Tłumaczenia
Janów Lubelski

Nasze przedsiębiorstwo składa się z doświadczonych tłumaczy i native speakerów. Przygotowywane przez nas tłumaczenia są każdorazowo zgodne z treścią oryginału, wykonywane z określonym wcześniej terminem oraz w atrakcyjnej cenie. Tłumaczenia przysięgłe wchodzą w skład naszych najmocniejszych stron, które możemy zaoferować klientom w w Janowie Lubelskim.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Janowie Lubelskim - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Jesteśmy niesamowicie elastyczni i niezwykle szybko tworzymy każde tłumaczenie, dzięki niesamowitemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi naszych tłumaczy. Wśród nich znajdują się osoby doskonale znające się na przygotowywaniu najlepszych jakościowo tłumaczeń przysięgłych i biznesowych. Zachęcamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty!

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Czas to pieniądz – dobrze zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego naszym kontrahentom proponujemy niezwykle krótkie terminy przygotowania zleceń. Bez względu na to, czy są to tłumaczenia przysięgłe, biznesowe czy klasyczne tłumaczenia pisemne, zawsze przygotowujemy nasze zlecenia na czas, bez względu na porę dnia czy nocy. Właśnie dlatego z góry ustalamy czas wykonania tłumaczeń tak, aby klient dokładnie wiedział, kiedy powinien spodziewać się gotowego tłumaczenia. Jeżeli Janów Lubelski to miasto, w którym szukasz specjalistycznej pomocy w zakresie tłumaczeń, jak najszybciej napisz lub zadzwoń do nas.

Pośród naszych tłumaczy jest wiele osób bogatych w ogromne doświadczenie. Zatrudniamy zarówno tłumaczy, jak i native speakerów. Skład naszej grupy sprawia, że przygotowujemy tłumaczenia w ponad 50 językach świata. Dzięki tak silnym fundamentom, podejmujemy się rozmaitego rodzaju zleceń i każdorazowo oddajemy klientowi perfekcyjnie przygotowany przekład.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Kontrahenci proszą nas o wycenę tłumaczenia danej treści za pomocą formularza widniejącego na naszej stronie oraz telefonicznie. W ciągu 15 minut otrzymujecie od nas Państwo informację zwrotną. W przypadku klasycznego tłumaczenia, za każdym razem oferujemy klientowi rozliczenie na podstawie ilości słów w tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Czyli tekst, który wymaga przekładu. Gdy zobaczymy tekst, będziemy mogli go dokładnie wycenić. Plik z treścią można wysyłać również za pomocą formularza na naszej stronie.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Informujemy zarówno o cenie przekładu danego tekstu, jak i czasie, w którym nasz tłumacz jest w stanie oddać wykonany przekład.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Jeżeli kontrahent zgodził się na warunki współpracy, specjalnie oddelegowany do tego zadania tłumacz, rozpoczyna pracę nad tekstem.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W dzień, który został określony jako termin oddania zlecenia, wysyłamy klientowi gotowy przekład. Otrzymuje go zawsze zarówno na skrzynkę mailową, jak i na swój panel Klienta. Tłumaczenia przysięgłe są wysyłane także pocztą, w formie fizycznej. Każdy tekst może zostać poprawiony przez naszego native speakera – jest to rodzaj zlecenia dodatkowego, jeżeli kontrahent chciałby dopasować treść do określonej grupy odbiorców, panującej kultury itd. lub wdrożyć konkretne modyfikacje w istniejącym już tekście.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Możemy zaoferować konkurencyjne na rynku ceny usług translatorskich. Wszystkie nasze tłumaczenia są nie tylko przygotowywane ekspresowo i skrupulatnie, lecz również w odniesieniu do najrozmaitszych części lingwistycznych będących w konkretnej kulturze, jak również charakteru i kontekstu konkretnej treści.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Oferujemy zawsze wiarygodne i fachowo wykonane przekłady umów, świadectw, dokumentów, treści naukowych oraz tłumaczenia przysięgłe.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Perfekcyjnie przełożymy treści stron internetowych, jak również e-maile, których przekład przekazujemy naszym klientom w nie więcej niż godzinę, aby zagwarantować im możliwość utrzymania płynności konwersacji.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Nasz doświadczony tłumacz dotrze w wyznaczoną przez klienta lokalizację. W ofercie uwzględniliśmy zarówno tłumaczenia konsekutywne, jak i symultaniczne.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Poza bieżącym przekładem rozmowy telefonicznej, możemy zaoferować także szansę nagrywania, aby po zakończeniu rozmowy klient miał możliwość wysłuchania jej ponownie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Nasi native speakerzy to osoby znające się na kulturze i specyfice różnych państw, dlatego idealnie skorygują różnego typu teksty, aby były bardziej wiarygodne pod względem językowym. Co więcej, każdy tekst możemy dopasować do danej grupy odbiorców, sytuacji czy kontekstu.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

tłumacze i native speakerzy, którzy zasilają nasz zespół i każdego dnia wykonują najlepsze jakościowo tłumaczenia tekstów.

300

użytkowników – liczba osób, które do tej pory korzystały z usług biura tłumaczeń Dogadamycie.

25 000

zleceń – ukazuje zapotrzebowanie na najlepsze jakościowo tłumaczenia różnego typu treści, przez co nieustannie rozwijamy się i ulepszamy swoją ofertę.

70 000 000

tyle przetłumaczonych słów można znaleźć w zleceniach zrealizowanych przez naszych tłumaczy.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail