Tłumaczenia
Jarocin

Dogadamycie to biuro tłumaczeń, zajmujące się przede wszystkim przygotowywaniem najwyższej jakości tłumaczeń różnego typu tekstów. W zakres naszej oferty wchodzą między innymi profesjonalne tłumaczenia przysięgłe, w przypadku których gwarantujemy wysokie umiejętności lingwistyczne i praktyczną wiedzę naszych tłumaczy. Zakres naszych usług jest wyjątkowo szeroki – tłumaczenia przygotowujemy w aż pięćdziesięciu różnych językach. Działamy także w Jarocinie!

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Jarocinie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Szybko i profesjonalnie przygotowujemy doskonałe przekłady tekstów najróżniejszego rodzaju. Nasi translatorzy to profesjonaliści zajmujący się także tłumaczeniami przysięgłymi i biznesowymi. Wszystkie teksty, które nam dostarczysz zostaną bardzo szybko przełożone przez naszych lingwistycznych fachowców. Co więcej, wszystko to oferujemy w niskiej cenie.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Nasi tłumacze to profesjonaliści – każde zlecenie jest skrupulatnie badane przez nasz zespół, natomiast do wykonania konkretnego tłumaczenia przydzielamy osobę, która najlepiej zna się na danej tematyce oraz dziedzinie. Tłumaczenia, które udostępniamy klientom cechują się wysoką jakością wykonania. Nieustannie się rozwijamy i poszerzamy grupę profesjonalnych i doświadczonych tłumaczy, którzy służą nam swoim doświadczeniem i zdolnościami. Jeżeli Jarocin to miasto, w którym szukasz specjalistycznej pomocy w zakresie tłumaczeń - skontaktuj się z nami.

Oferujemy Państwu usługi translatorskie w ponad 50 językach. W Dogadamycie mają Państwo gwarancję, że tłumaczenia przysięgłe, dokumenty czy umowy biznesowe zostaną przetłumaczone w jak najlepszy i równocześnie niezwykle sprawny sposób.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Pierwszym krokiem jest kontakt z naszą obsługą. Mogą Państwo skontaktować się z nami za pomocą podanego na stronie numerowi telefonu lub przez specjalnie stworzony formularz. Zwykłe tłumaczenia są zazwyczaj rozliczane na podstawie ilości znaków w tekście, który stanowi przedmiot zlecenia. Precyzyjna wycena odbywa się jednak za pomocą formularza – dokonamy tego w ciągu pół godziny. Cały proces jest niezobowiązujący i darmowy.

Przesyłasz pliki do wyceny

Wraz z wypełnionym formularzem powinieneś przesłać nam tekst, który jest przedmiotem zlecenia. Można przesłać go w jakimkolwiek formacie, jak również dodać uwagi w odpowiednim polu dostępnym w formularzu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Gdy otrzymamy pełne informacje i tekst, prześlemy Państwu naszą wycenę oraz oszacujemy, ile czasu będzie trwało zrealizowanie konkretnego zadania. Jeżeli nasza oferta zostanie zatwierdzona przez klienta, rozpoczynamy realizację.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Nasz translator rozpoczyna pracę nad tekstem i kończy ją w ustalonym terminie. Zawsze jest to osoba, której kompetencje najbardziej odzwierciedlają tematykę danego zagadnienia.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W umówionym czasie przesyłamy plik z tłumaczeniem na adres e-mailowy klienta, publikując go równocześnie w jego panelu Klienta. Ponadto, wszystkie tłumaczenia przysięgłe są wysyłane również pocztą, a docierają do klientów na przełomie kilku dni. Wszystkie zlecenia mogą zostać poddane dodatkowej edycji (wykonuje ją native speaker).

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Wszystkie tłumaczenia, które wychodzą spod pióra naszych tłumaczy charakteryzują się najwyższą jakością i skrupulatnym przekładem, który uwzględnia specyfikę oraz specyfikę danego języka. Wszystkie zlecenia zrealizujemy bezzwłocznie, niezawodnie i po dokonaniu absolutnie bezpłatnej wyceny.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Dogadamycie gwarantuje profesjonalne tłumaczenia tekstów „zaawansowanych”, czyli świadectw, umów, dokumentów czy treści naukowych. W naszej firmie zatrudniamy osoby specjalizujące się w różnego typu tłumaczeniach.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Każdy e-mail, który zostanie do nas przesłany, zostanie przetłumaczony już w ciągu godziny! Mamy świadomość, że bezproblemowa komunikacja jest istotna, dlatego też nie zwlekamy z tłumaczeniem maili i wysyłamy je do klienta jak najszybciej. Poza tym, zajmujemy się tłumaczeniem wszelkiego rodzaju stron internetowych.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeśli poszukujesz tłumacza na spotkanie biznesowe lub prywatne – nie zawiedziemy Cię. Niezależnie od tego, czy są to tłumaczenia konsekutywne czy symultaniczne, zapewniamy wsparcie tłumacza mającego doświadczenie w konkretnej dziedzinie.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Jeżeli obawiasz się zagranicznej konwersacji w obcym języku – służymy pomocą! Poza bieżącym tłumaczeniem i atrakcyjną ceną, dajemy również sposobność nagrania tejże rozmowy i późniejszego odsłuchiwania jej za pomocą panelu Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Każdy tekst można u nas poddać korekcie, która jest wykonywana przez profesjonalnego native speakera. Zamierzeniem korekty jest w głównej mierze dostosowanie treści do grupy odbiorców określonej branży czy tematyki (np. w kontekście kulturowym określonego języka).

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

grono naszych tłumaczy i native speakerów, którzy codziennie dbają o stworzenie jak najlepszych jakościowo tłumaczeń.

300

użytkowników – kontrahenci Dogadamycie, którzy podjęli z nami współpracę (w wielu przypadkach niejednokrotnie!)

25 000

zleceń – dokładne tyle zleceń wykonaliśmy do tej pory razem z naszym zespołem. Chętnie zajmiemy się również Twoim!

70 000 000

słowa, które dotychczas napisaliśmy w naszych przekładach. Ta niewiarygodna liczba pokazuje, jak ogromne jest zapotrzebowanie na wysokiej jakości usługi translatorskie.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail