Tłumaczenia
Dębno

Każde tłumaczenie przysięgłe wymaga perfekcyjnego zrealizowania. Jeśli nie chcesz mieć wątpliwości co do jakości przekładu, zapraszamy do skorzystania z naszych atrakcyjnych cenowo, niezwykle szybkich i każdorazowo najwyższych jakościowo usług. Tłumaczenia zrealizowane przez Dogadamycie to pewność najwyższej jakości. Nasza propozycja to najlepsza oferta w Dębnie.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Dębnie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Wszystko, czego się podejmiemy, zrealizujemy na 100%. Dlatego właśnie tłumaczenia przysięgłe i biznesowe stanowią jedną z naszych najmocniejszych stron. Wszystko to na korzystnych dla kontrahenta warunkach współpracy – pod względem ceny, jak i czasu wykonania.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Dzięki ogromnej grupie współpracujących z nami osób, możemy zaoferować wykonanie przekładów w ponad pięćdziesięciu językach. Nasi translatorzy to osoby bogate w stosowną wiedzę, wykształcenie, a także doświadczenie, często także w kontekście kultury i specyfiki kraju, którego językiem się posługują. Wysokie umiejętności lingwistyczne sprawiają, że nasze tłumaczenia przysięgłe są jednymi z najlepszych, jakie można obecnie znaleźć na rynku usług translatorskich.

Fachowość tłumaczy przekłada się także na szybkość realizowania zadań. Wiele z nich jest realizowanych wręcz ekspresowo, ponieważ mamy świadomość tego, że naszym klientom zależy na czasie. Tłumaczenia powstające w Dogadamycie nie tracą przy tym na jakości – to nasz priorytet, dlatego w przypadku wszystkich zleceń ustalamy ilość czasu potrzebnego na jego realizację. Dębno to miasto, w którym pozostajemy bezkonkurencyjni.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Przede wszystkim powinniśmy dowiedzieć się nieco więcej na temat Twojego zlecenia, aby jak najlepiej je wycenić. Jeśli jest to tzw. tłumaczenie klasyczne, zaproponujemy Ci możliwość rozliczenia się za ilość słów, które mamy przełożyć. Taka opcja jest wyjątkowo atrakcyjna cenowo. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz na stronie – odezwiemy się w maksymalnie 30 minut! To absolutnie niezobowiązujące.

Przesyłasz pliki do wyceny

Dobra wycena to taka, która uwzględnia specyfikę całego zlecenia. Z tego powodu musisz przesłać nam każdy tekst, który wymaga tłumaczenia, za pomocą specjalnego formularza na stronie. Po to, abyśmy jak najdokładniej określili cenę usługi. O niczym nie decydujesz w ciemno – dopiero wtedy, gdy poinformujemy Cię o warunkach współpracy, podejmiesz decyzję.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Uwzględnimy w nim cenę oraz czas, który będzie niezbędny na wykonanie tłumaczenia. Gdy nasza oferta będzie Ci odpowiadać, przystąpimy do punktu czwartego.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Wyznaczymy osobę, która jak najszybciej rozpocznie wykonywanie przekładu. Nasi tłumacze to osoby, które posiadają swoje specjalności, dlatego w przypadku np. dokumentów czy umów, każdorazowo wyznaczamy tłumaczy mających pojęcie o konkretnym temacie.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Kiedy prace nad tekstem zostaną zakończone, w umówiony dzień dostarczymy Ci wykonane tłumaczenie. Zarówno mailowo, jak i za pomocą panelu klienta, a w przypadku tłumaczeń przysięgłych – dodatkowo tradycyjną pocztą. Ponadto, wszystkie zamówione teksty może poprawić nasz native speaker, który uwzględni niuanse danego języka, grupę docelową konkretnego tekstu itd. – zależnie od Twoich potrzeb (jest to usługa dodatkowo płatna).

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Zrealizujemy tłumaczenia rozmaitego typu tekstów. Doświadczenie, korzystna cena, szybkość i wielka siła tkwiąca w zaangażowanym zespole – dzięki temu nasze przekłady są zawsze wartościowe i wiarygodne.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Wśród naszych translatorów znajdują się osoby, którym niestraszne dokumenty sądowe, świadectwa, umowy biznesowe czy prace naukowe. Wszystkie specjalistyczne teksty przetłumaczymy w pełni fachowo i bezbłędnie.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Chętnie podejmiemy się także tłumaczenia witryn internetowych o dowolnej treści. Poza tym, ekspresowo oddajemy tłumaczenia maili (w nie więcej niż 60 minut), przez co klient ma gwarancję, że nie będzie musiał przerywać lub przeciągać rozmowy.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Różne sytuacje potrzebują czasem pomocy tłumacza. Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć tłumaczeń ustnych konsekutywnych oraz symultanicznych. W razie potrzeby, nasz translator dojedzie w wyznaczone miejsce spotkania biznesowego. Możemy zapewnić także obecność osoby, która zna się na konkretnej dziedzinie.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Zapewniamy bieżącą translację rozmowy telefonicznej, możliwość nagrania jej i późniejszego odsłuchiwania. Wszystko to w atrakcyjnej cenie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W ramach naszych wielopoziomowych usług, oferujemy również możliwość edycji stworzonego tekstu tak, aby odpowiadał np. kontekstowi kulturowemu danego kraju lub grupie odbiorców, do której ma być skierowany. Edycja wykonywana jest przez naszych native speakerów, którzy doskonale orientują się w różnego rodzaju lingwistycznych kwestiach i posiadają bogate doświadczenie w posługiwaniu się danym językiem.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych native speakerów oraz tłumaczy, którzy codziennie wykonują kolejne zlecenia.

300

użytkowników – tak dużo osób zdecydowało do tej pory wybrać właśnie naszą firmę. Wiele z nich pozostało z nami do dzisiaj!

25 000

zleceń – wciąż podejmujemy kolejne wyzwania, których celem jest zadowolenie naszych klientów. Z tego powodu każde następne zlecenie to cegiełka stopniowo budująca nasz sukces.

70 000 000

słowa, które na ten moment przełożyli nasi tłumacze. Dzięki ich ciężkiej pracy i umiejętnościom, biuro tłumaczeń Dogadamycie wciąż zdobywa zaufanie kolejnych kontrahentów.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail