Tłumaczenia
Hrubieszów

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dobre tłumaczenia przysięgłe wymagają od tłumacza najwyższych kompetencji. Właśnie dlatego werbujemy wyłącznie specjalistów z doświadczeniem i wyjątkowo dobrymi umiejętnościami lingwistycznymi. Nasze tłumaczenia to 100% satysfakcji ze zrealizowanego zlecenia i ekspresowe dostarczenie gotowych tekstów. Dlatego w Hrubieszowie jesteśmy bezkonkurencyjni.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Hrubieszowie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Naszymi najmocniejszymi stronami są ekspresowy czas stworzenia tłumaczenia, najwyższe kompetencje tłumaczy oraz atrakcyjne oferty cenowe. Wykonujemy szeroki zakres usług, w tym przekłady w obszarze biznesowym, tłumaczenia pisemne oraz przysięgłe.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Zlecane nam translacje są wykonywane bezzwłocznie, a więc w tzw. „trybie ciągłym”, dzięki czemu gwarantujemy swoim klientom szybkie oddanie tekstów – każdorazowo w umówionym wcześniej czasie. W zakres naszych usług wchodzą zarówno zwyczajne tłumaczenia, jak i również wymagające pilniejszego zaangażowania tłumaczenia przysięgłe. Co więcej, zajmujemy się przekładem świadectw, dokumentów czy umów biznesowych.

Nasz szeroki zakres usług i liczba współpracujących z nami tłumaczy oraz native speakerów sprawiają, że podejmujemy się wszystkich lingwistycznych wyzwań. Obecnie nasze biuro przygotowuje tłumaczenia najróżniejszych treści w ponad pięćdziesięciu językach. Dzięki temu mamy absolutną pewność, że stworzone przez nasze biuro tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe będą odpowiadać wysokim wymaganiom naszych klientów. Hrubieszów jest miastem, w którym szukasz rzetelnej pomocy w zakresie tłumaczeń? Wypełnij formularz widoczny na tej stronie.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

W przeciwieństwie od wielu konkurencyjnych przedsiębiorstw u nas jest ona całkowicie darmowa. Kontaktując się z nami poprzez formularz zamieszczony na stronie lub dzwoniąc pod udostępniony numer telefonu, ekspresowo otrzymasz wszystkie potrzebne informacje. Zwykłe przekłady rozliczamy na zasadzie ilości słów do przetłumaczenia w danym tekście i to rozwiązanie sugerujemy naszym klientom (opcja ta jest bardzo korzystna cenowo). Każde zlecenie wycenimy w nie więcej niż 30 minut.

Przesyłasz pliki do wyceny

Za pomocą formularza na stronie możesz przesłać nam tekst, który ma być przedmiotem zlecenia. Udostępnij go nam w formie dowolnego pliku. Możesz dodać także kilka słów od siebie w przeznaczonym do tego polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Aby trafnie nakreślić Ci cały tryb pracy naszego translatora i ułatwić podjęcie decyzji o współpracy z naszym biurem, udostępnimy nie tylko wycenę zlecenia, ale również określimy termin, w jakim możemy oddać wykonane tłumaczenie. Gdy zaakceptujesz te warunki, rozpoczniemy pracę.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Nasz specjalnie wybrany tłumacz (który najlepiej odda sens i istotę Twojego zlecenia) zrealizuje tłumaczenie w terminie, który ustaliliśmy wcześniej.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W umówionym czasie tłumaczenie pojawi się w Twojej skrzynce mailowej, jak również w panelu Klienta na naszej stronie. Tłumaczenia przysięgłe – oprócz wersji elektronicznej – są przesyłane dodatkowo w formie fizycznej, czyli pocztą. Do każdego tłumaczenia można dodatkowo zlecić korektę native speakera, który zadba o to, aby treść lepiej wpisywała się w cechy i kulturę danego języka.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Dobre biuro translatorskie to takie, które wie jak przygotowywać tłumaczenia w stu procentach trafiające w oczekiwania klienta. Powinno wzbudzać zaufanie dobrą jakością tekstów, a także mieć na względzie cechy typowe dla konkretnego języka. Dogadamycie jest dokładnie takim miejscem – godnym zaufania, w nieustannym rozwoju i zapewniającym ekspresową realizację zlecenia.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Wszystko co robimy wykonujemy z dużą precyzją i skupieniem na konkretnym zleceniu. Dlatego bez problemu i w szybkim tempie wykonamy wszelkie tłumaczenia świadectw, dokumentów, tekstów specjalistycznych oraz naukowych.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Nasi tłumacze przetłumaczą stronę internetową o każdej tematyce, przekładając ją na dowolny język. Tłumaczenie e-maili wykonujemy w zasadzie “od ręki”. Zajmuje nam to maksymalnie godzinę, aby jak najszybciej pozwolić klientowi na udzielenie odpowiedzi.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeżeli chcesz precyzyjnych tłumaczeń ustnych, zarówno symultanicznych, jak i konsekutywnych, trafiłeś w idealne miejsce. Nasi tłumacze pojawią się w wybranym przez Ciebie miejscu i czasie, aby wspomagać Cię np. w spotkaniu biznesowym. Ponadto, wybierzemy osobę znającą się na danej branży, która pomoże w dokładniejszym zrozumieniu rozmówcy.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Gwarantujemy również całkowicie płynne i atrakcyjne cenowo tłumaczenia rozmów telefonicznych. Poza bieżącą translacją konwersacji, jesteśmy w stanie również nagrać i udostępnić odbytą rozmowę w panelu Klienta, aby istniała możliwość powrotu do niej w razie potrzeby.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Native speakerzy z naszego zespołu to osoby nie tylko o zaawansowanym poziomie umiejętności językowych, ale również mające pojęcie o specyfice danego języka. Dlatego oferujemy także możliwość dokonania przez nich korekty już przetłumaczonych tekstów tak, aby dostosować je do właściwego kontekstu czy grona odbiorców. Bez dwóch zdań zwiększa to ich wartość merytoryczną.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

to liczba osób, które pracują w naszej firmie w charakterze tłumaczy oraz native speakerów. Tak liczne grono umożliwia podejmowanie zleceń z wielu branż i tworzenie treści wysokiej jakości.

300

użytkowników – kontrahenci korzystający z usług naszego biura od początku naszego istnienia. Grupa ta wciąż się rozrasta, a Dogadamycie dynamicznie się rozwija. Zapraszamy wszystkich potrzebujących doskonałej jakości tłumaczeń!

25 000

zleceń – tak wiele zleconych nam tłumaczeń sprawiło, że dzisiaj jesteśmy jednym wiodących biur tłumaczeń na rynku.

70 000 000

tyle słów napisali na ten moment nasi tłumacze w ramach realizowania tłumaczeń pisemnych. Pragniemy dalej się rozwijać i dawać wszystkim klientom sposobność korzystania z nowoczesnej formy naszych usług.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail