Tłumaczenia
Jelcz-Laskowice

Dogadamycie zajmuje się tworzeniem najlepszej jakości translacji. Naszym klientom mieszkającym w Jelczu-Laskowice dostarczamy także drobiazgowe i dopracowane tłumaczenia przysięgłe. Wszystkie tłumaczenia wykonane przez naszych tłumaczy powstają wyjątkowo szybko i zawsze na czas.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Jelczu-Laskowice - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

W wachlarzu naszych usług każdy klient odnajdzie opcję dostosowaną do swoich potrzeb. Tworzymy m.in. doskonałe jakościowo przekłady pisemne, przysięgłe oraz przekłady mocno powiązane z tematyką biznesową. Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencyjnych biur, jest nie tylko bardzo szybka finalizacja zleceń, ale także atrakcyjna cena.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Wszystkie teksty przetłumaczone przez naszych tłumaczy – w tym te wymagające fachowych umiejętności, czyli np. tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe – są bardzo wysokiej jakości. Nie zmienia to jednak faktu, że Dogadamycie oferuje także niezwykle szybką, wręcz ekspresową, formę wykonywania zleceń. Dzieje się tak dzięki licznemu zespołowi, tworzonemu przez doświadczonych, współpracujących z nami tłumaczy i native speakerów.

Każde tłumaczenie jest wyjątkowe, mieści się w innej tematyce i dziedzinie, przez co do zleceń każdorazowo wybierane są osoby najlepiej znające się na danych kwestiach. Dzięki temu kontrahent zyskuje pewność, że oddana treść będzie tożsama z charakterem i sensem oryginału. Specjalność naszego biura to przede wszystkim precyzyjne przekłady tekstów biznesowych oraz tłumaczenia przysięgłe. Jelcz-Laskowice to miasto, w którym pozostajemy bezkonkurencyjni. Napisz do nas!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Na początek możemy zaoferować darmową wycenę wszystkich zleceń. Odezwij się do nas – do niczego Cię to nie zobowiązuje, natomiast e-mail z informacją o kosztach oraz czasie wykonania tłumaczenia otrzymasz już po 30 minutach. W tym celu wypełnij formularz albo, jeżeli preferujesz rozmowę, daj nam znać za pośrednictwem telefonu. Jeżeli chodzi o klasyczne, typowe tłumaczenie, prawdopodobnie zaproponujemy Ci najlepszą cenowo opcję rozliczenia na podstawie ilości słów w tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Aby jak najlepiej ocenić czas potrzebny na wykonanie tłumaczenia oraz wycenić pracę, potrzebujemy tekstu,, będący przedmiotem zlecenia. Przy pomocy formularza, wyślij nam plik zawierający wybrany do tłumaczenia tekst. Możesz wysłać nam pliki w wielu rozmaitych formatach, jak również wprowadzić kilka uwag w specjalnym miejscu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Zaczekaj pół godziny na informację o wycenie, jak również o terminie, w jakim przekład zostanie wykonany. Jeśli cena i czas będą Ci odpowiadały, nasi pracownicy natychmiastowo zabiorą się do pracy nad tekstem.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Do wykonania każdego zadania wybierana jest osoba, która posiada największą wiedzę na dany temat.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Wyślemy je mailowo, jak również opublikujemy w panelu Klienta na stronie, zaś osobom, które wybrały tłumaczenia przysięgłe – prześlemy przekład również tradycyjną pocztą. W przypadku wszystkich tekstów, klient ma możliwość zamówienia korekty native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Podejmiemy się każdego zadania. Dzięki współpracy z doświadczonymi tłumaczami, którzy zapewniają możliwość tłumaczenia tekstów w aż 50 różnych językach, posiadamy bardzo bogatą ofertę. Wszystko to po całkowicie darmowej wycenie przed rozpoczęciem każdej pracy, a także na niesamowicie korzystnych dla klienta warunkach finansowych.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

To nasz konik – specjalizujemy się w tworzeniu doskonałych tłumaczeń przysięgłych, przekładów tekstów naukowych, umów, świadectw oraz dokumentów.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Potrzebujesz tłumaczenia tekstu jakiejkolwiek strony internetowej? A może chcesz szybko przetłumaczyć maila? To żaden problem! Nasi tłumacze dadzą sobie radę ze stronami internetowymi w każdej tematyce, za to gotowego, przełożonego e-maila otrzymasz już maksymalnie sześćdziesiąt minut po nadesłaniu zlecenia.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W zależności od tego, gdzie i kiedy potrzebujesz tłumacza – przyślemy do Ciebie idealną osobę, tak do tłumaczeń ustnych konsekutywnych, jak i symultanicznych. Wskaż wybrane miejsce, określ tematykę spotkania – jeśli jest to np. spotkanie biznesowe, oddelegowujemy tłumacza znającego się na danej dziedzinie.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

To ekspresowa, niedroga i prosta forma tłumaczenia. Zrealizujemy ją dla Ciebie bezbłędnie i w atrakcyjnej cenie! Każdą konwersację można również nagrać na prośbę klienta, aby potem był w stanie ponownie odtwarzać ją w specjalnym panelu na naszej stronie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W tym przypadku mamy na myśli edycję tekstów pod kątem specyfiki danego kraju czy regionu. Realizuje ją nasz doświadczony native speaker, który perfekcyjnie orientuje się w niuansach językowych danej kultury. Jeżeli chcesz dostosować treść do danego odbiorcy czy sytuacji – również jesteśmy w stanie to zrobić!

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

tak wielu profesjonalnych, zaawansowanych językowo tłumaczy i native speakerów zdecydowało się na stałą współpracę z nami.

300

użytkowników –tyle osób skorzystało z wykonanych przez nas tłumaczeń. Ta liczba nieustannie rośnie!

25 000

zleceń – tyle perfekcyjnie wykonanych zleceń wyszło spod naszych rąk, które przekłamywały kolejne, językowe granice.

70 000 000

tyle wyrazów przetłumaczyli dotychczas nasi translatorzy, tworząc tym samym kolejne, doskonale przełożone teksty.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail