Tłumaczenia
Katowice

Wykonujemy profesjonalne tłumaczenia przysięgłe. Oferujemy krótkie terminy realizacji i korzystne warunki współpracy – gwarantujemy zadowolenie naszych klientów.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Katowicach - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

W repertuarze naszych usług znajdują się między innymi tłumaczenia pisemne, biznesowe i przysięgłe, które wykonywane są przez naszych doświadczonych tłumaczy. Oferujemy konkurencyjne ceny i korzystny wariant rozliczenia uwzględniający ilość słów w tekście.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Tłumaczenia wykonujemy ekspresowo. Nasi doświadczeni tłumacze wyróżniają się dokładnością, skrupulatnością, znajomością różnych branż. Pracują niezależnie od dnia i godziny, aby zapewnić naszym klientom z Katowic realizację usług w najkrótszych terminach. Ofertę ekspresowych tłumaczeń kierujemy do klientów zarówno indywidualnych, jak i biznesowych.

Wykonujemy wszystkie rodzaje tłumaczeń – nasi tłumacze realizują każde zlecenie. Doskonale zdajemy sobie sprawę ze znaczenia, jakie ma specyfika i kontekst tłumaczenia, dlatego zatrudniamy jedynie doświadczonych tłumaczy cechujących się świetną znajomością języka. Mocną stroną naszej oferty są tłumaczenia przysięgłe i biznesowe – jakość przekładów wykonywanych przez naszych tłumaczy jest zawsze najwyższa, a oferowane przez nas ceny konkurencyjne.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Wykonujemy darmową, niezobowiązującą wycenę każdego rodzaju tłumaczenia. W przypadku tłumaczeń klasycznych mogą Państwo wybrać korzystną metodę rozliczenia w oparciu o ilość słów w tekście. Więcej informacji o sposobie wyceniania zleceń udzielamy telefonicznie. Można też skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie www.

Przesyłasz pliki do wyceny

Po przesłaniu przez klienta plików z tekstami, w 30 minut dokonujemy wyceny zlecenia. Teksty należy przesłać poprzez formularz kontaktowy, w dowolnym formacie, dopisując ewentualnie dodatkowe uwagi.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Wkrótce otrzymają Państwo e-maila z informacją o proponowanej cenie i terminie wykonania tłumaczenia. Jeżeli warunki współpracy okażą się satysfakcjonujące, niezwłocznie przystępujemy do tłumaczenia tekstów.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Do każdego tłumaczenia wyznaczony jest jeden tłumacz, specjalizujący się w przekładach danego rodzaju i posiadający niezbędną wiedzę w konkretnej branży czy dziedzinie.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Pliki z przetłumaczonymi tekstami przesyłamy w wyznaczonym terminie e-mailem, jak również umieszczamy je w Panelu Klienta. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy pocztą. Dodatkowo nasi klienci mogą skorzystać z korekty dokonywanej przez native speakera, będącego doświadczonym tłumaczem i znawcą kultury i obyczajów kraju czy regionu. Daje to dodatkową gwarancję wierności, dokładności i naturalności przekładu.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Tłumaczenia tekstów różnego rodzaju, z uwzględnieniem specyfiki typu dokumentu i branży. Sporządzając przekład bierzemy pod uwagę kontekst i grono odbiorców tekstu. Nasi doświadczeni tłumacze uwzględniają wszystkie, nawet najdrobniejsze niuanse językowe. Na uwagę zasługuje oferowana przez nas darmowa wycena, jak również ekspresowe tempo wykonania przekładu.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

przekładamy między innymi teksty umów biznesowych, świadectwa, dokumentację sądową czy artykuły naukowe. Nasi klienci mogą mieć pewność wiarygodności przekładu. Zapewniamy sprawną i terminową realizację usług.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

ta usługa jest odpowiedzią na zmieniające się potrzeby rynku. Tłumaczymy witryny www każdego rodzaju, a przekładów e-maili dokonujemy w jedyne 60 minut.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Wyznaczony tłumacz dojedzie pod wskazany przez Państwa adres. Do zlecenia zostaje przypisana osoba posiadająca wysokie kompetencje lingwistyczne, ale i dużą wiedzę w konkretnej branży.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

wykonujemy je błyskawicznie i w najlepszej cenie. Rozmowa może zostać nagrana i udostępniona w Panelu Klienta, aby mieli Państwo możliwość wrócić do niej w każdym momencie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Zdajemy sobie sprawę, że specyfika tekstu czy danej branży, jak również grono jego odbiorców stawiają ogromne wyzwania przed tłumaczem. Aby mieli Państwo całkowitą pewność, że przekład jest nie tylko wierny, ale i dostosowany do kultury, obyczajów i specyficznego sposobu wyrażania się w konkretnym regionie, wprowadziliśmy tę właśnie usługę.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

tłumaczy i native speakerów pracuje nad Państwa zleceniami każdego dnia i w każdej godzinie, aby zapewnić ich profesjonalną realizację w najkrótszym możliwym terminie.

300

klientów zdecydowało się zaufać naszym tłumaczeniom. Wielu z nich wraca, co najlepiej świadczy o jakości przekładów.

25 000

zleceń świadczy o zapotrzebowaniu na profesjonalne usługi translatorskie. Wciąż poszerzamy zakres usług i dostosowujemy je do rosnących oczekiwań naszych klientów.

70 000 000

słów znalazło się w tekstach przełożonych przez naszych tłumaczy. Znoszenie granic w porozumiewaniu się jest naszym powołaniem.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail