Tłumaczenia
Gdańsk

Dogadamycie wykonuje tłumaczenia zwykłe i przysięgłe – zawsze szybko, terminowo, profesjonalnie. Oferujemy najkorzystniejsze warunki współpracy i tłumaczenia w ponad 50 językach.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Gdańsku - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Usługi translatorskie biura tłumaczeń Dogadamycie obejmują tłumaczenia przysięgłe, biznesowe, przysięgłe oraz wiele innych rodzajów. Zlecenia wykonujemy szybko, terminowo i kompetentnie, proponując najkorzystniejsze ceny.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Tłumaczenia wykonujemy w trybie ekspresowym – również tłumaczenia przysięgłe. Nasi tłumacze operują ponad 50 językami. Cechuje ich dokładność, szeroka wiedza i wieloletnie doświadczenie. Pracują bez przerwy – daje to możliwość wykonania zleconych tłumaczeń w najkrótszych możliwych terminach.

Specjalizujemy się w tłumaczeniach różnego typu – potrafimy wykonać każde tłumaczenie. Wykonujemy zlecenia dla klientów indywidualnych i biznesowych z Gdańska – zdalnie, sprawnie i szybko. Nasi tłumacze potrafią uwzględnić specyfikę, kontekst i grono odbiorców konkretnego tłumaczenia. Mocną stroną Dogadamycie są tłumaczenia przysięgłe i biznesowe, które wykonujemy błyskawicznie i z najwyższą dokładnością.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Naszym klientom oferujemy darmową, niezobowiązującą wycenę wykonywaną w nie więcej niż 15 minut. Aby uzyskać więcej informacji o sposobie wyceny, należy skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie – zachęcamy szczególnie do tej drugiej opcji. W przypadku klasycznych, typowych tłumaczeń istnieje możliwość wyboru rozliczenia uwzględniającego ilość słów w tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Poprzez formularz kontaktowy przesyłają Państwo pliki z tekstami do tłumaczenia, przy czym mogą one być w każdym formacie. W formularzu znajduje się również miejsce na dodatkowe uwagi.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Wówczas my wyceniamy zlecenie i określamy termin jego realizacji. Informacje te przesyłamy do Państwa w wiadomości e-mail.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Zlecenie wykonuje tłumacz posiadający doświadczenie w przekładzie konkretnego rodzaju tekstów i mający szeroką wiedzę w konkretnej dziedzinie.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Plik zawierający przetłumaczone teksty przesyłamy e-mailem oraz zamieszczamy w Panelu Klienta. Tłumaczenia przysięgłe niezwłocznie przesyłamy pocztą. Dodatkowo mogą Państwo zamówić korektę przetłumaczonego tekstu dokonywaną przez native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Przy każdym tłumaczeniu uwzględniamy specyfikę tekstu i danej branży, kontekst i najdrobniejsze niuanse językowe. Dajemy gwarancję najwyższej jakości i konkurencyjnej ceny. Dodatkowo proponujemy darmową, niezobowiązującą wycenę i wyjątkowo krótkie terminy realizacji zleceń.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

W ofercie Dogadamycie znajdują się tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia umów biznesowych, dokumentacji sądowej, świadectw czy artykułów naukowych. To tylko przykłady – podejmujemy się tłumaczenia każdego rodzaju tekstów. Wybierając nasze usługi mają Państwo gwarancję najwyższej jakości i wykonania zlecenia w najkrótszym możliwym terminie.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Tłumaczymy strony internetowe każdego typu. Przekładu wiadomości e-mail dokonujemy już w godzinę od złożenia przez Państwa zamówienia na nasze usługi.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Wykonujemy tłumaczenia ustne symultaniczne i konsekutywne we wskazanej przez klienta lokalizacji. Nasi tłumacze posiadają wiedzę i doświadczenie w danej branży.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Rozmowy telefoniczne tłumaczymy ekspresowo i w najlepszych cenach na rynku. Dodatkowo rozmowa może zostać nagrana i umieszczona w Panelu Klienta, aby mogli Państwo w każdej chwili do niej wrócić.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Mogą Państwa zamówić w Dogadamycie również korektę już przetłumaczonych tekstów – wykonują ją tłumacze będący native speakerami, którzy doskonale znają nie tylko język, ale i kulturę i zwyczaje kraju czy regionu. Jak wszyscy nasi tłumacze posiadają oni rozległą wiedzę w danej dziedzinie i wieloletnie doświadczenie w pracy translatorskiej.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

tłumaczy i native speakerów pracuje nad Państwa zleceniami każdego dnia i o każdej godzinie. Wyróżnia ich doświadczenie i najwyższe kompetencje lingwistyczne, a także szeroka wiedza w danej branży.

300

użytkowników serwisu Dogadamycie – ta liczba zadowolonych klientów świadczy o jakości i rzetelności wykonywanej przez nas pracy.

25 000

wykonanych zleceń. Zapotrzebowanie rynku na nowoczesne, profesjonalne i ekspresowe usługi translatorskie jest ogromne i stale rośnie. Aby sprostać wymaganiom naszym klientów, z każdym dniem uczymy się czegoś nowego i podwyższamy nasze kompetencje.

70 000 000

słów znalazło się w zrealizowanych przez Dogadamycie tłumaczeniach pisemnych. Liczba ta z każdym dniem rośnie!

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail