Tłumaczenia
Drawsko Pomorskie

Każde tłumaczenie przysięgłe potrzebuje solidnego zrealizowania. Jeśli nie chcesz mieć wątpliwości co do jakości tłumaczenia, zapraszamy do skorzystania z naszych korzystnych cenowo, ekspresowych i każdorazowo profesjonalnych usług. Tłumaczenia wykonane przez Dogadamycie to gwarancja najwyższej jakości. Nasza propozycja to najlepsza oferta w Drawsku Pomorskim.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Drawsku Pomorskim - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Wszystko, czego się podejmiemy, zrealizujemy na 100%. Z tego powodu tłumaczenia przysięgłe i biznesowe stanowią jedną z naszych najmocniejszych stron. Wszystko to na atrakcyjnych dla klienta warunkach współpracy – pod względem ceny, jak i czasu realizacji.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Dzięki ogromnej grupie kooperujących z nami osób, możemy zaoferować wykonanie tłumaczeń w ponad 50 językach. Nasi tłumacze to osoby bogate w potrzebną wiedzę, wykształcenie, a także doświadczenie, nierzadko również w kontekście kultury i charakteru kraju, którego językiem się posługują. Niemałe umiejętności językowe sprawiają, że nasze tłumaczenia przysięgłe są jednymi z najlepszych, jakie można obecnie znaleźć na rynku usług translatorskich.

Profesjonalizm tłumaczy przekłada się także na szybkość realizowania zadań. Wiele z nich jest realizowanych wręcz ekspresowo, gdyż dobrze wiemy, że naszym klientom zależy na czasie. Tłumaczenia tworzone w Dogadamycie nie tracą przy tym na jakości – to nasz priorytet, dlatego w przypadku wszystkich zleceń określamy ilość czasu potrzebnego na jego wykonanie. Drawsko Pomorskie to miasto, w którym jesteśmy bezkonkurencyjni.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Przede wszystkim musimy dowiedzieć się nieco więcej na temat Twojego zlecenia, aby jak najlepiej je wycenić. Jeżeli jest to tzw. tłumaczenie klasyczne, zaproponujemy Ci możliwość rozliczenia się za ilość wyrazów, które mamy przełożyć. Taka opcja jest bardzo atrakcyjna cenowo. Skontaktuj się z nami telefonicznie albo wypełnij formularz na stronie – odezwiemy się w maksymalnie 30 minut! To absolutnie niezobowiązujące.

Przesyłasz pliki do wyceny

Dobra wycena to taka, która ma na względzie specyfikę całego zlecenia. Dlatego musisz dostarczyć nam każdy tekst, który wymaga tłumaczenia, za pomocą przeznaczonego na to formularza na stronie. Po to, abyśmy dobrze określili cenę usługi. O niczym nie decydujesz w ciemno – dopiero wówczas, gdy poinformujemy Cię o warunkach współpracy, podejmiesz decyzję.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Weźmiemy w nim pod uwagę cenę oraz czas, który będzie potrzebny na zrealizowanie przekładu. Kiedy nasza oferta będzie Ci odpowiadać, przystąpimy do punktu czwartego.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Ustalimy osobę, która jak najprędzej rozpocznie wykonywanie przekładu. Nasi tłumacze to osoby, które mają swoje szczególne specjalizacje, dlatego w przypadku np. dokumentów czy umów, zawsze wyznaczamy tłumaczy mających pojęcie o danym temacie.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Gdy prace nad tekstem zostaną zakończone, w umówiony dzień dostarczymy Ci gotowe tłumaczenie. Zarówno mailowo, jak i za pośrednictwem panelu klienta, a w przypadku tłumaczeń przysięgłych – dodatkowo tradycyjną pocztą. Co więcej, wszystkie zlecone teksty może poprawić nasz native speaker, który weźmie pod uwagę detale danego języka, grupę docelową danego tekstu itd. – zależnie od Twoich potrzeb (jest to usługa dodatkowo płatna).

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Zrealizujemy przekłady rozmaitego rodzaju tekstów. Doświadczenie, atrakcyjna cena, szybkość i ogromna siła tkwiąca w pełnym zaangażowania zespole – dzięki temu nasze tłumaczenia są zawsze wartościowe i wiarygodne.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Pośród naszych translatorów znajdują się osoby, którym niestraszne dokumenty sądowe, świadectwa, umowy biznesowe czy prace naukowe. Wszystkie specjalistyczne teksty przetłumaczymy w pełni profesjonalnie i bezbłędnie.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Chętnie podejmiemy się również przełożenia stron internetowych o dowolnej treści. Poza tym, bardzo szybko oddajemy przekłady maili (w nie więcej niż godzinę), dzięki czemu klient ma pewność, że nie będzie musiał przerywać lub przeciągać rozmowy.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Różne sytuacje wymagają czasem pomocy tłumacza. Z tego powodu w naszej ofercie nie mogło zabraknąć przekładów ustnych konsekutywnych oraz symultanicznych. W razie potrzeby, nasz translator dotrze w wyznaczone miejsce spotkania biznesowego. Zapewnimy również obecność osoby, która zna się na danej branży.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Gwarantujemy bieżącą translację rozmowy telefonicznej, możliwość nagrania jej i późniejszego odsłuchiwania. Wszystko to w atrakcyjnej cenie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W ramach naszych wielopoziomowych usług, oferujemy również możliwość edycji istniejącego tekstu tak, aby odpowiadał np. kontekstowi kulturowemu konkretnego państwa lub grupie odbiorców, do której ma być skierowany. Edycja wykonywana jest przez naszych native speakerów, którzy idealnie orientują się w rozmaitego rodzaju lingwistycznych kwestiach i posiadają bogate doświadczenie w posługiwaniu się konkretnym językiem.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych native speakerów oraz tłumaczy, którzy codziennie realizują kolejne zlecenia.

300

użytkowników – tak wiele osób zdecydowało do tej pory wybrać właśnie naszą firmę. Wiele z nich pozostało z nami do dzisiaj!

25 000

zleceń – nieustannie podejmujemy kolejne wyzwania, których celem jest satysfakcja naszych kontrahentów. Dlatego każde następne zadanie to cegiełka stopniowo budująca nasz sukces.

70 000 000

słowa, które dotychczas przełożyli nasi translatorzy. Dzięki ich ciężkiej pracy i profesjonalizmowi, biuro tłumaczeń Dogadamycie nieustannie pozyskuje zaufanie kolejnych kontrahentów.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail