Tłumaczenia
Jelenia Góra

Wszelkie realizowane przez nas tłumaczenia to przekłady wysokiej jakości, całkowicie wpisujące się w charakter tak kluczowych dokumentów. Jesteśmy firmą gwarantującą błyskawiczną realizację zleceń, a nasze tłumaczenia to zawsze „skrojone na miarę” teksty realizowane w aż 50 różnych językach.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Jeleniej Górze - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Jesteśmy świadomi, jak znacząca jest punktualność oraz konkurencyjna cena. W związku z tym przygotowana przez nas oferta adresowana do mieszkających w Jeleniej Górze obejmuje obszerny zakres usług. Jesteśmy firmą, która może zaproponować nie tylko standardowe przekłady pisemne, ale również tłumaczenia biznesowe i przysięgłe. Aby poznać więcej szczegółów, zobacz naszą szczegółową ofertę.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Solidne biuro tłumaczeń realizujące usługi translatorskie musi wyróżniać się dużymi możliwościami. Wiemy o tym, dlatego w naszym zespole znajdują się tłumacze o znakomitych kompetencjach, posługujący się 50 językami. Stworzona przez nas oferta dzięki szerokiemu zakresowi możliwości na pewno zadowoli każdego klienta.

W wielu przypadkach znaczącą wagę odgrywa czas, dlatego nasze tłumaczenia są wykonywane w ekspresowym tempie. Nasi specjaliści precyzyjnie wykonują każde zadanie, także tłumaczenia biznesowe czy przysięgłe, w których tak znacząca jest dbałość o każdy niuans i szczegół uwzględniony w treści. Jak widać – podejmiemy się każdego, nawet bardzo wymagającego zadania. Jeśli szukasz profesjonalnego biura tłumaczeń w Jeleniej Górze – skontaktuj się z nami!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Wycena do niczego nie zobowiązuje! Jeżeli jest to tłumaczenie standardowe, oferujemy wszystkim zainteresowanym rozwiązanie oparte na rozliczeniu na podstawie zawartości słów w przesłanym do nas dokumencie. Jest to bardzo atrakcyjna i uczciwa dla obu stron alternatywa. Chcesz dostać wycenę mailowo w czasie 15 minut? Skontaktuj się z nami poprzez formularz zamieszczony na stronie lub zadzwoń!

Przesyłasz pliki do wyceny

W naszym formularzu jest również opcja dołączenia plików (we wszystkich formatach). Prześlij nam plik z treścią oraz ewentualne wytyczne w specjalnym miejscu umieszczonym w formularzu. Dzięki temu błyskawicznie oszacujemy wycenę Twojego zlecenia.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Kolejny krok należy do nas. Natychmiast prześlemy Ci maila, w którym poznasz czas potrzebny do przygotowania przekładu. Poinformujemy Cię również o cenie. Jeżeli wszystko będzie w porządku, przejdziemy do etapu czwartego.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Specjalnie oddelegowany do tego zadania tłumacz przygotuje Twoje zamówienie w ustalonym czasie. Gwarantujemy wysoką jakość przekładu, ponieważ rozumiemy, jak ważny w komunikacji jest każdy niuans językowy.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Plik z końcową pracą otrzymasz na maila. Znajdziesz go także w Twoim Panelu Klienta. Osoby, które zlecają nam tłumaczenia przysięgłe, otrzymają również tekst za pomocą klasycznej poczty. Jeżeli zechcesz korekty tekstu, proponujemy usługi naszego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Każdy dokument przetłumaczymy w ekspresowym tempie, ale też z dużą precyzją. Oprócz tego gwarantujemy wszystkim klientom możliwość darmowej wyceny zleceń, pierwszorzędną jakość przekładów oraz bardzo korzystną stawkę.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Zajmujemy się także realizacją zleceń o profilu specjalistycznym, wymagających zaawansowanej wiedzy i zdolności lingwistycznych, czyli artykułów naukowych, świadectw, umów czy sądowych dokumentów.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Idziemy z duchem czasu i doskonale zdajemy sobie sprawę, że tłumaczenia maili nie powinny czekać pół dnia. Dlatego tego typu przekłady zrealizujemy w godzinę, abyś jak najszybciej mógł na nie odpowiedzieć. Co więcej, przetłumaczymy każdą stronę internetową, niezależnie od jej tematyki.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Przyjedziemy w ustalone przez Ciebie miejsce. Nasi kompetentni tłumacze mogą tłumaczyć zarówno konsekutywnie, jak i symultanicznie.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Gwarantujemy również atrakcyjne cenowo i natychmiastowe w realizacji tłumaczenia rozmów telefonicznych. Każdą rozmowę można nagrać i udostępnić w panelu.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Każdy tekst może zostać poprawiony przez naszego native speakera, który świetnie zna specyfikę i uwarunkowania kulturowe określonego kraju, dlatego prawidłowo odda charakter tłumaczonej treści.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

nasi native speakerzy i tłumacze to osoby doświadczone i posiadającewysokie umiejętności lingwistyczne. Jest nas już 700, ponieważ chcemy zapewniać perfekcyjny poziom usług.

300

taka liczba osób skorzystała z naszej pomocy. Klienci bardzo często chętnie podejmują ponowną współpracę z nami.

25 000

uzyskaliśmy już taką ilość zleceń na profesjonalne i wysokiej jakości tłumaczenia.

70 000 000

ta imponująca liczba to suma słów, które napisaliśmy do tej pory w tłumaczeniach pisemnych dla naszych klientów.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail