Tłumaczenia
Grójec

Dogadamycie zajmuje się tworzeniem najwyższej jakości tłumaczeń. Naszym klientom przebywającym w Grójcu oferujemy także dokładne i precyzyjne tłumaczenia przysięgłe. Wszystkie tłumaczenia przygotowane przez naszych tłumaczy powstają wyjątkowo szybko i terminowo.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Grójcu - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

W gamie naszych usług każdy klient odnajdzie opcję dostosowaną do swoich potrzeb. Przygotowujemy m.in. perfekcyjne jakościowo przekłady pisemne, przysięgłe oraz przekłady mocno powiązane z tematyką biznesową. Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencji, jest nie tylko ekspresowa finalizacja zleceń, ale także niska cena.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Wszystkie teksty przetłumaczone przez naszych pracowników – w tym te wymagające specjalistycznych umiejętności, czyli np. tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe – są najwyższej jakości. Nie zmienia to jednak faktu, że Dogadamycie oferuje również niezwykle szybką, można powiedzieć, ekspresową, formę realizowania zleceń. Jest to możliwe dzięki licznemu zespołowi, tworzonemu przez wspaniałych, współpracujących z nami tłumaczy i native speakerów.

Każde tłumaczenie jest wyjątkowe, funkcjonuje w innej tematyce i dziedzinie, przez co do zleceń każdorazowo wybierane są osoby najlepiej znające się na wybranych tematach. W ten sposób kontrahent zyskuje pewność, że dostarczona treść będzie zgodna z charakterem i sensem tekstu bazowego. Domeną naszego biura to przede wszystkim dokładne tłumaczenia tekstów biznesowych oraz tłumaczenia przysięgłe. Grójec to miasto, w którym pozostajemy bezkonkurencyjni. Napisz do nas!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Na początek oferujemy darmową wycenę każdego zlecenia. Odezwij się do nas – do niczego Cię to nie zobowiązuje, natomiast e-mail z wiadomością o kosztach oraz czasie zrealizowania zlecenia otrzymasz już po trzydziestu minutach. W tym celu wypełnij formularz albo, jeżeli wolisz porozmawiać, skontaktuj się z nami za pośrednictwem telefonu. Jeżeli chodzi o klasyczne, typowe tłumaczenie, prawdopodobnie zasugerujemy Ci najlepszą cenowo opcję rozliczenia na podstawie liczby słów w tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Aby jak najlepiej oszacować czas potrzebny na wykonanie przekładu oraz wycenić pracę, potrzebujemy tekstu,, będący tematem zlecenia. Przy pomocy formularza, wyślij nam plik zawierający wybrany do tłumaczenia tekst. Możesz wysłać nam pliki w wielu dostępnych formatach, jak również załączyć kilka uwag w specjalnym miejscu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Zaczekaj pół godziny na informację o wycenie, jak również o terminie, w którym przekład może zostać wykonany. Jeśli kwota i termin będą Ci odpowiadały, nasi tłumacze szybko wezmą się do pracy nad zleceniem.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Do wykonania każdego zlecenia wybierana jest osoba, która posiada największą wiedzę na dany temat.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Prześlemy je mailowo, a także opublikujemy w panelu Klienta na stronie, natomiast osobom, które wybrały tłumaczenia przysięgłe – prześlemy przekład także tradycyjną pocztą. W przypadku wszystkich tekstów, klient ma możliwość zamówienia edycji native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Podejmiemy się każdego zlecenia. Z uwagi na współpracę z doświadczonymi tłumaczami, którzy zapewniają możliwość translacji tekstów w aż 50 rozmaitych językach, mamy naprawdę bogatą ofertę. Wszystko to po absolutnie darmowej wycenie przed rozpoczęciem każdej pracy, a także na niesamowicie korzystnych dla klienta warunkach cenowych.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

To nasz konik – specjalizujemy się w przygotowywaniu doskonałych tłumaczeń przysięgłych, przekładów tekstów naukowych, umów, świadectw oraz dokumentów.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Potrzebujesz tłumaczenia tekstu jakiejkolwiek strony internetowej? A może chcesz szybko przetłumaczyć maila? Nie ma problemu! Nasi translatorzy poradzą sobie ze stronami internetowymi w każdej tematyce, za to gotowego, przełożonego e-maila otrzymasz już maksymalnie sześćdziesiąt minut po nadesłaniu zlecenia.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W zależności od tego, gdzie i kiedy potrzebujesz tłumacza – wyślemy do Ciebie idealną osobę, zarówno do tłumaczeń ustnych konsekutywnych, jak i symultanicznych. Określ wybrane miejsce, opisz temat spotkania – jeżeli jest to np. spotkanie biznesowe, wyślemy tłumacza znającego się na konkretnej dziedzinie.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

To ekspresowa, niedroga i łatwa forma tłumaczenia. Wykonamy ją dla Ciebie bezbłędnie i w korzystnej cenie! Każdą rozmowę można również nagrać na życzenie klienta, aby później był w stanie ponownie odtwarzać ją w specjalnym panelu na naszej stronie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W tym wypadku chodzi korektę tekstów pod kątem specyfiki danego kraju czy regionu. Realizuje ją nasz profesjonalny native speaker, który doskonale orientuje się w aspektach językowych konkretnej kultury. Jeśli chcesz dostosować treść do konkretnego odbiorcy czy sytuacji – również jesteśmy w stanie to zrobić!

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

tak wielu profesjonalnych, zaawansowanych językowo tłumaczy i native speakerów zdecydowało się na stałą współpracę z nami.

300

użytkowników –tyle osób skorzystało z wykonanych przez nas tłumaczeń. Ta liczba nieustannie wzrasta!

25 000

zleceń – tyle perfekcyjnie wykonanych zleceń wyszło spod naszych rąk, które pokonywały kolejne, lingwistyczne granice.

70 000 000

tyle wyrazów przełożyli dotychczas nasi tłumacze, tworząc tym samym kolejne, idealnie przetłumaczone teksty.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail