Tłumaczenia
Kalisz

Wszelkie wykonywane przez nasze biuro tłumaczenia to przekłady doskonałej jakości, bezbłędnie wpisujące się w charakter tak znaczących dokumentów. Jesteśmy biurem gwarantującym szybką realizację zleceń, a nasze tłumaczenia to zawsze „skrojone na miarę” teksty wykonywane w aż 50 różnych językach.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Kaliszu - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Wiemy, jak znacząca jest realizacja zleceń na czas i atrakcyjna cena. Dlatego nasza oferta adresowana do mieszkających w Kaliszu uwzględnia pełen zakres usług. Zajmujemy się przekładami tekstów pisemnych, biznesowych, przysięgłych oraz wielu innych. Aby dowiedzieć się więcej, sprawdź naszą pełną ofertę.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Skuteczne biuro tłumaczeń oferujące usługi translatorskie musi charakteryzować się profesjonalizmem i zaangażowaniem. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w naszym zespole pracują tłumacze o wysokich umiejętnościach, posługujący się 50 językami. Stworzona przez nas oferta dzięki szerokiemu zakresowi możliwości z pewnością zadowoli każdego klienta.

W wielu aspektach dużą rolę odgrywa czas, dlatego nasze tłumaczenia są wykonywane w sposób natychmiastowy. Jesteśmy kompetentnym biurem tłumaczeń, które może podjąć się jakiegokolwiek zlecenia. Wykonujemy nie tylko tłumaczenia standardowych tekstów, ale także tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe wymagające ogromnej uwagi i dbałości o każdy niuans. Jak widać – nie boimy się żadnego, nawet niezwykle wymagającego zlecenia. Jeżeli szukasz profesjonalnego biura tłumaczeń w Kaliszu – sprawdź naszą ofertę!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Wycena do niczego nie zobowiązuje! Jeżeli jest to tłumaczenie standardowe, proponujemy wszystkim zainteresowanym rozwiązanie oparte na rozliczeniu na podstawie liczby słów w wysłanym do nas tekście. To bardzo atrakcyjna i uczciwa dla obydwu stron opcja. Chcesz uzyskać wycenę mailowo w czasie 15 minut? Napisz do nas za pomocą formularza na stronie lub zadzwoń!

Przesyłasz pliki do wyceny

W naszym formularzu jest również opcja dołączenia plików (w każdym formacie). Przekaż nam tekst oraz ewentualne uwagi w polu umieszczonym w formularzu. W ten sposób szybko wycenimy Twoje zlecenie.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Następny krok należy do nas. Natychmiast wyślemy do Ciebie wiadomość, z której dowiesz się, jaki jest czas konieczny do stworzenia przekładu. Poznasz także ostateczną cenę. Jeżeli zgodzisz się na warunki, przejdziemy do etapu czwartego.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Specjalnie dobrany do tego zadania tłumacz przygotuje Twoje zamówienie na czas. Zapewniamy najwyższą jakość przekładu, ponieważ rozumiemy, jak ważny w komunikacji jest każdy szczegół językowy.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Przetłumaczony tekst otrzymasz na maila. Będzie on również dostępny w Twoim Panelu Klienta. Klienci, którzy zlecają nam tłumaczenia przysięgłe, otrzymają również tekst za pomocą tradycyjnej poczty. Jeśli oczekujesz korekty tekstu, proponujemy usługi naszego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Każdy dokument przetłumaczymy błyskawicznie, ale też z dużą precyzją. Oprócz tego gwarantujemy wszystkim zainteresowanym możliwość bezpłatnej wyceny zleceń, wysoką jakość przekładów oraz bardzo korzystną cenę.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Zajmujemy się również realizacją zleceń o charakterze specjalistycznym, wymagających zaawansowanej wiedzy i umiejętności lingwistycznych, czyli artykułów naukowych, świadectw, umów czy sądowych dokumentów.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Podążamy z duchem czasu i doskonale rozumiemy, że tłumaczenia maili nie mogą czekać pół dnia. Dlatego przekład maili wykonujemy w godzinę, abyś jak najszybciej mógł na nie odpowiedzieć. Co więcej, przetłumaczymy każdą witrynę internetową, niezależnie od jej zawartości.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Przyjedziemy w wyznaczone przez Ciebie miejsce. Nasi doświadczeni pracownicy potrafią tłumaczyć zarówno konsekutywnie, jak i symultanicznie.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Gwarantujemy także korzystne cenowo i ekspresowe w realizacji tłumaczenia połączeń telefonicznych. Wszystkie rozmowy możemy nagrać i udostępnić w panelu.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Każdy tekst może zostać poprawiony przez naszego native speakera, który świetnie zna specyfikę i uwarunkowania kulturowe danego kraju, dlatego prawidłowo odda charakter tłumaczonej treści.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

nasi native speakerzy i tłumacze to osoby kompetentne i posiadająceponadprzeciętne umiejętności lingwistyczne. Jest nas już 700, ponieważ chcemy gwarantować jak najszerszy zakres usług.

300

taka liczba osób skorzystała z naszych tłumaczeń. Klienci bardzo często chętnie podejmują ponowną współpracę z naszym biurem.

25 000

otrzymaliśmy już tak dużo zleceń na wysokiej jakości i profesjonalne tłumaczenia.

70 000 000

ta imponująca liczba to suma wyrazów, które napisaliśmy do tej pory w tłumaczeniach pisemnych dla naszych klientów.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail