Tłumaczenia
Grudziądz

Wszystkie prowadzone przez nas tłumaczenia to przekłady wysokiej jakości, świetnie wpisujące się w zakres tak istotnych dokumentów. Jesteśmy biurem gwarantującym szybką realizację zleceń, a nasze tłumaczenia to zawsze „skrojone na miarę” teksty realizowane w aż pięćdziesięciu różnych językach.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Grudziądzu - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Jesteśmy świadomi, jak ważna jest terminowość oraz konkurencyjna stawka za tłumaczenie. Dlatego przygotowana przez nas oferta skierowana do osób mieszkających w Grudziądzu uwzględnia szeroki zakres usług. Realizujemy przekłady tekstów pisemnych, biznesowych, przysięgłych oraz wielu innych. Aby dowiedzieć się więcej, sprawdź naszą szczegółową ofertę.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Skuteczna firma świadcząca usługi translatorskie musi charakteryzować się profesjonalizmem i zaangażowaniem. Jesteśmy tego świadomi, dlatego w naszych szeregach pracują tłumacze o znacznych kompetencjach, posługujący się pięćdziesięcioma językami. Nasza oferta dzięki szerokiemu zakresowi możliwości na pewno spełni oczekiwania każdego klienta.

W wielu zleceniach wyjątkową wagę odgrywa czas, dlatego oferowane przez nas tłumaczenia są wykonywane w sposób niezwłoczny. Jesteśmy pewnym biurem tłumaczeń, które może podjąć się każdego zlecenia. Realizujemy nie tylko tłumaczenia standardowych dokumentów, ale również tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe wymagające ogromnej uwagi oraz troski o każdy niuans. Jak widać – nie boimy się żadnego, nawet szczególnie wymagającego zadania. Jeśli szukasz najlepszego biura tłumaczeń w Grudziądzu – sprawdź naszą ofertę!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Wycena do niczego nie obliguje! Jeśli jest to tłumaczenie standardowe, oferujemy wszystkim zainteresowanym rozwiązanie oparte na rozliczeniu na podstawie ilości słów w przesłanym do nas dokumencie. Jest to bardzo wygodna i uczciwa dla obydwu stron alternatywa. Chcesz dostać wycenę mailowo w ciągu 15 minut? Skontaktuj się z nami poprzez formularz umieszczony na stronie lub zadzwoń!

Przesyłasz pliki do wyceny

W naszym formularzu jest dostępna możliwość dodawania plików (w każdym formacie). Prześlij nam plik z treścią oraz ewentualnie dodaj adnotacje w specjalnym miejscu umieszczonym w formularzu. W ten sposób ekspresowo wycenimy Twoje zlecenie.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Następny krok należy do nas. Jak najszybciej wyślemy Ci maila, w którym poznasz czas niezbędny do zrealizowania przekładu. Poinformujemy Cię również o cenie. Jeżeli zgodzisz się na warunki, przystąpimy do etapu czwartego.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Specjalnie dobrany do tego zadania tłumacz zrealizuje Twoje zamówienie na czas. Zapewniamy znakomitą jakość przekładu, ponieważ wiemy, jak znaczący w komunikacji jest każdy niuans językowy.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Plik z wykonaną pracą otrzymasz na maila. Będzie on również dostępny w Twoim Panelu Klienta. Osoby, które zamawiają u nas tłumaczenia przysięgłe, otrzymają również tekst za pomocą klasycznej poczty. Jeżeli zechcesz korekty tekstu, oferujemy usługi naszego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Każdy tekst przetłumaczymy błyskawicznie, ale też z ogromną precyzją. Oprócz tego gwarantujemy wszystkim zainteresowanym możliwość bezpłatnej wyceny zleceń, doskonałą jakość przekładów oraz bardzo korzystną stawkę.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Zajmujemy się również realizacją przekładów o profilu specjalistycznym, wymagających zaawansowanej wiedzy i umiejętności językowych, czyli artykułów naukowych, świadectw, umów czy sądowych dokumentów.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Idziemy z duchem czasu i doskonale rozumiemy, że tłumaczenia maili nie mogą czekać pół dnia. Dlatego przekład maili sporządzamy w godzinę, abyś jak najszybciej mógł na nie odpowiedzieć. Co więcej, przetłumaczymy dowolną stronę internetową, niezależnie od jej tematyki.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Przyjedziemy w ustalone przez Ciebie miejsce. Nasi doświadczeni pracownicy potrafią tłumaczyć zarówno symultanicznie, jak i konsekutywnie.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Zapewniamy także atrakcyjne cenowo i ekspresowe w realizacji tłumaczenia połączeń telefonicznych. Wszystkie rozmowy możemy nagrać i udostępnić w panelu.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Wszystkie teksty mogą zostać poprawione przez naszego native speakera, który świetnie zna specyfikę i uwarunkowania kulturowe określonego kraju, dlatego jak najlepiej odda charakter tłumaczonej treści.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

nasi tłumacze i native speakerzy to osoby doświadczone i posiadająceponadprzeciętne zdolności lingwistyczne. Jest nas już 700, ponieważ chcemy zapewniać jak najszerszy zakres usług.

300

już tyle osób skorzystało z naszych usług. Klienci bardzo często entuzjastycznie podejmują ponowną współpracę z nami.

25 000

otrzymaliśmy już tak dużo zleceń na profesjonalne i wysokiej jakości tłumaczenia.

70 000 000

ta ogromna liczba to suma wyrazów, które napisaliśmy do tej pory w tłumaczeniach pisemnych dla naszych klientów.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail