Tłumaczenia
Działdowo

Dogadamycie to biuro tłumaczeń, zajmujące się głównie tworzeniem wysokiej jakości tłumaczeń różnego typu tekstów. W zakres naszej oferty wchodzą między innymi fachowe tłumaczenia przysięgłe, w przypadku których zapewniamy wysokie umiejętności lingwistyczne i obszerną wiedzę naszych tłumaczy. Zakres naszych usług jest bardzo szeroki – tłumaczenia wykonujemy w aż pięćdziesięciu różnych językach. Funkcjonujemy także w Działdowie!

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Działdowie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Najszybciej jak to możliwe i profesjonalnie tworzymy doskonałe przekłady tekstów różnego rodzaju. Nasi tłumacze to fachowcy zajmujący się także tłumaczeniami przysięgłymi i biznesowymi. Wszystkie teksty, które nam powierzysz zostaną bardzo szybko przetłumaczone przez naszych językowych specjalistów. Ponadto, wszystko to oferujemy w niskiej cenie.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Nasi tłumacze to specjaliści – wszystkie zlecenia są szczegółowo analizowane przez nasz zespół, zaś do przygotowania konkretnego tłumaczenia dobieramy osobę, która najdokładniej zna się na danej tematyce oraz branży. Tłumaczenia, które dostarczamy klientom charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. Nieustannie się rozwijamy i poszerzamy grupę profesjonalnych i doświadczonych tłumaczy, którzy służą nam swym doświadczeniem i umiejętnościami. Jeżeli Działdowo to miasto, w którym szukasz profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń - skontaktuj się z nami.

Możemy zaoferować Państwu usługi translatorskie w ponad 50 językach. W Dogadamycie mają Państwo pewność, że tłumaczenia przysięgłe, dokumenty czy umowy biznesowe zostaną przetłumaczone w jak najlepszy i równocześnie niezwykle szybki sposób.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Pierwszym krokiem jest kontakt z naszą obsługą. Mogą Państwo skontaktować się z nami dzięki podanemu na stronie numerowi telefonu lub przez specjalnie stworzony formularz. Klasyczne tłumaczenia są najczęściej rozliczane na podstawie ilości znaków w tekście, stanowiącym przedmiot zlecenia. Dokładna wycena odbywa się jednak za pomocą formularza – zrobimy to w ciągu pół godziny. Cały proces jest niezobowiązujący i darmowy.

Przesyłasz pliki do wyceny

Wraz z wypełnionym formularzem powinieneś wysłać nam tekst, będący przedmiotem zlecenia. Można przesłać go w dowolnym formacie, a także dodać uwagi w odpowiednim polu znajdującym się w formularzu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Gdy otrzymamy wszystkie informacje i tekst, dostarczymy Państwu naszą wycenę, jak i oszacujemy, ile czasu będzie trwało wykonanie konkretnego zadania. Jeżeli nasza oferta zostanie zatwierdzona przez klienta, przechodzimy do etapu realizacji.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Nasz tłumacz rozpoczyna pracę nad tekstem i kończy ją w ustalonym czasie. Zawsze jest to osoba, której umiejętności najlepiej pasują do profilu danego zlecenia.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W umówionym czasie wysyłamy plik z tłumaczeniem na adres e-mailowy klienta, umieszczając go jednocześnie w jego panelu Klienta. Ponadto, wszelkie tłumaczenia przysięgłe są przesyłane także pocztą, a docierają do klientów na przełomie kilku dni. Każde tłumaczenie może zostać poddane dodatkowej edycji (przeprowadza ją native speaker).

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Wszystkie tłumaczenia wychodzące spod pióra naszych tłumaczy cechują się wysoką jakością i skrupulatnym przekładem, uwzględniającym specyfikę oraz specyfikę danego języka. Wszystkie zlecenia zrealizujemy szybko, niezawodnie i po dokonaniu zupełnie darmowej wyceny.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Dogadamycie gwarantuje profesjonalne tłumaczenia tekstów „zaawansowanych”, czyli świadectw, umów, dokumentów czy treści naukowych. W naszej firmie pracują osoby specjalizujące się w różnego typu przekładach.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Każdy e-mail, który będzie do nas przesłany, zostanie przetłumaczony już w przeciągu 60 minut! Wiemy, że płynna komunikacja jest istotna, dlatego też nie ociągamy się z tłumaczeniem maili i wysyłamy je do klienta jak najszybciej. Poza tym, zajmujemy się tłumaczeniem wszelkich stron internetowych.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeśli potrzebujesz tłumacza na spotkanie biznesowe lub prywatne – nie zawiedziemy Cię. Bez względu na to, czy są to tłumaczenia konsekutywne czy symultaniczne, gwarantujemy pomoc tłumacza mającego doświadczenie w określonej dziedzinie.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Jeżeli obawiasz się zagranicznej konwersacji w innym języku – zapewniamy pomoc! Poza bieżącym tłumaczeniem i niską ceną, oferujemy także możliwość nagrania tejże rozmowy i późniejszego odsłuchiwania jej dzięki panelowi Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Każdy tekst można u nas poddać edycji, wykonywanej przez profesjonalnego native speakera. Zamierzeniem korekty jest głównie dostosowanie treści do grupy odbiorców konkretnej branży czy tematyki (na przykład w kontekście kulturowym określonego języka).

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych tłumaczy i native speakerów, którzy codziennie dbają o wypracowanie jak najlepszej jakości przekładów.

300

użytkowników – klienci Dogadamycie, którzy skorzystali z naszych usług (bardzo często wielokrotnie!)

25 000

zleceń – właśnie tyle zleceń zrealizowaliśmy do tej pory wraz z naszym zespołem. Z radością zajmiemy się także Twoim!

70 000 000

słowa, które dotychczas napisaliśmy w naszych tłumaczeniach. Ta niewiarygodna liczba pokazuje, jak duże jest zapotrzebowanie na wysokiej jakości usługi translatorskie.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail