Tłumaczenia
Gliwice

Każdego z Gliwic, kto szuka firmy realizującej tłumaczenia przysięgłe na wysokim poziomie, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Tłumaczenia wykonujemy szybko i na atrakcyjnych warunkach. Mogą być one w wielu językach.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Gliwicach - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Wszystkie usługi, jakie świadczy nasza firma na terenie Gliwic są wykonywane w określonym terminie i dobrej cenie. W tym także translatorskie na tłumaczenia pisemne, biznesowe i przysięgłe.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Wśród naszych współpracowników są doświadczeni tłumacze, którzy potrafią przetłumaczyć dowolny tekst na 50 różnych języków. Posiadają oni tak dużą wiedzę, że bez trudu radzą sobie z różnymi niuansami językowymi. Ich profesjonalizm, dokładność i staranność przekładają się na to, że tłumaczenia przysięgłe nie tylko są wierne treści oryginału, ale również zawsze wykonane są na czas.

Przez tak fachowe przygotowanie i organizację pracy, klient może zlecić nam każde tłumaczenie, mając przy tym pewność, że zrealizowane będzie dobrze i terminowo. Z racji tego, że współpraca z naszą firmą odbywa się internetowo, z naszej oferty można skorzystać bez względu na lokalizację. Nasze usługi oferujemy nie tylko mieszkańcom Gliwic.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Cenimy sobie sprawność działania, dlatego wycena jest do 15 minut od momentu kontaktu klienta poprzez telefon lub formularz. Przy klasycznych tłumaczeniach istnieje opcja rozliczenia tekstu na podstawie tego, ile zawiera on wyrazów.

Przesyłasz pliki do wyceny

Nasz formularz kontaktowy pozwala na załączenie dokumentów w dowolnym formacie. Oprócz tego można wpisać dodatkowe informacje w polu na uwagi.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Klient dostaje od nas drogą elektroniczną wiadomość, w której znajduje się dokładna cena i czas potrzebny na wykonanie przekładu. Po potwierdzeniu klienta, przystępujemy do tłumaczenia.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Po akceptacji przesłanych warunków, pliki trafiają do tłumaczy, którzy specjalizują się w danej dziedzinie i zrobią przekład w ustalonym wcześniej terminie.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W wyznaczonym dniu, klient dostaje maila. Plik jest wtedy także dostępny do pobrania w Panelu Klienta. Ze względu na różne oczekiwania naszych klientów, istnieje opcja zrobienia korekty przez kompetentnego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Tłumacze, którzy wykonują przekłady są osobami wyspecjalizowanymi w różnych dziedzinach, dlatego jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie na najwyższym poziomie i z uwzględnieniem niuansów językowych. Przekłady te są wykonywane w oparciu o bezpłatną wycenę, ceny realizacji są wysoce konkurencyjne, a prace zakończone w terminie.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Niezależnie od tego, jaka jest specyfika tekstu, czy jest to dokumentacja sądowa, czy umowa biznesowa, nasi tłumacze wykonają przekład, który będzie perfekcyjny pod każdym względem i będzie stuprocentowo wiarygodny.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Patrząc, jak dużą rolę odgrywa komunikacja internetowa, oferujemy tłumaczenie całych stron www i maili. W przypadku wiadomości mailowych, czas realizacji zamyka się w jednej godzinie.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenie ustne w naszym wydaniu może być konsekutywne albo symultaniczne. Nasi tłumacze są wstanie dojechać w dowolne miejsce wskazane przez klienta.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Jest to usługa, którą realizujemy tanio i ekspresowo. Na życzenie klienta możemy tłumaczenie nagrać i umieścić na panelu, przez co będzie mogła być wiele razy odsłuchiwana.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Native speakerzy, którzy z nami współpracują mogą wykonać korektę tekstów już przetłumaczonych. Każda branża charakteryzuje się innym słownictwem i stylem językowym, dlatego korekta osób biegle władających językiem i znających doskonale kraj, gwarantuje pełną wiarygodność tekstu.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

Współpracuje z nami 700 specjalistów, którzy każdego dnia dbają o najwyższą jakość tłumaczeń.

300

Zaufało nam już 25 000 klientów, a wielu z nich zwraca się do nas z kolejnymi tłumaczeniami.

25 000

Przyjęliśmy już 100 000 zamówień na tłumaczenia, co potwierdza nasz profesjonalizm i zapotrzebowanie na przekłady.

70 000 000

Już 70 000 000 słów wykorzystaliśmy w przekładach pisemnych.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail