Tłumaczenia
Hajnówka

Mamy świadomość tego, że dobre tłumaczenia przysięgłe wymagają od tłumacza niemałych umiejętności. Dlatego też werbujemy wyłącznie fachowców z doświadczeniem i bardzo dobrymi umiejętnościami lingwistycznymi. Nasze tłumaczenia to 100% satysfakcji ze zrealizowanego zlecenia i szybkie oddanie przygotowanych tekstów. Dlatego w Hajnówce jesteśmy bezkonkurencyjni.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Hajnówce - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Naszymi najmocniejszymi stronami są szybki czas wykonania tłumaczenia, najwyższe kompetencje tłumaczy, jak i bardzo dobre warunki cenowe. Wykonujemy szeroki zakres usług, w tym przekłady w obszarze biznesowym, tłumaczenia pisemne oraz przysięgłe.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Powierzane nam tłumaczenia są wykonywane bezzwłocznie, a więc w tzw. „trybie ciągłym”, przez co zapewniamy swoim kontrahentom szybkie oddanie tekstów – zawsze w ustalonym wcześniej terminie. W zakres naszych usług wchodzą zarówno klasyczne tłumaczenia, a także wymagające pilniejszego zaangażowania tłumaczenia przysięgłe. Ponadto, zajmujemy się tłumaczeniem świadectw, dokumentów czy umów biznesowych.

Nasz szeroki zakres usług i liczba współpracujących z nami tłumaczy oraz native speakerów sprawiają, że podejmujemy się każdego językowego wyzwań. Aktualnie nasze biuro wykonuje translacje najróżniejszych treści w ponad 50 językach. Z tego powodu mamy całkowitą pewność, że stworzone przez nas tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe będą odpowiadać wysokim oczekiwaniom naszych klientów. Hajnówka to miasto, w którym szukasz profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń? Wypełnij formularz widoczny na tej stronie.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

W przeciwieństwie od wielu innych przedsiębiorstw u nas jest ona absolutnie darmowa. Kontaktując się z nami poprzez formularz zamieszczony na stronie lub dzwoniąc pod widoczny numer telefonu, ekspresowo otrzymasz wszelkie potrzebne informacje. Zwykłe tłumaczenia rozliczamy biorąc pod uwagę ilość słów do przetłumaczenia w konkretnym tekście i to rozwiązanie sugerujemy naszym klientom (opcja ta jest wyjątkowo korzystna cenowo). Wszystkie zlecenia wycenimy w nie więcej niż trzydzieści minut.

Przesyłasz pliki do wyceny

Za pomocą formularza na stronie możesz wysłać nam tekst, będący tematem zlecenia. Dostarcz go nam w formie dowolnego pliku. Możesz załączyć też kilka słów od siebie w przeznaczonym do tego polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Aby trafnie nakreślić Ci cały tryb pracy naszego tłumacza i uprościć podjęcie decyzji o współpracy z naszym biurem, wyślemy nie tylko wycenę zlecenia, ale także określimy termin, w którym jesteśmy w stanie dostarczyć wykonany przekład. Gdy zaakceptujesz te warunki, przystąpimy do pracy.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Nasz specjalnie wybrany tłumacz (który najpełniej odda sens i istotę Twojego tekstu) wykona tłumaczenie w terminie, który określiliśmy wcześniej.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W określonym wcześniej czasie tłumaczenie pojawi się w Twojej skrzynce mailowej, jak również w panelu Klienta na naszej stronie. Tłumaczenia przysięgłe – poza wersją elektroniczną – są dostarczane dodatkowo w formie fizycznej, czyli pocztą. Do każdego tłumaczenia można ponadto zlecić korektę native speakera, który zadba o to, aby treść pełniej odzwierciedlała cechy i kulturę danego języka.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Najlepsze biuro tłumaczeń to takie, które wie jak przygotowywać przekłady w stu procentach trafiające w potrzeby klienta. Powinno wzbudzać zaufanie wysoką jakością tekstów, a także brać pod uwagę cechy typowe dla konkretnego języka. Dogadamycie jest dokładnie takim miejscem – godnym zaufania, w ciągłym rozwoju i zapewniającym bardzo szybką realizację zleceń.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Wszystko co robimy przygotowujemy z najwyższą pieczołowitością i koncentracją na danym zleceniu. Dlatego bez problemu i w ekspresowym tempie przygotujemy wszelkie przekłady świadectw, dokumentów, tekstów specjalistycznych oraz naukowych.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Nasi tłumacze przetłumaczą stronę internetową o dowolnej tematyce, tłumacząc ją na wybrany język. Tłumaczenie e-maili wykonujemy praktycznie “od ręki”. Zajmuje nam to maksymalnie godzinę, aby jak najszybciej pozwolić klientowi na udzielenie odpowiedzi.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeśli potrzebujesz dokładnych tłumaczeń ustnych, zarówno symultanicznych, jak i konsekutywnych, trafiłeś w idealne miejsce. Nasi tłumacze zjawią się w określonym przez Ciebie miejscu i czasie, aby wspomagać Cię np. w spotkaniu biznesowym. Ponadto, wybierzemy osobę mającą pojęcie o określonej branży, która pomoże w lepszym zrozumieniu rozmówcy.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Gwarantujemy również w pełni płynne i zachęcające cenowo tłumaczenia rozmów telefonicznych. Poza bieżącą translacją konwersacji, jesteśmy w stanie także nagrać i udostępnić odbytą rozmowę w panelu Klienta, aby istniała możliwość powrotu do niej w razie potrzeby.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Native speakerzy z naszej firmy to osoby nie tylko o zaawansowanym poziomie umiejętności językowych, ale także znające specyfikę danego języka. Z tego powodu oferujemy także możliwość dokonania przez nich korekty już przetłumaczonych tekstów tak, aby dopasować je do właściwego kontekstu czy grona odbiorców. Bez dwóch zdań zwiększa to ich wartość merytoryczną.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

to liczba osób, które są zatrudnione w naszym przedsiębiorstwie w charakterze tłumaczy oraz native speakerów. Tak duże grono pozwala na podejmowanie zleceń z wielu branż i tworzenie treści najlepszej jakości.

300

użytkowników – klienci korzystający z naszych usług od początku naszego istnienia. Grupa ta wciąż się rozrasta, a Dogadamycie energicznie się rozwija. Zapraszamy wszystkich potrzebujących wysokiej jakości tłumaczeń!

25 000

zleceń – tyle zleconych nam tłumaczeń miało wpływ na to, że dzisiaj jesteśmy jednym z najprężniej działających biur translatorskich na rynku.

70 000 000

tak wiele wyrazów napisali na ten moment nasi tłumacze w ramach tworzenia tłumaczeń pisemnych. Pragniemy dalej się rozwijać i dawać wszystkim klientom sposobność korzystania z nowoczesnej formy naszych usług.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail