Tłumaczenia
Dęblin

Mamy świadomość tego, że najlepsze tłumaczenia przysięgłe wymagają od tłumacza niemałych umiejętności. Właśnie dlatego angażujemy do pracy wyłącznie specjalistów z doświadczeniem i bardzo dobrymi umiejętnościami językowymi. Nasze tłumaczenia to 100% zadowolenia z wykonanego zlecenia i ekspresowe oddanie przygotowanych tekstów. Dlatego w Dęblinie jesteśmy bezkonkurencyjni.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Dęblinie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Naszymi mocnymi stronami są ekspresowy czas realizacji przekładu, wysokie umiejętności tłumaczy oraz atrakcyjne warunki cenowe. Wykonujemy szeroki zakres usług, w tym tłumaczenia w obszarze biznesowym, tłumaczenia pisemne oraz przysięgłe.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Zlecane nam tłumaczenia są przygotowywane bezzwłocznie, a więc w tzw. „trybie ciągłym”, przez co gwarantujemy swoim klientom szybkie oddanie tekstów – zawsze w umówionym wcześniej terminie. W zakres naszych usług wchodzą zarówno klasyczne tłumaczenia, jak i również wymagające pilniejszego zaangażowania tłumaczenia przysięgłe. Ponadto, zajmujemy się tłumaczeniem świadectw, dokumentów czy umów biznesowych.

Nasz szeroki zakres usług i liczba współpracujących z nami tłumaczy oraz native speakerów sprawiają, że podejmujemy się wszystkich językowych wyzwań. Obecnie nasze biuro realizuje tłumaczenia najróżniejszych treści w ponad pięćdziesięciu językach. Dzięki temu mamy całkowitą pewność, że stworzone przez nas tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe będą odpowiadać wysokim oczekiwaniom naszych klientów. Dęblin jest miastem, w którym szukasz profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń? Wypełnij formularz zamieszczony na tej stronie.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

W przeciwieństwie od wielu konkurencyjnych firm u nas jest ona zupełnie bezpłatna. Kontaktując się z naszą firmą poprzez formularz zamieszczony na stronie lub dzwoniąc pod udostępniony numer telefonu, szybko otrzymasz wszystkie potrzebne informacje. Klasyczne tłumaczenia rozliczamy biorąc pod uwagę ilość słów do przetłumaczenia w danym tekście i takie rozwiązanie proponujemy naszym klientom (opcja ta jest bardzo atrakcyjna cenowo). Każde zlecenie wycenimy w maksymalnie pół godziny.

Przesyłasz pliki do wyceny

Za pomocą formularza na stronie możesz przesłać nam tekst, który ma być tematem zlecenia. Dostarcz go nam w formie dowolnego pliku. Możesz załączyć też kilka słów od siebie w przeznaczonym do tego miejscu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Aby dobrze nakreślić Ci cały tryb pracy naszego tłumacza i uprościć podjęcie decyzji o współpracy z naszą firmą, wyślemy nie tylko wycenę zlecenia, ale także określimy termin, w którym jesteśmy w stanie dostarczyć gotowe tłumaczenie. Kiedy potwierdzisz te warunki, rozpoczniemy pracę.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Nasz specjalnie wybrany tłumacz (który najdokładniej odda sens i istotę Twojego tekstu) wykona tłumaczenie w czasie, który określiliśmy wcześniej.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W umówionym terminie tłumaczenie pojawi się w Twojej skrzynce mailowej, a także w panelu Klienta na naszej stronie. Tłumaczenia przysięgłe – oprócz wersji elektronicznej – są oddawane dodatkowo w formie fizycznej, czyli pocztą. Do każdej translacji można ponadto zlecić sprawdzenie tekstu przez native speakera, który zadba o to, aby treść dokładniej wpisywała się w charakter i kulturę danego języka.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Dobre biuro tłumaczeń to takie, które potrafi tworzyć przekłady w stu procentach trafiające w oczekiwania klienta. Powinno wzbudzać zaufanie wysoką jakością tekstów oraz mieć na uwadze cechy charakterystyczne dla konkretnego języka. Dogadamycie jest dokładnie takim miejscem – godnym zaufania, w ciągłym rozwoju i zapewniającym niezwykle szybką realizację zleceń.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Wszystko co robimy wykonujemy z dużą starannością i skupieniem na danym zadaniu. Z tego powodu bez problemu i w ekspresowym tempie przygotujemy wszelkie przekłady świadectw, dokumentów, tekstów specjalistycznych oraz naukowych.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Nasi tłumacze przetłumaczą stronę internetową o każdej tematyce, przekładając ją na dowolny język. Tłumaczenie e-maili przeprowadzamy praktycznie “od ręki”. Robimy to maksymalnie godzinę, aby jak najszybciej umożliwić klientowi udzielenie odpowiedzi.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeżeli potrzebujesz dokładnych tłumaczeń ustnych, zarówno symultanicznych, jak i konsekutywnych, trafiłeś w idealne miejsce. Nasi tłumacze zjawią się w określonym przez Ciebie miejscu i czasie, aby wspomagać Cię np. w spotkaniu biznesowym. Ponadto, dobierzemy osobę znającą się na danej dziedzinie, która pomoże w dokładniejszym zrozumieniu konwersacji.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Gwarantujemy również w pełni płynne i zachęcające cenowo tłumaczenia rozmów telefonicznych. Oprócz bieżącego tłumaczenia rozmowy, jesteśmy w stanie również nagrać i udostępnić odbytą rozmowę w panelu Klienta, aby można było wrócić do niej w razie potrzeby.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Native speakerzy z naszej firmy to osoby nie tylko o zaawansowanym stopniu zdolności lingwistycznych, ale również mające pojęcie o specyfice konkretnego języka. Z tego powodu gwarantujemy także możliwość dokonania przez nich korekty już przetłumaczonych tekstów tak, aby dopasować je do właściwego kontekstu czy grona odbiorców. Bez dwóch zdań zwiększa to ich wartość merytoryczną.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

to liczba osób, które są zatrudnione w naszej firmie w charakterze tłumaczy oraz native speakerów. Tak liczne grono pozwala na podejmowanie zleceń z wielu branż i przygotowywanie treści najwyższej jakości.

300

użytkowników – kontrahenci korzystający z usług naszego przedsiębiorstwa od początku naszego istnienia. Grupa ta wciąż się powiększa, a Dogadamycie dynamicznie się rozwija. Zapraszamy wszystkich wymagających wysokiej jakości tłumaczeń!

25 000

zleceń – tyle zleconych nam tłumaczeń miało wpływ na to, że dzisiaj jesteśmy jednym wiodących biur tłumaczeń na rynku.

70 000 000

tak wiele słów przetłumaczyli na ten moment nasi tłumacze w ramach przygotowywania translacji pisemnych. Pragniemy dalej się rozwijać i umożliwiać wszystkim klientom sposobność korzystania z nowoczesnej formy naszych usług.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail