Tłumaczenia
Jastrzębie-Zdrój

Idealne tłumaczenie zależy od postawienia na tłumacza mającego pojęcie o swoim zawodzie. Dlatego też nasze przedsiębiorstwo może zaoferować tłumaczenia przysięgłe przygotowywane w oparciu o bogate doświadczenie naszych pracowników, którzy dokładają wszelkich starań, aby przygotowywane przez nas treści charakteryzowały się zawsze wysoką jakością. Tworzymy tłumaczenia w 50 językach, gwarantujemy najszybszą realizację i bezpłatną wycenę.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Jastrzębiu-Zdroju - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Wykonujemy wiele zróżnicowanych zleceń – zarówno tłumaczenia przysięgłe i biznesowe (wymagające ogromnej wiedzy i fachowości), jak i różnego rodzaju przekłady pisemne. Zlecając nam tłumaczenie, zyskujesz pewność, że będzie perfekcyjnie wykonane i dostarczone w umówionym czasie. Nasza oferta kierowana jest do wszystkich osób szukających profesjonalnej pomocy w Jastrzębiu-Zdroju.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Każdy tekst przygotowujemy niesamowicie szybko. Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencji jest fakt, że nasze tłumaczenia są za każdym razem najlepszej jakości – i to niezależnie od krótkiego terminu realizacji. Wszystko, czego się podejmujemy, jest dopinane na ostatni guzik przez naszych tłumaczy z doświadczeniem w tworzeniu najróżniejszego rodzaju tekstów. Z tego powodu, również tłumaczenia przysięgłe przygotowywane przez naszą kadrę są przekazywane klientom ekspresowo.

Doświadczeni pracownicy to fundament dobrze działającej firmy. Aby zagwarantować naszym klientom wsparcie w opracowaniu w zasadzie każdego tłumaczenia, możemy zaoferować tłumaczenia w ponad 50 językach. Nasi tłumacze mają swoje specjalizacje, co sprawia, że wykonywane przez nich tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe za każdym razem zadowalają zleceniodawców. Zapewniamy dotrzymywanie terminów, niezależnie od godziny i dnia tygodnia. Jesteśmy bezkonkurencyjni w Jastrzębiu-Zdroju!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Nasze przedsiębiorstwo nie pobiera opłat za wycenę zleceń. Jest to zupełnie niezobowiązująca forma „pierwszego kontaktu” z potencjalnymi klientami, którzy dzięki otrzymaniu wyceny mają świadomość, za co płacą i ile wynosi całkowita kwota za zrealizowanie zlecenia. W przypadku klasycznych tłumaczeń, każdorazowo oferujemy rozliczenie za ilość słów w tekście, co stanowi dobry i korzystny układ. Wycenimy Twój tekst w 15 minut – skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz umieszczony na stronie.

Przesyłasz pliki do wyceny

Aby wycena została wykonana niezwłocznie i była skrupulatna, prześlij nam plik z tekstem, który jest przedmiotem zlecenia. Tak samo, jak w poprzednim punkcie, zrobisz to za pomocą formularza. Możesz przesłać także dodatkowe uwagi w specjalnym polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Błyskawicznie wycenimy Twój tekst i poinformujemy Cię o tym, jak szybko będzie przez nas zrealizowane i jaka jest jego cena. Gdy zgodzisz się na nasze warunki, tłumacze przystąpią do działania.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Kolejny punkt to już praca naszego kompetentnego tłumacza. Do wszystkich zleceń wybierany jest tłumacz, który najlepiej radzi sobie z określoną tematyką, np. z dokumentacją sądową czy umowami.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Ostatni etap to otrzymanie ukończonego przekładu. W naszej firmie masz pewność, że dostarczymy Ci je na czas – zarówno w formie e-maila, jak i w Panelu Klienta na naszej stronie. Tłumaczenia przysięgłe dostarczamy naszym klientom także pocztą tradycyjną – docierają do nich maksymalnie w kilka dni. Gdy zdarzy się, że któryś tekst wymaga poprawy, zaoferujemy Ci usługi naszego wysoko wykwalifikowanego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Tłumaczenia naszych wykwalifikowanych tłumaczy są zawsze tekstami na najwyższym poziomie. Zwrócimy uwagę na wszystko to, co należy zawrzeć w tekście, a także odniesiemy się do Twoich uwag i wymagań. Wszystko to w wyjątkowo dobrej cenie i zawsze zgodnie z uzgodnionym wcześniej terminem.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Zajmujemy się również tymi tekstami, które wymagają od tłumacza znacznie więcej aniżeli tylko znajomości języka. Do stworzenia przekładów dokumentów, umów, czy świadectw, każdorazowo zostaje dobrana osoba, która przetłumaczy tekst tak bezbłędnie i profesjonalnie, jak i wyjątkowo szybko.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Nasi tłumacze pochylą się nad każdą witryną, a także prędko przełożą na dany język treść najróżniejszego typu maili. Wykonane, przetłumaczone maile wysyłamy klientom w maksymalnie 60 minut od otrzymania zlecenia!

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W naszej ofercie możliwe są tłumaczenia symultaniczne oraz konsekutywne, które są niezbędne w sytuacjach biznesowych czy prywatnych. Wszystko zależnie od Twoich potrzeb – nasz tłumacz, orientujący się w danej branży czy tematyce, przyjedzie w określone przez klienta miejsce.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Ich ceny są stosunkowo niewielkie, a wykonanie jest bardzo szybkie i każdorazowo niezawodne. W razie konieczności, klient może wrócić do danej rozmowy, którą po nagraniu można umieścić w panelu i ponownie odtwarzać.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Niektórzy tłumacze nie uchwycą kontekstu danej treści w taki sposób, jak wymaga tego sytuacja. Dlatego pośród naszych usług znajduje się również korekta tworzona przez wysoko wykwalifikowanego native speakera. Jego kompetencje znajdują swe korzenie zarówno na zdolnościach lingwistycznych, jak i znajomości różnego rodzaju cech danej kultury.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych doświadczonych pracowników: native speakerów oraz tłumaczy, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby każdy przygotowywany tekst spełnił oczekiwania klienta.

300

użytkowników – osoby, które podjęły z nami współpracę i zdecydowały się na użycie naszych tłumaczeń. Mnóstwo zostało z nami do dzisiaj, zlecając kolejne teksty.

25 000

zleceń – tyle przekładów dotychczas wykonał nasz zespół. Za każdym razem stawiano na nas za profesjonalizm, szybki kontakt i niezrównaną jakość tłumaczeń.

70 000 000

tak ogromną liczbę słów przełożyli nasi tłumacze. Dzięki naszym klientom nieustannie kontynuujemy swoją misję i mamy okazję burzyć kolejne komunikacyjne granice, ułatwiając ludziom sprawne i szybkie porozumiewanie się.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail