Tłumaczenia
Drezdenko

Każde tłumaczenie przysięgłe wymaga perfekcyjnego wykonania. Jeżeli nie chcesz wahać się co do jakości przekładu, zapraszamy do skorzystania z naszych korzystnych cenowo, ekspresowych i zawsze profesjonalnych usług. Tłumaczenia zrealizowane przez Dogadamycie to gwarancja najwyższej jakości. Nasza propozycja to najlepsza oferta w Drezdenku.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Drezdenku - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Wszystko, czego się podejmiemy, zrealizujemy na 100%. Dlatego właśnie tłumaczenia przysięgłe i biznesowe są jedną z naszych głównych atrybutów. Wszystko to na atrakcyjnych dla klienta warunkach współpracy – pod względem ceny, jak i terminu wykonania.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Dzięki bardzo dużej grupie kooperujących z nami osób, oferujemy wykonanie tłumaczeń w ponad pięćdziesięciu językach. Nasi translatorzy to osoby bogate w konkretną wiedzę, wykształcenie, jak również doświadczenie, często również w kontekście kultury i specyfiki kraju, którego językiem się posługują. Wysokie umiejętności lingwistyczne sprawiają, że nasze tłumaczenia przysięgłe są jednymi z najlepszych, jakie można obecnie znaleźć na rynku usług translatorskich.

Fachowość tłumaczy przekłada się także na szybkość realizowania zleceń. Wiele z nich jest wykonywanych w tempie błyskawicznym, ponieważ mamy świadomość tego, że naszym kontrahentom zależy na czasie. Tłumaczenia powstające w Dogadamycie nie tracą przy tym na jakości – to nasze główne zadanie, z tego powodu w przypadku każdego zlecenia określamy ilość czasu potrzebnego na jego wykonanie. Drezdenko to miasto, w którym pozostajemy bezkonkurencyjni.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Przede wszystkim musimy dowiedzieć się trochę więcej na temat Twojego zlecenia, aby jak najdokładniej je wycenić. Jeśli jest to tzw. tłumaczenie klasyczne, zaproponujemy Ci możliwość rozliczenia się za ilość słów, które mamy przełożyć. Taka opcja jest wyjątkowo korzystna cenowo. Skontaktuj się z nami telefonicznie albo wypełnij formularz na stronie – odezwiemy się w maksymalnie 30 minut! To absolutnie niezobowiązujące.

Przesyłasz pliki do wyceny

Dobra wycena to taka, która ma na względzie charakter całego zlecenia. Dlatego powinieneś przesłać nam każdy tekst, który wymaga tłumaczenia, za pomocą przeznaczonego na to formularza na stronie. Po to, abyśmy dobrze określili cenę usługi. O niczym nie decydujesz w ciemno – dopiero wtedy, gdy poinformujemy Cię o warunkach współpracy, podejmiesz decyzję.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Uwzględnimy w nim koszt oraz czas, który będzie potrzebny na zrealizowanie tłumaczenia. Gdy nasza oferta będzie dla Ciebie odpowiednia, przystąpimy do punktu czwartego.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Wyznaczymy osobę, która jak najprędzej rozpocznie realizację przekładu. Nasi tłumacze to osoby, które posiadają swoje specjalności, zatem w przypadku np. dokumentów czy umów, zawsze wyznaczamy tłumaczy znających się na rzeczy.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Gdy prace nad tekstem zostaną ukończone, w umówiony dzień prześlemy Ci gotowe tłumaczenie. Zarówno mailowo, jak i za pomocą panelu klienta, a w przypadku tłumaczeń przysięgłych – dodatkowo tradycyjną pocztą. Ponadto, wszystkie zlecone teksty może poprawić nasz native speaker, który uwzględni detale danego języka, grupę docelową konkretnego tekstu itd. – w zależności od Twoich potrzeb (jest to usługa dodatkowo płatna).

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Wykonamy przekłady rozmaitego rodzaju tekstów. Doświadczenie, atrakcyjna cena, szybkość i wielka siła tkwiąca w pełnym zaangażowania zespole – dzięki temu nasze tłumaczenia są zawsze wartościowe i wiarygodne.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Pośród naszych tłumaczy znajdują się osoby, którym niestraszne dokumenty sądowe, świadectwa, umowy biznesowe czy prace naukowe. Wszystkie specjalistyczne teksty przetłumaczymy w pełni profesjonalnie i bezbłędnie.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Chętnie podejmiemy się także przełożenia stron internetowych o dowolnej treści. Oprócz tego, ekspresowo oddajemy tłumaczenia maili (w nie więcej niż godzinę), dzięki czemu klient ma gwarancję, że nie będzie musiał przerywać lub przeciągać rozmowy.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Różne sytuacje wymagają czasem pomocy tłumacza. Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć tłumaczeń ustnych konsekutywnych oraz symultanicznych. W razie konieczności, nasz translator dotrze w określone miejsce spotkania biznesowego. Możemy zapewnić również obecność osoby, mającej pojęcie o konkretnej dziedzinie.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Zapewniamy bieżącą translację rozmowy telefonicznej, możliwość nagrania jej i późniejszego odsłuchiwania. Wszystko to w konkurencyjnej cenie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W ramach naszych wielopoziomowych usług, proponujemy również możliwość korekty istniejącego tekstu tak, aby odpowiadał np. kontekstowi kulturowemu danego państwa lub grupie odbiorców, do której ma być skierowany. Edycja realizowana jest przez naszych native speakerów, którzy doskonale orientują się w różnego typu językowych kwestiach i mają bogate doświadczenie w posługiwaniu się konkretnym językiem.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych native speakerów oraz tłumaczy, którzy codziennie realizują kolejne zlecenia.

300

użytkowników – tak dużo osób postanowiło do tej pory wybrać właśnie naszą firmę. Wiele z nich pozostało z nami do dzisiaj!

25 000

zleceń – nieustannie podejmujemy kolejne wyzwania, których celem jest zadowolenie naszych kontrahentów. Dlatego każde kolejne zadanie to cegiełka stopniowo budująca nasz sukces.

70 000 000

słowa, które dotychczas przetłumaczyli nasi tłumacze. Dzięki ich zaangażowaniu i profesjonalizmowi, biuro tłumaczeń Dogadamycie nieustannie zdobywa zaufanie kolejnych klientów.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail