Tłumaczenia
Elbląg

Jeśli poszukujesz kompetentnych i wykonanych na czas tłumaczeń w Elblągu – wyślij formularz do nas. Wszystkim Klientom gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie, wykonane zawsze na czas. Tłumaczenia stworzone przez naszych wykwalifikowanych tłumaczy, którzy realizują zlecenia w wielu językach, przygotowywane są z maksymalną starannością i zapewniają 100% zadowolenia.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Elblągu - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Poza konkurencyjną ceną zapewniamy także pełen zakres wykonywanych usług, m.in. tłumaczenia biznesowe, pisemne i przysięgłe. Wszystkie zlecenia będą wykonane precyzyjnie i tak szybko, jak tego wymagasz.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Dzięki długoletniemu doświadczeniu naszych tłumaczy oraz ich wysokim kompetencjom, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu przekłady aż w pięćdziesięciu różnych językach. Tłumaczenia zawsze realizujemy sprawnie, szybko i na czas. Nie boimy się wymagających wyzwań – wszystkie zlecenia są wykonywane w systemie ciągłym, dzięki czemu dajemy klientom pewność doskonałej usługi! Naszą propozycję kierujemy do wszystkich osób i firm, które szukają w Elblągu pomocy rzetelnego biura tłumaczeń.

Wiedząc, jak istotny jest profesjonalizm oraz umiejętność prawidłowego odwzorowania wydźwięku różnego typu tekstów, nasi pracownicy zwracają uwagę na każdy, nawet najdrobniejszy element tłumaczonych dokumentów. Ta kwestia jest szczególnie ważna w przypadku dokumentów wymagających tłumaczenia przysięgłego. Współpracując z nami, zyskują Państwo pewność, że każdy stworzony przekład charakteryzować się będzie wysoką jakością i starannością. Zaufało nam już wiele osób mieszkających w Elblągu – Ciebie także zachęcamy do współpracy.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Wyślemy Ci dokładną wycenę w zaledwie 15 minut otwarcia Twojego maila wysłanego za pomocą formularza lub po kontakcie telefonicznym. Jeżeli sprawa dotyczy natomiast tłumaczeń klasycznych, z góry proponujemy atrakcyjną dla klientów możliwość rozliczenia na bazie liczby słów w tłumaczonym dokumencie.

Przesyłasz pliki do wyceny

Aby nasz zespół mógł przesłać Ci cenę, którą proponujemy za stworzenie określonego tłumaczenia, prześlij nam swój plik z tekstem (w dowolnym formacie). Jeżeli chcesz dostarczyć nam istotne adnotacje, wypełnij specjalny formularz do tego przeznaczony.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po zrealizowaniu wyżej wymienionych kroków prześlemy Ci maila z wyceną oraz czasem realizacji zamówienia. Jeżeli zaakceptujesz naszą propozycję, przystąpimy do wykonania tłumaczenia.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Wówczas jeden z naszych tłumaczy, posiadający odpowiednie kwalifikacje do zrealizowania Twojego zlecenia, wykona tłumaczenie w ustalonym przez nas terminie.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Dodatkowo, klienci otrzymują tłumaczenia przysięgłe drogą pocztową. W przypadku innych tekstów, przetłumaczony plik pojawia się w określonym terminie w specjalnym panelu oraz jest wysyłany w formie wiadomości elektronicznej. Jeśli klient żąda jeszcze większej staranności, do korekty tekstów można zamówić zawodowego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Świetnie przełożymy na język obcy każdy tekst, biorąc pod uwagę wszystkie niuanse w tym jego ogólny przekaz. Wyróżniają nas niezwykle korzystne ceny, połączone z dobrą jakością świadczonych tłumaczeń. Oprócz tego, za darmo wycenimy każde zlecenie i zrealizujemy je w tempie ekspresowym.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Zapewniamy perfekcyjne tłumaczenia dokumentów sądowych, artykułów naukowych, umów biznesowych, świadectw i wszelkich innych tekstów, które wymagają rzetelnego i profesjonalnego podejścia.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Przekazane maile tłumaczymy w niespełna godzinę, aby jak najlepiej wpisywać się w oczekiwania naszych zleceniodawców. W końcu nikt nie zamierza czekać na odpowiedź mailową zbyt długo. Nie inaczej jest z witrynami internetowymi, które tłumaczymy w taki sposób, aby mogły właściwie funkcjonować w internecie.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Nasza oferta zawiera również tłumaczenia ustne, zarówno symultaniczne, jak i konsekutywne. Nasi profesjonalni pracownicy dotrą w każde z w wyznaczonych przez Ciebie miejscu, aby pomóc Ci przełamać każdą barierę językową.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Świadczymy także tłumaczenie rozmów telefonicznych. Proces ten jest bardzo efektywny i korzystny cenowo. Każdą rozmowę można również nagrać i odtwarzać za pomocą panelu Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W przypadku każdego tekstu, masz możliwość zamówienia usług naszego doświadczonego native speakera. Jesteśmy świadomi, że niektórzy tłumacze nie zawsze wywiązują się ze swoich zadań np. ze względu na nieodpowiednie odniesienie się do specyfiki danego kraju. Nasi native speakerzy posługują się zarówno określonym językiem, jak i są zapoznani z tradycją tych części świata, w których on obowiązuje, dlatego zawsze dokonają zgodnej korekty.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

jest to liczba naszych profesjonalnych native speakerów i tłumaczy. Każdy nasz specjalista posiada duże kwalifikacje, dlatego oferujemy teksty najwyższej jakości.

300

użytkowników – czyli naszych usługobiorców, którzy decydują się na dalsze korzystanie z naszych usług, ponieważ są zadowoleni z efektów współpracy. Pozwól nam zachwycić również Ciebie.

25 000

zleceń – tak olbrzymia liczba zleceń informuje o tym, że rynek potrzebuje wysokiej jakości tłumaczeń, które nasze biuro realizuje każdego dnia.

70 000 000

taką liczbę słów przetłumaczyliśmy w naszych zleceniach pisemnych. Codziennie ułatwiamy naszym klientom sprawną komunikację, niezależnie od rodzaju tekstu i języka!

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail