Tłumaczenia
Grodzisk Wielkopolski

Dogadamycie zajmuje się tworzeniem wysokiej jakości tłumaczeń. Naszym klientom przebywającym w Grodzisku Wielkopolskim oferujemy także dokładne i precyzyjne tłumaczenia przysięgłe. Wszystkie tłumaczenia przygotowane przez naszych tłumaczy powstają ekspresowo i zawsze na czas.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Grodzisku Wielkopolskim - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

W gamie naszych usług każdy klient znajdzie opcję dostosowaną do swoich potrzeb. Przygotowujemy m.in. idealne jakościowo przekłady pisemne, przysięgłe oraz przekłady mocno powiązane z tematyką biznesową. Tym, co stanowi nasz wyróżnik na tle konkurencyjnych przedsiębiorstw, jest nie tylko ekspresowa finalizacja zleceń, ale także atrakcyjna cena.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Wszystkie teksty przetłumaczone przez naszych tłumaczy – w tym te wymagające profesjonalnych umiejętności, czyli np. tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe – są bardzo wysokiej jakości. Nie zmienia to jednakże faktu, że Dogadamycie oferuje także niesamowicie szybką, wręcz ekspresową, formę realizowania zleceń. Jest to możliwe dzięki licznemu zespołowi, w skład którego wchodzą doświadczonych, współpracujących z nami tłumaczy i native speakerów.

Każde tłumaczenie jest wyjątkowe, funkcjonuje w innej tematyce i branży, dlatego do zleceń zawsze wybierane są osoby najlepiej orientujące się w konkretnych kwestiach. Dzięki temu kontrahent zyskuje pewność, że oddana treść będzie tożsama z charakterem i sensem tekstu bazowego. Specjalność naszej firmy to głównie dokładne tłumaczenia tekstów biznesowych oraz tłumaczenia przysięgłe. Grodzisk Wielkopolski to miasto, w którym jesteśmy bezkonkurencyjni. Napisz do nas!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Na początek możemy zaoferować nieodpłatną wycenę każdego zlecenia. Odezwij się do nas – do niczego Cię to nie zobowiązuje, zaś e-mail z informacją o cenie oraz czasie zrealizowania tłumaczenia dostaniesz już po 30 minutach. W tym celu wypełnij formularz lub, jeśli preferujesz rozmowę, skontaktuj się z nami za pośrednictwem telefonu. Jeśli chodzi o zwyczajne, typowe tłumaczenie, prawdopodobnie zaproponujemy Ci najlepszą cenowo opcję rozliczenia na podstawie ilości wyrazów w tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Aby jak najdokładniej oszacować czas potrzebny na wykonanie tłumaczenia oraz wycenić pracę, niezbędny jest nam tekst, który jest przedmiotem zlecenia. Przy pomocy formularza, wyślij nam plik zawierający wybrany do tłumaczenia tekst. Możesz dostarczyć nam pliki w wielu dostępnych formatach, jak również wprowadzić kilka uwag w przeznaczonym na to polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Poczekaj trzydzieści minut na wiadomość o wycenie, jak również o terminie, w jakim przekład zostanie zrealizowany. Jeśli cena i czas będą Ci odpowiadały, nasi pracownicy szybko wezmą się do pracy nad tekstem.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Do realizacji każdego zadania wybierana jest osoba, posiadająca największą wiedzę na dany temat.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Wyślemy je mailowo, a także zamieścimy w panelu Klienta na stronie, natomiast osobom, które wybrały tłumaczenia przysięgłe – prześlemy przekład także tradycyjną pocztą. W przypadku wszystkich tekstów, klient ma możliwość zamówienia korekty native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Podejmiemy się każdego zlecenia. Z uwagi na współpracę z profesjonalnymi tłumaczami, którzy zapewniają możliwość translacji tekstów w aż 50 różnych językach, mamy naprawdę bogatą ofertę. Wszystko to po absolutnie bezpłatnej wycenie przed rozpoczęciem każdej pracy, a także na niesamowicie korzystnych dla klienta warunkach cenowych.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

To nasz konik – specjalizujemy się w przygotowywaniu perfekcyjnych tłumaczeń przysięgłych, przekładów tekstów naukowych, umów, świadectw oraz dokumentów.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Potrzebujesz tłumaczenia treści jakiejkolwiek strony internetowej? A może chciałbyś bezzwłocznie przetłumaczyć maila? To żaden problem! Nasi translatorzy dadzą sobie radę ze stronami internetowymi o każdej tematyce, za to gotowego, przetłumaczonego e-maila dostaniesz już maksymalnie godzinę po nadesłaniu zlecenia.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Zależnie od tego, w jakim miejscu i czasie potrzebujesz tłumacza – przyślemy do Ciebie idealną osobę, zarówno do tłumaczeń ustnych konsekutywnych, jak i symultanicznych. Określ wybraną lokalizację, określ temat spotkania – jeżeli jest to np. spotkanie biznesowe, oddelegowujemy tłumacza mającego doświadczenie w danej branży.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

To wyjątkowo szybka, tania i łatwa forma tłumaczenia. Zrealizujemy ją dla Ciebie perfekcyjnie i w atrakcyjnej cenie! Każdą rozmowę można także nagrać na prośbę klienta, aby potem był w stanie ponownie odtwarzać ją w specjalnym panelu na naszej stronie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W tym przypadku mamy na myśli edycję tłumaczeń pod względem charakteru danego państwa czy regionu. Wykonuje ją nasz profesjonalny native speaker, który perfekcyjnie orientuje się w niuansach językowych konkretnej kultury. Jeśli chcesz dostosować treść do konkretnego odbiorcy czy sytuacji – również możemy to zrobić!

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

już tylu profesjonalnych, zaawansowanych językowo tłumaczy i native speakerów podjęło decyzję o stałej współpracy z nami.

300

użytkowników –tyle osób skorzystało z przygotowanych przez nas translacji. Ta liczba nieustannie rośnie!

25 000

zleceń – tyle profesjonalnie wykonanych zleceń wyszło spod naszych rąk, które przekłamywały kolejne, lingwistyczne bariery.

70 000 000

tyle wyrazów przetłumaczyli dotychczas nasi tłumacze, tworząc tym samym kolejne, znakomicie przetłumaczone teksty.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail