Tłumaczenia
Góra Kalwaria

Nasza firma składa się z doświadczonych tłumaczy i native speakerów. Przygotowywane przez nas tłumaczenia są każdorazowo zgodne z treścią oryginału, wykonywane z ustalonym wcześniej terminem oraz w konkurencyjnej cenie. Tłumaczenia przysięgłe wchodzą w zakres naszych najmocniejszych stron, które możemy zaoferować klientom w w Górze Kalwarii.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Górze Kalwarii - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Jesteśmy niesamowicie elastyczni i sprawnie tworzymy każde tłumaczenie, dzięki niesamowitemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi naszych pracowników. Wśród nich znajdują się osoby doskonale znające się na przygotowywaniu idealnych jakościowo tłumaczeń przysięgłych i biznesowych. Zachęcamy do skorzystania z naszej korzystnej oferty!

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Czas to pieniądz – dobrze zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego naszym kontrahentom proponujemy wyjątkowo krótkie terminy zrealizowania zleceń. Bez względu na to, czy są to tłumaczenia przysięgłe, biznesowe czy klasyczne przekłady pisemne, zawsze wykonujemy nasze zlecenia na czas, niezależnie od pory dnia czy nocy. Właśnie dlatego z góry ustalamy termin wykonania przekładów tak, aby klient dokładnie wiedział, kiedy powinien spodziewać się gotowego tłumaczenia. Jeżeli Góra Kalwaria to miasto, w którym szukasz specjalistycznej pomocy w zakresie tłumaczeń, koniecznie napisz lub zadzwoń do nas.

Wśród naszych tłumaczy jest mnóstwo osób bogatych w ogromne doświadczenie. Zatrudniamy zarówno tłumaczy, jak i native speakerów. Skład naszego zespołu sprawia, że wykonujemy tłumaczenia w ponad 50 językach świata. Dzięki tak mocnym podstawom, podejmujemy się rozmaitego rodzaju zleceń i zawsze dostarczamy klientowi dobrze przygotowany przekład.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Klienci zwracają się do nas o wycenę tłumaczenia konkretnej treści za pomocą formularza widniejącego na naszej stronie oraz telefonicznie. W ciągu pół godziny otrzymujecie od nas Państwo informację zwrotną. W przypadku klasycznego przekładu, zawsze proponujemy klientowi rozliczenie na podstawie ilości słów w tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Czyli tekst, wymagający przekładu. Kiedy otrzymamy tekst, będziemy w stanie go dokładnie wycenić. Plik z treścią można wysyłać również za pośrednictwem formularza na naszej stronie.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Informujemy w ten sposób o kosztach przekładu danego tekstu, jak i czasie, w którym nasz tłumacz jest w stanie oddać gotowy przekład.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Jeżeli klient zaakceptował te warunki współpracy, specjalnie wyznaczony do tego zadania tłumacz, zabiera się do pracy nad tekstem.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W dzień, który został określony jako data dostarczenia zamówienia, przesyłamy klientowi gotowy przekład. Otrzymuje go zawsze zarówno na skrzynkę mailową, jak i na swój panel Klienta. Tłumaczenia przysięgłe są przesyłane także pocztą, w formie fizycznej. Każdy tekst może zostać poprawiony przez naszego native speakera – jest to rodzaj zlecenia dodatkowego, jeśli klient chce dostosować treść do określonej grupy odbiorców, panującej kultury itd. albo wdrożyć konkretne zmiany w istniejącym już tekście.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Możemy zaoferować atrakcyjne na rynku ceny usług translatorskich. Wszystkie nasze przekłady są nie tylko wykonywane ekspresowo i dokładnie, ale także w odniesieniu do najrozmaitszych części językowych obecnych w danej kulturze, jak również specyfiki i kontekstu konkretnej treści.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Oferujemy zawsze wiarygodne i fachowo wykonane przekłady umów, świadectw, dokumentów, treści naukowych oraz tłumaczenia przysięgłe.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Perfekcyjnie przełożymy treści stron internetowych, a także e-maile, których tłumaczenie przekazujemy naszym klientom w nie więcej niż 60 minut, aby zagwarantować im sposobność utrzymania płynności rozmowy.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Nasz doświadczony tłumacz dojedzie w określoną przez klienta lokalizację. W ofercie uwzględniliśmy także tłumaczenia konsekutywne, jak i symultaniczne.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Poza bieżącym przekładem rozmowy telefonicznej, możemy zaoferować także szansę nagrywania, aby po zakończeniu rozmowy kontrahent mógł wysłuchać jej ponownie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Nasi native speakerzy to osoby znające się na kulturze i specyfice różnych krajów, przez co idealnie skorygują różnego rodzaju teksty, aby były bardziej wiarygodne pod względem językowym. Co więcej, każdy tekst możemy dopasować do konkretnej grupy odbiorców, sytuacji czy kontekstu.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

tłumacze i native speakerzy, którzy tworzą nasz zespół i codziennie wykonują świetne jakościowo przekłady tekstów.

300

użytkowników – liczba osób, które do tej pory korzystały z pomocy biura tłumaczeń Dogadamycie.

25 000

zleceń – uświadamia zapotrzebowanie na dobre jakościowo przekłady różnego rodzaju treści, dlatego wciąż rozwijamy się i ulepszamy swoją ofertę.

70 000 000

tyle przetłumaczonych słów można znaleźć w zleceniach wykonanych przez naszych tłumaczy.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail