Tłumaczenia
Gniezno

Wszystkie prowadzone przez nas tłumaczenia to przekłady wysokiej jakości, nienagannie wpisujące się w charakter tak istotnych dokumentów. Jesteśmy marką gwarantującą natychmiastową realizację zamówień, a nasze tłumaczenia to zawsze „skrojone na miarę” teksty realizowane w aż 50 różnych językach.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Gnieźnie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Wiemy, jak ważna jest realizacja zleceń na czas i satysfakcjonująca stawka za tłumaczenie. Dlatego przygotowana przez nas oferta adresowana do osób mieszkających w Gnieźnie uwzględnia znaczny zakres usług. Jesteśmy firmą, która może zaoferować nie tylko standardowe tłumaczenia pisemne, ale również tłumaczenia przysięgłe i biznesowe. Aby poznać więcej szczegółów, zobacz naszą pełną ofertę.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Skuteczna firma świadcząca usługi translatorskie musi wyróżniać się ogromnymi możliwościami. Wiemy o tym, dlatego w naszym zespole pracują tłumacze o znacznych umiejętnościach, posługujący się pięćdziesięcioma językami. Opracowana przez nas oferta dzięki szerokiemu zakresowi możliwości na pewno zadowoli każdego klienta.

W wielu zleceniach wielką wagę odgrywa czas, dlatego świadczone przez nas tłumaczenia są wykonywane w błyskawicznym tempie. Nasi specjaliści uważnie wykonują każde zadanie, także tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe, w których tak ważna jest troska o każdy szczegół i niuans uwzględniony w tekście. Jak widać – podejmiemy się każdego, nawet szczególnie trudnego przekładu. Jeżeli szukasz najlepszego biura tłumaczeń w Gnieźnie – poznaj naszą ofertę!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Wycena do niczego nie zobowiązuje! Jeżeli jest to tłumaczenie klasyczne, oferujemy wszystkim klientom podejście oparte na rozliczeniu na podstawie zawartości słów w danym tekście. Jest to bardzo praktyczna i wiarygodna dla obydwu stron opcja. Chcesz otrzymać wycenę mailowo w ciągu 15 minut? Skontaktuj się z nami poprzez formularz umieszczony na stronie lub zadzwoń!

Przesyłasz pliki do wyceny

W naszym formularzu jest również możliwość dołączenia plików (we wszystkich formatach). Przekaż nam tekst oraz ewentualne wytyczne w polu umieszczonym w formularzu. W ten sposób ekspresowo wycenimy Twoje zlecenie.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Kolejny krok należy do nas. Jak najszybciej prześlemy Ci maila, w którym poznasz czas konieczny do sporządzenia przekładu. Poznasz również ostateczną cenę. Jeżeli wszystko będzie w porządku, przejdziemy do kroku czwartego.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Specjalnie dobrany do tego zadania tłumacz przygotuje Twoje zamówienie na czas. Zapewniamy doskonałą jakość przekładu, ponieważ wiemy, jak istotny w komunikacji jest każdy niuans językowy.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Plik z końcową pracą otrzymasz na maila. Znajdziesz go także w Twoim Panelu Klienta. Osoby, które zamawiają u nas tłumaczenia przysięgłe, otrzymają również tekst za pomocą klasycznej poczty. Jeśli oczekujesz korekty tekstu, oferujemy usługi naszego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Każdy tekst tłumaczymy w ekspresowym tempie, ale też z dużą starannością. Oprócz tego gwarantujemy naszym zainteresowanym możliwość bezpłatnej wyceny zleceń, pierwszorzędną jakość przekładów oraz bardzo atrakcyjną cenę.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Zajmujemy się również realizacją tłumaczeń o profilu specjalistycznym, wymagających zaawansowanej wiedzy i umiejętności językowych, czyli świadectw, umów, artykułów naukowych czy sądowych dokumentów.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Idziemy z duchem czasu i doskonale rozumiemy, że tłumaczenia maili nie powinny czekać pół dnia. Dlatego przekład maili zrealizujemy w godzinę, abyś jak najszybciej mógł na nie odpowiedzieć. Co więcej, przetłumaczymy dowolną stronę internetową, niezależnie od jej zawartości.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Przyjedziemy w wyznaczone przez Ciebie miejsce. Nasi kompetentni pracownicy mogą tłumaczyć zarówno symultanicznie, jak i konsekutywnie.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Oferujemy także atrakcyjne cenowo i natychmiastowe w realizacji tłumaczenia połączeń telefonicznych. Wszystkie rozmowy możemy nagrać i udostępnić w panelu.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Wszystkie teksty mogą zostać poprawione przez naszego native speakera, który doskonale zna specyfikę i uwarunkowania kulturowe danego regionu, dlatego skutecznie odda charakter tłumaczonej treści.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

nasi tłumacze i native speakerzy to osoby kompetentne i posiadająceponadprzeciętne zdolności lingwistyczne. Jest nas już 700, ponieważ chcemy gwarantować znakomity poziom usług.

300

taka liczba osób skorzystała z naszej pomocy. Klienci bardzo często chętnie podejmują ponowną współpracę z naszym biurem.

25 000

uzyskaliśmy już tak dużo zleceń na profesjonalne i wysokiej jakości tłumaczenia.

70 000 000

ta ogromna liczba to suma słów, które napisaliśmy dotychczas w tłumaczeniach pisemnych dla naszych klientów.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail