Tłumaczenia
Gorzów Wielkopolski

Szukasz firmy na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, która szybko i fachowo zrobi tłumaczenia przysięgłe? Zapraszamy do skorzystania z proponowanych przez nas usług! Nasze tłumaczenia są wykonywane w różnych językach i z zachowaniem najwyższych standardów.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Gorzowie Wielkopolskim - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Osoby z Gorzowa Wielkopolskiego potrzebujące tłumaczeń przysięgłych, biznesowych albo translatorskich zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Każdy klient może liczyć na ceny na dobrym poziomie, profesjonalne podejście i terminowe wykonanie.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Wysoką jakość realizowanych przekładów gwarantujemy poprzez współpracę z doświadczonymi i wykwalifikowanymi tłumaczami, którzy mają długie doświadczenie i niezbędne kompetencje. Doskonale potrafią odczytać niuanse i zawarte w tekście subtelności, dlatego nie tylko tłumaczenia przysięgłe, ale także każde inne przekłady, będą stanowiły wierne odwzorowanie pierwowzoru.

Przez taki wysoki poziom specjalizacji, możemy starannie wykonać nawet nietypowe zlecenia, które wymagają znajomości specyfiki danej branży. Każdy przekład w naszym wydaniu jest realizowany kompleksowo i terminowo, bez względu na czas i datę. Ważne jest także to, że nasze usługi są realizowane zdalnie, dlatego może z nich skorzystać każda osoba, niezależnie od miejsca zamieszkania. Obsługujemy nie tylko Gorzów Wielkopolski!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Współpracę rozpoczynamy od stworzenia niezobowiązującej wyceny, która powstaje od razu po kontakcie ze strony klienta. Po wysłaniu przez niego zgłoszenia albo telefonie, jesteśmy w stanie przygotować ją w 15 minut. Jeżeli klient jest zainteresowany zwykłym tłumaczeniem, może skorzystać z korzystnej opcji, w której rozliczenie powstaje w odniesieniu do ilości zastosowanych w tekście słów.

Przesyłasz pliki do wyceny

Poprzez naszą stronę internetową należy przesłać do nas dokument, który będzie miał być przetłumaczony. Formularz zezwala na wysyłkę załączników w dowolnym formacie. Można w nim również dopisać dodatkowe informacje i uwagi.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po dostarczeniu plików, tworzymy szczegółową wycenę i wyznaczamy termin, w którym przekład może być zrobiony. Dopiero po zaakceptowaniu przedstawionych klientowi warunków, przechodzimy do rozpoczęcia tłumaczenia.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Treść, która ma zostać przetłumaczona jest przekazywana tłumaczowi, który ma doświadczenie i kompetencje, aby zrobić przekład konkretnego typu dokumentu z zachowaniem wskazanego terminu.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W terminie wyznaczonym wcześniej, klient otrzymuje wiadomość z przekładem, jest on również dostępny w naszym panelu. Jeżeli przedmiotem było tłumaczenie przysięgłe, wysyłamy je pocztą. W razie potrzeby oferujemy usługę korekty zrobionej przez native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Tłumacze zasilający naszą kadrę, to prawdziwi specjaliści, potrafiący perfekcyjnie przełożyć każdy rodzaj tekstu, który finalnie jest całkowicie wiarygodny. Przekład jest wykonany tanio, sprawnie i na podstawie niezobowiązującej wyceny.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Przez doskonale znających się na swojej pracy tłumaczy, możemy podjąć się nawet niestandardowych zleceń. Perfekcyjnie przełożymy umowy, dokumenty urzędowe, czy świadectwa.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, tłumaczymy również strony internetowe i maile. Usługa ta jest wykonywana niezwykle sprawnie, a maile są tłumaczone do 60 minut.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W naszej ofercie znajdują się tłumaczenia konsekutywne oraz symultaniczne. W zależności od potrzeb klienta, nasi tłumacze dojeżdżają do wskazanej lokalizacji.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Sprawnie przetłumaczona rozmowa może być nagrana i zamieszczona na naszym panelu, dlatego klient w dowolnej chwili może do niej wrócić i przesłuchać ponownie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Przy tekstach specjalistycznych i tych, w których istotne są wszelkie nieścisłości i wierny przekład oryginału, oferujemy korektę native speakera, doskonale znającego zarówno język, jak i kulturę danego kraju.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

Nad profesjonalizmem zleconych tłumaczy pieczę sprawuje aż 700 tłumaczy i native speakerów.

300

Wśród 25 000 klientów wiele osób wraca do nas z kolejnymi zleceniami.

25 000

Zrealizowaliśmy już 100 000 zleceń na różnego rodzaju tłumaczenia.

70 000 000

W przekładach pisemnych wykorzystaliśmy 70 000 000 słów.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail