Tłumaczenia
Góra

Nasze przedsiębiorstwo składa się z doświadczonych tłumaczy i native speakerów. Tworzone przez nas tłumaczenia są zawsze zgodne z treścią oryginału, wykonywane z określonym wcześniej terminem oraz w konkurencyjnej cenie. Tłumaczenia przysięgłe wchodzą w skład naszych najmocniejszych stron, które oferujemy klientom w w Górze.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Górze - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Jesteśmy niesamowicie elastyczni i niezwykle szybko przygotowujemy każde tłumaczenie, dzięki ogromnemu zaangażowaniu i doświadczeniu naszych tłumaczy. Wśród nich znajdują się osoby doskonale znające się na tworzeniu świetnych jakościowo tłumaczeń przysięgłych i biznesowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej korzystnej oferty!

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Czas to pieniądz – dobrze zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego naszym klientom oferujemy wyjątkowo krótkie terminy przygotowania zleceń. Bez względu na to, czy są to tłumaczenia przysięgłe, biznesowe czy zwyczajne tłumaczenia pisemne, zawsze przygotowujemy nasze zlecenia terminowo, bez względu na porę dnia czy nocy. Właśnie dlatego z góry określamy termin wykonania przekładów tak, aby klient dokładnie wiedział, kiedy powinien spodziewać się gotowego tłumaczenia. Jeśli Góra to miasto, w którym szukasz specjalistycznej pomocy w zakresie tłumaczeń, jak najszybciej napisz lub zadzwoń do nas.

Wśród naszych tłumaczy jest wiele osób bogatych w ogromne doświadczenie. Zatrudniamy zarówno tłumaczy, jak i native speakerów. Skład naszego zespołu sprawia, że przygotowujemy tłumaczenia w ponad pięćdziesięciu językach świata. Dzięki tak silnym podstawom, podejmujemy się różnego rodzaju zleceń i zawsze oddajemy klientowi dobrze przygotowany przekład.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Klienci proszą nas o wycenę przekładu konkretnej treści za pomocą formularza znajdującego się na naszej stronie oraz telefonicznie. W ciągu pół godziny otrzymujecie od nas Państwo wiadomość zwrotną. W przypadku zwyczajnego tłumaczenia, zawsze oferujemy klientowi rozliczenie na podstawie liczby słów w tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Czyli tekst, wymagający przekładu. Gdy zobaczymy tekst, będziemy mogli go odpowiednio wycenić. Plik z treścią można wysyłać także za pomocą formularza na naszej stronie.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Informujemy zarówno o cenie tłumaczenia konkretnego tekstu, jak i czasie, w którym nasz tłumacz jest w stanie oddać wykonany przekład.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Jeżeli klient zgodził się na warunki współpracy, specjalnie wyznaczony do tego zlecenia tłumacz, zabiera się do pracy nad tekstem.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W dzień, który został określony jako data oddania zamówienia, wysyłamy klientowi wykonany przekład. Otrzymuje go zawsze zarówno na skrzynkę mailową, jak i na swój panel Klienta. Tłumaczenia przysięgłe są wysyłane również pocztą, w formie fizycznej. Każdy tekst może zostać skorygowany przez naszego native speakera – jest to rodzaj zlecenia dodatkowego, jeśli klient chciałby dostosować tekst do wybranej grupy odbiorców, panującej kultury itd. lub wprowadzić pewne zmiany w istniejącym już tekście.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Możemy zaoferować atrakcyjne na rynku ceny usług translatorskich. Wszystkie nasze tłumaczenia są nie tylko przygotowywane szybko i dokładnie, lecz także w odniesieniu do różnych części językowych obecnych w danej kulturze, a także specyfiki i kontekstu danej treści.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Oferujemy każdorazowo wiarygodne i profesjonalnie wykonane przekłady umów, świadectw, dokumentów, treści naukowych oraz tłumaczenia przysięgłe.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Perfekcyjnie przełożymy teksty stron internetowych, a także e-maile, których przekład dostarczamy naszym klientom w nie więcej niż sześćdziesiąt minut, aby zapewnić im możliwość utrzymania płynności rozmowy.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Nasz doświadczony tłumacz dojedzie w określoną przez klienta lokalizację. W ofercie uwzględniliśmy także tłumaczenia konsekutywne, jak i symultaniczne.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Poza bieżącym przekładem rozmowy telefonicznej, oferujemy także szansę nagrywania, aby po zakończeniu rozmowy klient miał możliwość wysłuchania jej ponownie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Nasi native speakerzy to osoby znające się na kulturze i specyfice różnych krajów, dlatego doskonale skorygują różnego typu teksty, aby były bardziej wiarygodne językowo. Ponadto, każdy tekst możemy dopasować do konkretnej grupy odbiorców, sytuacji czy kontekstu.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

tłumacze i native speakerzy, którzy tworzą nasz zespół i codziennie wykonują najlepsze jakościowo przekłady tekstów.

300

użytkowników – liczba osób, które do tej pory skorzystały z pomocy biura tłumaczeń Dogadamycie.

25 000

zleceń – uświadamia zapotrzebowanie na najlepsze jakościowo tłumaczenia różnego rodzaju treści, przez co nieustannie rozwijamy się i ulepszamy swoją ofertę.

70 000 000

tyle przetłumaczonych słów można doliczyć się w zleceniach zrealizowanych przez naszych tłumaczy.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail