Tłumaczenia
Kartuzy

Dogadamycie zajmuje się tworzeniem wysokiej jakości tłumaczeń. Naszym klientom przebywającym w Kartuzach oferujemy także drobiazgowe i dopracowane tłumaczenia przysięgłe. Wszystkie tłumaczenia przygotowane przez naszych tłumaczy powstają niezwykle szybko i zawsze na czas.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Kartuzach - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

W wachlarzu naszych usług każdy klient wyszuka opcję dopasowaną do swoich potrzeb. Wykonujemy m.in. perfekcyjne jakościowo przekłady pisemne, przysięgłe oraz przekłady szeroko związane z tematyką biznesową. Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencji, jest nie tylko niezwykle szybka realizacja zleceń, ale także niska cena.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Wszystkie teksty przetłumaczone przez naszych pracowników – w tym te wymagające profesjonalnych umiejętności, czyli np. tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe – są bardzo wysokiej jakości. Nie zmienia to jednakże faktu, że Dogadamycie oferuje również niezwykle szybką, wręcz ekspresową, formę realizowania zleceń. Dzieje się tak dzięki licznemu zespołowi, w skład którego wchodzą doświadczonych, współpracujących z nami translatorów i native speakerów.

Każde tłumaczenie jest wyjątkowe, funkcjonuje w innej tematyce i branży, przez co do zleceń zawsze wybierane są osoby najdokładniej znające się na wybranych kwestiach. Dzięki temu kontrahent zyskuje pewność, że oddana treść będzie tożsama z charakterem i sensem tekstu bazowego. Specjalność naszej firmy to głównie precyzyjne przekłady tekstów biznesowych oraz tłumaczenia przysięgłe. Kartuzy to miasto, w którym jesteśmy bezkonkurencyjni. Zgłoś się do nas!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Na start możemy zaoferować bezpłatną wycenę wszystkich zleceń. Daj nam znać – do niczego Cię to nie zobowiązuje, zaś e-mail z wiadomością o cenie oraz terminie zrealizowania zlecenia dostaniesz już po trzydziestu minutach. W tym celu wypełnij formularz albo, jeśli preferujesz rozmowę, daj nam znać za pośrednictwem telefonu. Gdy w grę wchodzi zwyczajne, typowe tłumaczenie, prawdopodobnie zasugerujemy Ci atrakcyjną cenowo opcję rozliczenia na podstawie liczby wyrazów w tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Aby jak najlepiej ocenić czas potrzebny na wykonanie przekładu oraz wycenić pracę, potrzebujemy tekstu,, będący przedmiotem zlecenia. Przy pomocy formularza, wyślij nam plik zawierający wybrany do tłumaczenia tekst. Możesz przesłać nam pliki w wielu rozmaitych formatach, jak również wprowadzić kilka uwag w specjalnym polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Poczekaj pół godziny na informację o wycenie, jak również o czasie, w którym przekład zostanie wykonany. Jeśli cena i termin będą Ci odpowiadały, nasi tłumacze niezwłocznie zabiorą się do pracy nad tekstem.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Do realizacji każdego zadania delegowana jest osoba, która posiada największą wiedzę na dany temat.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Prześlemy je mailowo, a także opublikujemy w panelu Klienta na stronie, natomiast osobom, które zleciły tłumaczenia przysięgłe – prześlemy przekład również tradycyjną pocztą. W przypadku wszystkich tekstów, klient ma możliwość zamówienia edycji native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Podejmujemy się wszystkich zadań. Dzięki współpracy z profesjonalnymi tłumaczami, którzy zapewniają możliwość tłumaczenia tekstów w aż 50 rozmaitych językach, mamy bardzo bogatą ofertę. Wszystko to po całkowicie darmowej wycenie przed rozpoczęciem każdej pracy, a także na niesamowicie korzystnych dla klienta warunkach finansowych.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

To nasz konik – specjalizujemy się w przygotowywaniu doskonałych tłumaczeń przysięgłych, tłumaczeń tekstów naukowych, umów, świadectw oraz dokumentów.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Potrzebujesz tłumaczenia tekstu dowolnej strony internetowej? A może chciałbyś szybko przetłumaczyć maila? To żaden problem! Nasi translatorzy poradzą sobie ze stronami internetowymi o każdej tematyce, za to gotowego, przetłumaczonego e-maila otrzymasz już maksymalnie godzinę po nadesłaniu zlecenia.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W zależności od tego, w jakim miejscu i czasie potrzebujesz tłumacza – przyślemy do Ciebie idealną osobę, zarówno do tłumaczeń ustnych konsekutywnych, jak i symultanicznych. Wskaż wybrane miejsce, określ tematykę spotkania – jeżeli jest to np. spotkanie biznesowe, wyślemy tłumacza mającego doświadczenie w danej branży.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

To ekspresowa, tania i łatwa forma tłumaczenia. Wykonamy ją dla Ciebie bezbłędnie i w korzystnej cenie! Każdą rozmowę można również nagrać na życzenie klienta, aby później był w stanie ponownie odtwarzać ją w przeznaczonym do tego panelu na naszej stronie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W tym wypadku mamy na myśli korektę tłumaczeń pod względem specyfiki danego kraju czy regionu. Realizuje ją nasz profesjonalny native speaker, który perfekcyjnie orientuje się w niuansach lingwistycznych danej kultury. Jeżeli chcesz dostosować treść do konkretnego odbiorcy czy sytuacji – również możemy to zrobić!

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

już tylu profesjonalnych, wyspecjalizowanych językowo tłumaczy i native speakerów zdecydowało się na stałą współpracę z naszą firmą.

300

użytkowników –tyle osób skorzystało z przygotowanych przez nas przekładów. Ta liczba nieustannie rośnie!

25 000

zleceń – tyle perfekcyjnie wykonanych zleceń wyszło spod naszych rąk, które przekłamywały kolejne, lingwistyczne bariery.

70 000 000

tyle słów przetłumaczyli dotychczas nasi tłumacze, tworząc tym samym kolejne, znakomicie przetłumaczone teksty.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail