Tłumaczenia
Gdynia

Podejmując z nami współpracę, klient ma pewność, że tłumaczenia przysięgłe będą zrealizowane w pełni profesjonalnie. Tłumaczenia odbywają się szybko, a proponowane przez nas warunki współpracy będą zadowalające.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Gdyni - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Szeroki zakres naszej oferty obejmuje usługi translatorskie dotyczące tłumaczeń pisemnych, biznesowych, przysięgłych. Niezależnie od zamówienia, każdy przekład jest w dobrej cenie i terminowo realizowany. Naszą ofertę kierujmy do wszystkich zainteresowanych z Gdyni.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Tłumaczenia oferowane przez naszą firmę, to praca wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Nasi tłumacze bardzo skrupulatnie i dokładnie wykonują tłumaczenia przysięgłe w przeszło 50 językach. Z kolei dzięki doskonałej znajomości wielu branż, nawet specyficzne słownictwo jest przez nich zrozumiane, a przekład wykonany w jak najwyższym stopniu odwzorowuje pierwowzór dokumentu.

Przez tak wysoki poziom specjalizacji, jesteśmy w stanie zrealizować każde, nawet niestandardowe zlecenie klienta, a nasza praca zakończona jest w tempie ekspresowym. Współpraca z naszą firmą odbywa się online, dlatego zgłosić się do nas mogą mieszkańcy z całego kraju.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Przy zwykłych tłumaczeniach klient może skorzystać z możliwości rozliczenia na podstawie zawartości słów w tekście. Wycenę można dostać w przeciągu 15 minut od wysłania formularza albo kontaktu telefonicznego.

Przesyłasz pliki do wyceny

Do wyceny dołączyć należy pliki, które przesyła się za pomocą wspomnianego formularza, pozwalającego na dołączenie każdego typu załączniki, dodatkowo można wpisać swoje uwagi i zastrzeżenia w osobnym polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Klient otrzymuje od nas wiadomość ze szczegółową wyceną za tłumaczenie oraz termin jego realizacji. Po akceptacji przedstawionych warunków, dokument wędruje do tłumacza.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

W zależności od charakteru i specyfiki dokumentu, tekst trafia do tłumacza, który specjalizuje się w przekładach z danej branży i wykona je w terminie.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Tłumaczenie jest gotowe do pobrania i wysłane w terminie, który był ustalony z klientem. Jeżeli zajdzie potrzeba profesjonalnej korekty, można skorzystać z usługi native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Przez ogromną wiedzę i umiejętności tłumaczy, potrafimy zrobić przekład każdego tekstu w taki sposób, by jego treść i kontekst były zgodne z pierwowzorem. Jednocześnie zapewniamy bezpłatną wycenę, krótki czas realizacji i niską cenę przekładu.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Dzięki temu, że nasi tłumacze są wyspecjalizowani w różnych dziedzinach, w zależności od tego, czy potrzebny jest perfekcyjnie przełożony dokument sądowy, świadectwo albo umowa biznesowa, zlecenie trafi do osoby kompetentnej, która terminowo i perfekcyjnie wykona tłumaczenie.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

W dzisiejszym świecie nic nie dzieje się bez internetu, dlatego wśród usług jest tłumaczenie stron internetowych i wiadomości mailowych. Translacja maili zajmuje nie więcej niż 60 minut.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Ze wsparcia naszego tłumacza można skorzystać również wtedy, kiedy ważny jest przekład ustny. Nasi współpracownicy w określonym dniu dojadą we wskazane przez klienta miejsce.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

To kolejna usługa, która stanowi wygodne rozwiązanie dla klienta. Przetłumaczoną przez nas rozmowę możemy nagrać i umieścić w Panelu Klienta, dzięki czemu może być nawet wielokrotnie odsłuchiwana.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Ze względu na trudności przekładu dokumentach, w których dominuje specyficzne słownictwo i wszelkie niuanse, oferujemy usługę korekty native speakera, który zna język i kulturę danego regionu, dzięki czemu przekład będzie jeszcze bardziej dopracowany.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

Nasze zlecenia są realizowane przez grupę 700 doświadczonych native speakerów i tłumaczy.

300

Współpracuje z nami 25 000 zadowolonych klientów, którzy niejednokrotnie do nas wracają.

25 000

Zrealizowaliśmy już 100 000 tłumaczeń w wielu językach.

70 000 000

W naszych przekładach pisemnych wykorzystaliśmy już 70 000 000 słów.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail