Tłumaczenia
Jędrzejów

Dogadamycie zajmuje się przygotowywaniem wysokiej jakości tłumaczeń. Naszym klientom mieszkającym w Jędrzejowie oferujemy także dokładne i skrupulatne tłumaczenia przysięgłe. Wszystkie tłumaczenia wykonane przez naszych tłumaczy powstają bardzo szybko i terminowo.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Jędrzejowie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

W wachlarzu naszych usług każdy klient wyszuka opcję dostosowaną do swoich wymagań. Wykonujemy m.in. perfekcyjne jakościowo tłumaczenia pisemne, przysięgłe oraz przekłady mocno powiązane z tematyką biznesową. Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencyjnych biur, jest nie tylko bardzo szybka finalizacja zleceń, ale również niska cena.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Wszystkie teksty przetłumaczone przez naszych pracowników – w tym te wymagające fachowych umiejętności, czyli na przykład tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe – są najwyższej jakości. Nie zmienia to jednak faktu, że Dogadamycie oferuje także bardzo szybką, wręcz ekspresową, formę realizowania zleceń. Dzieje się tak dzięki licznemu zespołowi, tworzonemu przez doświadczonych, współpracujących z nami tłumaczy i native speakerów.

Każde tłumaczenie jest jedyne w swoim rodzaju, mieści się w innej tematyce i dziedzinie, dlatego do zleceń każdorazowo wybierane są osoby najlepiej znające się na wybranych tematach. W ten sposób kontrahent zyskuje pewność, że oddana treść będzie zgodna z charakterem i sensem oryginału. Domeną naszego biura to głównie precyzyjne tłumaczenia tekstów biznesowych oraz tłumaczenia przysięgłe. Jędrzejów to miasto, w którym jesteśmy bezkonkurencyjni. Napisz do nas!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Na start możemy zaoferować bezpłatną wycenę każdego zlecenia. Odezwij się do nas – do niczego Cię to nie zobowiązuje, natomiast e-mail z wiadomością o kosztach oraz terminie zrealizowania tłumaczenia otrzymasz już po trzydziestu minutach. W tym celu wypełnij formularz albo, jeśli preferujesz rozmowę, skontaktuj się z nami za pośrednictwem telefonu. Jeśli chodzi o zwyczajne, typowe tłumaczenie, prawdopodobnie zaproponujemy Ci najlepszą cenowo opcję rozliczenia na podstawie ilości słów w tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Aby jak najlepiej oszacować czas potrzebny na wykonanie przekładu oraz wycenić pracę, niezbędny jest nam tekst, który jest tematem zlecenia. Przy pomocy formularza, wyślij nam plik zawierający wybrany do tłumaczenia tekst. Możesz dostarczyć nam pliki w wielu dostępnych formatach, jak również załączyć kilka uwag w specjalnym polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Poczekaj trzydzieści minut na wiadomość o wycenie, jak również o czasie, w którym przekład zostanie zrealizowany. Jeżeli cena i termin będą Ci odpowiadały, nasi pracownicy natychmiastowo wezmą się do pracy nad tekstem.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Do realizacji każdego zlecenia delegowana jest osoba, która posiada najlepszą wiedzę na dany temat.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Dostarczymy je mailowo, a także umieścimy w panelu Klienta na stronie, natomiast osobom, które wybrały tłumaczenia przysięgłe – prześlemy przekład również tradycyjną pocztą. W przypadku wszystkich tekstów, klient ma możliwość zamówienia korekty native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Podejmiemy się każdego zadania. Z uwagi na współpracę z profesjonalnymi tłumaczami, zapewniającymi możliwość translacji tekstów w aż pięćdziesięciu rozmaitych językach, mamy bardzo bogatą ofertę. Wszystko to po absolutnie bezpłatnej wycenie przed rozpoczęciem każdej pracy, jak również na niesamowicie korzystnych dla klienta warunkach cenowych.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

To nasz konik – specjalizujemy się w przygotowywaniu perfekcyjnych tłumaczeń przysięgłych, tłumaczeń tekstów naukowych, umów, świadectw oraz dokumentów.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Potrzebujesz przekładu tekstu dowolnej strony internetowej? A może chcesz szybko przetłumaczyć maila? Nie ma problemu! Nasi translatorzy poradzą sobie ze stronami internetowymi o każdej tematyce, za to gotowego, przełożonego e-maila otrzymasz już maksymalnie godzinę po przesłaniu zlecenia.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W zależności od tego, w jakim miejscu i terminie potrzebujesz tłumacza – wyślemy do Ciebie idealną osobę, zarówno do tłumaczeń ustnych konsekutywnych, jak i symultanicznych. Określ wybraną lokalizację, opisz tematykę spotkania – jeśli jest to np. spotkanie biznesowe, oddelegowujemy tłumacza mającego doświadczenie w danej branży.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

To ekspresowa, niedroga i prosta forma tłumaczenia. Wykonamy ją dla Ciebie perfekcyjnie i w korzystnej cenie! Każdą konwersację można także nagrać na prośbę klienta, aby później był w stanie ponownie odtwarzać ją w specjalnym panelu na naszej stronie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W tym wypadku mamy na myśli edycję tekstów pod względem charakteru konkretnego kraju czy regionu. Wykonuje ją nasz doświadczony native speaker, który doskonale orientuje się w niuansach językowych danej kultury. Jeśli chcesz dopasować treść do danego odbiorcy czy sytuacji – również możemy to zrobić!

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

już tylu profesjonalnych, wyspecjalizowanych lingwistycznie tłumaczy i native speakerów podjęło decyzję o stałej współpracy z naszą firmą.

300

użytkowników –tyle osób skorzystało z przygotowanych przez nas translacji. Ta liczba stale wzrasta!

25 000

zleceń – tyle profesjonalnie wykonanych zleceń wyszło spod naszych rąk, które pokonywały kolejne, językowe granice.

70 000 000

tyle wyrazów przełożyli na ten moment nasi tłumacze, tworząc tym samym kolejne, doskonale przetłumaczone teksty.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail