Tłumaczenia
Inowrocław

Dobre tłumaczenie wymaga wyboru tłumacza znającego się na swojej pracy. Z tego powodu nasze przedsiębiorstwo może zaoferować tłumaczenia przysięgłe tworzone w oparciu o długoletnie doświadczenie naszych pracowników, którzy dokładają wszelkich starań, aby wychodzące od nas treści charakteryzowały się zawsze wysoką jakością. Tworzymy tłumaczenia w 50 językach, zapewniamy szybką realizację i nieodpłatną wycenę.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Inowrocławiu - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Tworzymy mnóstwo zróżnicowanych zleceń – tak tłumaczenia przysięgłe i biznesowe (wymagające ogromnej wiedzy i fachowości), jak i różnego rodzaju przekłady pisemne. Powierzając nam tłumaczenie, zyskujesz pewność, że zostanie dobrze przygotowane i oddane we wcześniej ustalonym terminie. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób szukających profesjonalnej pomocy w Inowrocławiu.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Każdy tekst przygotowujemy wyjątkowo szybko. Tym, co stanowi nasz wyróżnik na tle konkurencji jest fakt, że nasze tłumaczenia są za każdym razem najlepszej jakości – i to bez względu na krótki termin realizacji. Każde zlecenie, którego się podejmujemy, jest perfekcyjnie dopracowane przez naszych tłumaczy z doświadczeniem w wykonywaniu najrozmaitszego rodzaju tekstów. Z tego powodu, również tłumaczenia przysięgłe tworzone przez nasz zespół są przekazywane klientom ekspresowo.

Wykwalifikowani pracownicy to podstawa dobrze funkcjonującego przedsiębiorstwa. Aby zapewnić naszym kontrahentom pomoc w opracowaniu w zasadzie każdego tłumaczenia, możemy zaoferować przekłady tekstów w ponad 50 językach. Nasi tłumacze mają swoje specjalizacje, co sprawia, że przygotowywane przez nich tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe za każdym razem zadowalają zleceniodawców. Zapewniamy dotrzymywanie terminów, bez względu na godzinę i dzień tygodnia. Nasza firma jest bezkonkurencyjna w Inowrocławiu!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Nasza firma nie nalicza opłat za wycenę zleceń. Jest to absolutnie niezobowiązująca forma „pierwszego kontaktu” z potencjalnymi kontrahentami, którzy po otrzymaniu wyceny dokładnie wiedzą, za co płacą i jaka jest dokładna kwota za zrealizowanie zlecenia. W przypadku klasycznych tłumaczeń, zawsze oferujemy rozliczenie za liczbę słów w tekście, co stanowi dobry i korzystny układ. Wycenimy Twój tekst w 15 minut – skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz umieszczony na stronie.

Przesyłasz pliki do wyceny

Aby wycena została wykonana szybko i była skrupulatna, prześlij nam plik z tekstem, który jest przedmiotem zlecenia. Tak samo, jak w poprzednim punkcie, możesz zrobić to za pomocą formularza. Możesz przesłać również dodatkowe uwagi w specjalnym polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Błyskawicznie wycenimy Twój tekst i poinformujemy Cię o tym, w jakim terminie będzie przez nas zrealizowane i jaka jest jego cena. Kiedy zgodzisz się na nasze warunki, tłumacze przystąpią do działania.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Kolejny krok to po prostu praca naszego kompetentnego tłumacza. Do wszystkich zleceń wybierany jest tłumacz, który najlepiej radzi sobie z określoną tematyką, np. z dokumentacją sądową czy umowami.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Końcowy etap to otrzymanie ukończonego przekładu. U nas masz pewność, że dostarczymy Ci je na czas – zarówno w formie e-maila, jak i w Panelu Klienta na naszej stronie. Tłumaczenia przysięgłe dostarczamy naszym kontrahentom także pocztą tradycyjną – docierają do nich zaledwie w kilka dni. W przypadku, w którym tekst wymaga korekty, zapewnimy Ci usługi naszego wysoko wykwalifikowanego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Przekłady naszych wykwalifikowanych tłumaczy są zawsze tekstami na wysokim poziomie. Zwrócimy uwagę na wszystko to, co trzeba zawrzeć w tekście, jak również odniesiemy się do Twoich uwag i wymagań. Całość w wyjątkowo dobrej cenie i zawsze zgodnie z ustalonym wcześniej terminem.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Zajmujemy się również tymi tekstami, które wymagają od tłumacza czegoś więcej aniżeli tylko znajomości języka. Do stworzenia przekładów dokumentów, umów, czy świadectw, zawsze zostaje dobrana osoba, która przetłumaczy tekst zarówno bezbłędnie i fachowo, jak i wyjątkowo szybko.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Nasi tłumacze pochylą się nad każdą stroną internetową, a także ekspresowo przetłumaczą na dany język treść najróżniejszego typu maili. Wykonane, przełożone maile wysyłamy klientom w maksymalnie 60 minut od otrzymania zlecenia!

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W naszej ofercie możliwe są tłumaczenia konsekutywne oraz symultaniczne, które są niezbędne w sytuacjach biznesowych czy prywatnych. Wszystko zależnie od Twoich potrzeb – nasz tłumacz, orientujący się w danej branży czy tematyce, dotrze w wybrane przez Ciebie miejsce.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Ich koszty są relatywnie niewielkie, a wykonanie jest bardzo sprawne i każdorazowo niezawodne. W razie konieczności, klient może wrócić do danej rozmowy, którą po nagraniu można umieścić w panelu i ponownie odtwarzać.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Niektórzy tłumacze nie zawrą kontekstu danej treści w taki sposób, jak wymaga tego sytuacja. Dlatego wśród naszych usług widoczna jest również korekta tworzona przez wysoko wykwalifikowanego native speakera. Jego kompetencje znajdują swe korzenie zarówno na zdolnościach lingwistycznych, jak i znajomości rozmaitego rodzaju cech danej kultury.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych doświadczonych pracowników: native speakerów oraz tłumaczy, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby każdy tłumaczony tekst spełnił oczekiwania klienta.

300

użytkowników – osoby, które podjęły z nami współpracę i zdecydowały się na użycie naszych tłumaczeń. Mnóstwo zostało z nami do dzisiaj, powierzając nam kolejne teksty.

25 000

zleceń – tyle przekładów dotychczas wykonał nasz zespół. Zawsze stawiano na nas za kompetencje, sprawny kontakt i wysoką jakość tłumaczeń.

70 000 000

tak wielką liczbę słów przełożyli nasi tłumacze. Dzięki naszym kontrahentom wciąż realizujemy swoją misję i mamy okazję burzyć kolejne komunikacyjne granice, umożliwiając ludziom sprawne i szybkie porozumiewanie się.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail