Tłumaczenia
Głogów

Idealne tłumaczenie wymaga wyboru tłumacza mającego pojęcie o swoim fachu. Dlatego nasze przedsiębiorstwo może zaoferować tłumaczenia przysięgłe tworzone dzięki bogatemu doświadczeniu naszych pracowników, którzy trzymają pieczę nad tym, aby wychodzące od nas treści charakteryzowały się zawsze najlepszą jakością. Przygotowujemy tłumaczenia w 50 językach, gwarantujemy najszybszą realizację i nieodpłatną wycenę.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Głogowie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Tworzymy wiele zróżnicowanych zleceń – tak tłumaczenia przysięgłe i biznesowe (wymagające ogromnej wiedzy i profesjonalizmu), jak i wszelkiego rodzaju przekłady pisemne. Powierzając nam tłumaczenie, masz pewność, że będzie perfekcyjnie wykonane i dostarczone w umówionym terminie. Nasza oferta kierowana jest do wszystkich osób szukających profesjonalnej pomocy w Głogowie.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Każdy tekst tworzymy wyjątkowo szybko. Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencji jest fakt, że nasze tłumaczenia są każdorazowo najwyższej jakości – i to niezależnie od krótkiego czasu realizacji. Wszystko, czego się podejmujemy, jest dopinane na ostatni guzik przez naszych tłumaczy bogatych w doświadczenie w wykonywaniu różnego rodzaju tekstów. Z tego powodu, również tłumaczenia przysięgłe przygotowywane przez naszą kadrę są przekazywane klientom w ekspresowym tempie.

Wykwalifikowani pracownicy to fundament dobrze funkcjonującego przedsiębiorstwa. Aby zagwarantować naszym kontrahentom wsparcie w opracowaniu niemal każdego tłumaczenia, możemy zaoferować przekłady tekstów w ponad 50 językach. Nasi tłumacze mają swoje specjalizacje, co sprawia, że tworzone przez nich tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe za każdym razem zadowalają zleceniodawców. Zapewniamy dotrzymywanie terminów, niezależnie od godziny i dnia tygodnia. Nasza firma jest bezkonkurencyjna w Głogowie!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Nasze przedsiębiorstwo nie pobiera opłat za wycenę zleceń. Jest to całkowicie niezobowiązująca forma „pierwszego kontaktu” z przyszłymi klientami, którzy po otrzymaniu wyceny dokładnie wiedzą, za co płacą i jaka jest dokładna kwota za wykonanie zlecenia. W przypadku zwyczajnych tłumaczeń, zawsze oferujemy rozliczenie za ilość słów w tekście, co tworzy dobry i korzystny układ. Wycenimy Twój tekst w 15 minut – skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz umieszczony na stronie.

Przesyłasz pliki do wyceny

Żeby wycena została wykonana sprawnie i była skrupulatna, prześlij nam plik z tekstem, który jest przedmiotem zlecenia. Podobnie jak w poprzednim punkcie, zrobisz to za pomocą formularza. Możesz przesłać też dodatkowe uwagi w specjalnym polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Błyskawicznie wycenimy Twój tekst i poinformujemy Cię o tym, w jakim terminie będzie przez nas ukończone oraz jaka jest jego cena. Gdy zgodzisz się na nasze warunki, tłumacze przystąpią do pracy.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Kolejny krok to po prostu praca naszego doświadczonego tłumacza. Do wszystkich zleceń wybierany jest tłumacz, który najlepiej radzi sobie z daną tematyką, np. z dokumentacją sądową czy umowami.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Ostatni etap to otrzymanie ukończonego przekładu. W naszej firmie możesz być pewien, że dostarczymy Ci je na czas – zarówno w formie e-maila, jak i w Panelu Klienta na naszej stronie. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy naszym kontrahentom także pocztą tradycyjną – docierają do nich maksymalnie w kilka dni. W przypadku, w którym tekst wymaga poprawy, zaoferujemy Ci usługi naszego wysoko wykwalifikowanego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Tłumaczenia naszych kompetentnych tłumaczy są zawsze tekstami na najwyższym poziomie. Uwzględnimy wszystko to, co należy zamieścić w tekście, oraz odniesiemy się do Twoich uwag i wymagań. Wszystko to w wyjątkowo dobrej cenie i zawsze zgodnie z ustalonym wcześniej terminem.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Zajmujemy się również tymi tekstami, które wymagają od tłumacza czegoś więcej niż jedynie znajomości języka. Do stworzenia przekładów dokumentów, umów, czy świadectw, za każdym razem zostaje dobrana osoba, która przetłumaczy tekst zarówno bezbłędnie i profesjonalnie, jak i niezwykle szybko.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Nasi tłumacze pochylą się nad każdą stroną internetową, a także ekspresowo przełożą na wybrany język treść najróżniejszego rodzaju maili. Gotowe, przetłumaczone maile dostarczamy klientom w maksymalnie 60 minut od otrzymania zlecenia!

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W naszej ofercie możliwe są tłumaczenia konsekutywne oraz symultaniczne, które są niezbędne w sytuacjach biznesowych czy prywatnych. Wszystko zależnie od Twoich potrzeb – nasz tłumacz, orientujący się w danej branży czy tematyce, przyjedzie w wybrane przez klienta miejsce.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Ich koszty są relatywnie niewielkie, a wykonanie jest wyjątkowo sprawne i każdorazowo niezawodne. W razie potrzeby, klient ma możliwość wrócić do danej rozmowy, którą po nagraniu można umieścić w panelu i ponownie odtwarzać.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Niektórzy tłumacze nie zawrą kontekstu danej treści w taki sposób, jak wymaga tego sytuacja. Dlatego pośród naszych usług widoczna jest także korekta przygotowywana przez wysoko wykwalifikowanego native speakera. Jego umiejętności opierają się zarówno na zdolnościach lingwistycznych, jak i znajomości rozmaitego rodzaju cech danej kultury.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych wykwalifikowanych pracowników: native speakerów oraz tłumaczy, którzy codziennie dokładają wszelkich starań, aby każdy przygotowywany tekst spełnił oczekiwania klienta.

300

użytkowników – osoby, które podjęły z nami współpracę i zdecydowały się na wykorzystanie naszych tłumaczeń. Wielu z nich zostało z nami do dzisiaj, zlecając kolejne teksty.

25 000

zleceń – tyle przekładów dotychczas wykonał nasz zespół. Zawsze wybierano nas za kwalifikacje, szybki kontakt i niezrównaną jakość tłumaczeń.

70 000 000

tak ogromną liczbę słów przełożyli nasi tłumacze. Dzięki naszym klientom nieustannie kontynuujemy swoją misję i mamy możliwość burzyć kolejne komunikacyjne granice, ułatwiając ludziom sprawne i szybkie porozumiewanie się.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail