Tłumaczenia
Gryfice

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dobre tłumaczenia przysięgłe wymagają od tłumacza niemałych umiejętności. Właśnie dlatego werbujemy wyłącznie specjalistów z doświadczeniem i bardzo dobrymi umiejętnościami lingwistycznymi. Nasze tłumaczenia to 100% satysfakcji ze zrealizowanego zlecenia i ekspresowe dostarczenie gotowych tekstów. Dlatego w Gryficach jesteśmy bezkonkurencyjni.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Gryficach - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Naszymi najmocniejszymi stronami są ekspresowy czas stworzenia przekładu, wysokie umiejętności tłumaczy oraz atrakcyjne warunki cenowe. Wykonujemy szeroki zakres usług, w tym tłumaczenia w obszarze biznesowym, tłumaczenia pisemne oraz przysięgłe.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Zlecane nam translacje są wykonywane na bieżąco, a więc w tzw. „trybie ciągłym”, dzięki czemu zapewniamy swoim klientom szybkie dostarczenie tekstów – każdorazowo w ustalonym wcześniej terminie. W zakres naszych usług wliczają się zarówno klasyczne tłumaczenia, jak i również wymagające pilniejszego zaangażowania tłumaczenia przysięgłe. Ponadto, zajmujemy się przekładem świadectw, dokumentów czy umów biznesowych.

Nasz obfity zakres usług i liczba kooperujących z nami tłumaczy oraz native speakerów sprawiają, że podejmujemy się wszystkich językowych wyzwań. Aktualnie nasze biuro realizuje tłumaczenia rozmaitych treści w ponad pięćdziesięciu językach. Dzięki temu mamy absolutną pewność, że przygotowane przez nasze biuro tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe będą odpowiadać wysokim wymaganiom naszych klientów. Gryfice jest miastem, w którym szukasz rzetelnej pomocy w zakresie tłumaczeń? Wypełnij formularz widoczny na tej stronie.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

W odróżnieniu od wielu innych przedsiębiorstw u nas jest ona zupełnie darmowa. Kontaktując się z nami poprzez formularz zamieszczony na stronie lub dzwoniąc pod widoczny numer telefonu, ekspresowo otrzymasz wszelkie potrzebne informacje. Klasyczne tłumaczenia rozliczamy na zasadzie ilości słów do przetłumaczenia w konkretnym tekście i takie rozwiązanie proponujemy naszym klientom (opcja ta jest bardzo atrakcyjna cenowo). Wszystkie zlecenia wycenimy w nie więcej niż 30 minut.

Przesyłasz pliki do wyceny

Dzięki formularzowi na stronie możesz wysłać nam tekst, który ma być tematem zlecenia. Dostarcz go nam w formie dowolnego pliku. Możesz dodać też kilka słów od siebie w przeznaczonym do tego miejscu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Aby dokładnie opisać Ci cały przebieg pracy naszego translatora i uprościć podjęcie decyzji o współpracy z naszą firmą, udostępnimy nie tylko wycenę zlecenia, ale również określimy czas, w jakim jesteśmy w stanie oddać gotowy przekład. Kiedy potwierdzisz te warunki, rozpoczniemy pracę.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Nasz specjalnie dobrany tłumacz (który najlepiej odda sens i istotę Twojego zlecenia) zrealizuje tłumaczenie w czasie, który określiliśmy wcześniej.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W określonym wcześniej terminie tłumaczenie pojawi się w Twojej skrzynce mailowej, jak również w panelu Klienta na naszej stronie. Tłumaczenia przysięgłe – poza wersją elektroniczną – są oddawane również w formie fizycznej, czyli pocztą. Do każdego tłumaczenia można dodatkowo zlecić korektę native speakera, który zadba o to, aby treść dokładniej odzwierciedlała charakter i kulturę danego języka.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Dobre biuro translatorskie to takie, które wie jak tworzyć tłumaczenia w 100% spełniające potrzeby klienta. Musi wzbudzać zaufanie najwyższą jakością tekstów oraz brać pod uwagę elementy typowe dla danego języka. Dogadamycie jest dokładnie takim miejscem – godnym zaufania, w nieustannym rozwoju i gwarantującym bardzo szybką realizację zleceń.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Wszystko co robimy przygotowujemy z najwyższą starannością i skupieniem na konkretnym zleceniu. Dlatego bez problemu i w ekspresowym tempie wykonamy wszelkie przekłady świadectw, dokumentów, tekstów specjalistycznych oraz naukowych.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Nasi tłumacze przetłumaczą stronę internetową o dowolnej tematyce, tłumacząc ją na wybrany język. Tłumaczenie e-maili wykonujemy w zasadzie “od ręki”. Zajmuje nam to nie dłużej niż 60 minut, aby jak najszybciej pozwolić klientowi na udzielenie odpowiedzi.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeżeli chcesz precyzyjnych tłumaczeń ustnych, zarówno symultanicznych, jak i konsekutywnych, trafiłeś w idealne miejsce. Nasi tłumacze pojawią się w określonym przez Ciebie miejscu i czasie, aby wspomagać Cię np. w spotkaniu biznesowym. Co więcej, dobierzemy osobę mającą pojęcie o określonej branży, która pomoże w lepszym zrozumieniu konwersacji.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Oferujemy również całkowicie płynne i zachęcające cenowo tłumaczenia rozmów telefonicznych. Poza bieżącą translacją konwersacji, jesteśmy w stanie także nagrać i udostępnić odbytą rozmowę w panelu Klienta, aby można było wrócić do niej w razie potrzeby.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Native speakerzy z naszej firmy to osoby nie tylko o najwyższym poziomie zdolności lingwistycznych, ale także mające pojęcie o specyfice danego języka. Dlatego gwarantujemy również możliwość dokonania przez nich korekty już przełożonych tekstów tak, aby dopasować je do właściwego kontekstu czy grona odbiorców. Bez dwóch zdań zwiększa to ich wartość merytoryczną.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

to liczba osób, które pracują w naszej firmie w charakterze tłumaczy oraz native speakerów. Tak duże grono umożliwia otrzymywanie zleceń z różnych branż i przygotowywanie treści najwyższej jakości.

300

użytkowników – kontrahenci korzystający z naszych usług od początku naszego istnienia. Grupa ta wciąż się rozrasta, a Dogadamycie energicznie się rozwija. Zapraszamy wszystkich potrzebujących wysokiej jakości tłumaczeń!

25 000

zleceń – tyle zleconych nam tłumaczeń miało wpływ na to, że dzisiaj jesteśmy jednym z najprężniej działających biur translatorskich na rynku.

70 000 000

tak wiele słów przetłumaczyli do tej pory nasi tłumacze w ramach tworzenia translacji pisemnych. Pragniemy dalej się rozwijać i dawać wszystkim klientom sposobność korzystania z nowoczesnej formy naszych usług.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail