak i symultanicznych. Wskaż wybrane miejsce, opisz tematykę spotkania – jeśli jest to np. spotkanie biznesowe, wyślemy tłumacza znającego się na danej dziedzinie.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

To ekspresowa, niedroga i prosta forma tłumaczenia. Zrealizujemy ją dla Ciebie perfekcyjnie i w korzystnej cenie! Każdą konwersację można także nagrać na życzenie klienta, aby później był w stanie ponownie odtwarzać ją w przeznaczonym do tego panelu na naszej stronie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W tym wypadku chodzi korektę tłumaczeń pod względem charakteru danego państwa czy regionu. Wykonuje ją nasz profesjonalny native speaker, który perfekcyjnie orientuje się w niuansach lingwistycznych konkretnej kultury. Jeśli chcesz dostosować treść do danego odbiorcy czy sytuacji – również możemy to zrobić!

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

już tylu kompetentnych, zaawansowanych językowo tłumaczy i native speakerów zdecydowało się na stałą współpracę z naszą firmą.

300

użytkowników –tyle osób skorzystało z wykonanych przez nas tłumaczeń. Ta liczba stale rośnie!

25 000

zleceń – tyle profesjonalnie zrealizowanych zleceń wyszło spod naszych rąk, które pokonywały kolejne, językowe bariery.

70 000 000

tyle wyrazów przetłumaczyli dotychczas nasi translatorzy, tworząc tym samym kolejne, doskonale przetłumaczone teksty.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail