Tłumaczenia
Dębica

Idealne tłumaczenie zależy od postawienia na tłumacza mającego pojęcie o swojej profesji. Dlatego też nasze przedsiębiorstwo może zaoferować tłumaczenia przysięgłe przygotowywane dzięki długoletniemu doświadczeniu naszych tłumaczy, którzy dokładają wszelkich starań, aby wychodzące od nas treści charakteryzowały się zawsze najlepszą jakością. Wykonujemy tłumaczenia w 50 językach, gwarantujemy szybką realizację i darmową wycenę.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Dębicy - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Przygotowujemy mnóstwo najrozmaitszych zleceń – zarówno tłumaczenia przysięgłe i biznesowe (wymagające dużej wiedzy i profesjonalizmu), jak i różnego rodzaju przekłady pisemne. Powierzając nam tłumaczenie, masz pewność, że będzie perfekcyjnie wykonane i dostarczone we wcześniej ustalonym czasie. Nasza oferta kierowana jest do wszystkich osób zamieszkałych w Dębicy.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Wszystkie teksty wykonujemy niesamowicie szybko. Tym, co stanowi nasz wyróżnik na tle konkurencji jest fakt, że nasze tłumaczenia są za każdym razem najlepszej jakości – i to bez względu na szybki termin realizacji. Każde zlecenie, którego się podejmujemy, jest perfekcyjnie dopracowane przez naszych tłumaczy bogatych w doświadczenie w tworzeniu różnego rodzaju tekstów. Dzięki temu, również tłumaczenia przysięgłe wykonywane przez nasz zespół są dostarczane do klientów ekspresowo.

Wykwalifikowani pracownicy to podstawa sprawnie działającego przedsiębiorstwa. Aby zagwarantować naszym kontrahentom pomoc w opracowaniu niemal każdego tłumaczenia, możemy zaoferować tłumaczenia w ponad 50 językach. Nasi tłumacze mają swoje specjalizacje, dzięki czemu przygotowywane przez nich tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe zawsze spełniają oczekiwania i wymagania zleceniodawców. Zapewniamy dotrzymywanie terminów, bez względu na godzinę i dzień tygodnia. Nasza firma jest bezkonkurencyjna w Dębicy!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Nasza firma nie pobiera opłat za wycenę zleceń. Jest to absolutnie niezobowiązująca forma „pierwszego kontaktu” z potencjalnymi kontrahentami, którzy dzięki otrzymaniu wyceny dokładnie wiedzą, za co płacą i jaka jest całkowita kwota za wykonanie zlecenia. W przypadku klasycznych tłumaczeń, każdorazowo proponujemy rozliczenie za liczbę słów w tekście, co tworzy dobry i korzystny układ. Wycenimy Twój tekst w 15 minut – skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz umieszczony na stronie.

Przesyłasz pliki do wyceny

Żeby wycena została wykonana sprawnie i była skrupulatna, prześlij nam plik z tekstem, który mamy przetłumaczyć. Tak samo, jak w poprzednim punkcie, zrobisz to za pomocą formularza. Możesz przesłać również dodatkowe uwagi w specjalnym polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Szybko wycenimy Twój tekst i poinformujemy Cię o tym, jak szybko będzie przez nas zrealizowane i jaka jest jego cena. Gdy zgodzisz się na nasze warunki, tłumacze przystąpią do działania.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Kolejny punkt to już praca naszego kompetentnego tłumacza. Do każdego zlecenia przydzielany jest tłumacz, który najlepiej radzi sobie z daną tematyką, np. z dokumentacją sądową czy umowami.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Ostatni etap to dostarczenie ukończonego przekładu. U nas masz pewność, że oddamy Ci je w terminie – zarówno w formie e-maila, jak i w Panelu Klienta na naszej stronie. Tłumaczenia przysięgłe dostarczamy naszym kontrahentom również pocztą tradycyjną – docierają do nich zaledwie w kilka dni. Gdy zdarzy się, że któryś tekst potrzebuje korekty, zapewnimy Ci usługi naszego kompetentnego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Przekłady naszych doświadczonych tłumaczy są zawsze tekstami na wysokim poziomie. Uwzględnimy wszystko to, co trzeba zamieścić w tekście, a także odniesiemy się do Twoich uwag i wymagań. Całość w wyjątkowo dobrej cenie i zawsze zgodnie z ustalonym wcześniej terminem.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Zajmujemy się także tymi tekstami, które wymagają od tłumacza czegoś więcej aniżeli jedynie znajomości języka. Do stworzenia przekładów dokumentów, umów, czy świadectw, za każdym razem zostaje dobrana osoba, która przetłumaczy tekst zarówno bezbłędnie i fachowo, jak i bardzo szybko.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Nasi tłumacze zajmą się każdą stroną internetową, a także ekspresowo przełożą na dany język treść wszelkiego rodzaju maili. Gotowe, przełożone maile dostarczamy klientom w maksymalnie 60 minut od otrzymania zlecenia!

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W naszej ofercie dostępne są tłumaczenia konsekutywne oraz symultaniczne, które są niezbędne w sytuacjach biznesowych czy prywatnych. Wszystko zależnie od Twoich potrzeb – nasz tłumacz, orientujący się w danej branży czy tematyce, dotrze w określone przez Ciebie miejsce.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Ich ceny są relatywnie niewielkie, a wykonanie jest bardzo sprawne i zawsze niezawodne. W razie potrzeby, klient ma możliwość wrócić do danej rozmowy, którą po nagraniu można umieścić w panelu i ponownie odtwarzać.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Niektórzy tłumacze nie zawrą kontekstu danej treści w taki sposób, jak wymaga tego sytuacja. Dlatego wśród naszych usług widoczna jest również korekta przygotowywana przez wysoko wykwalifikowanego native speakera. Jego kompetencje opierają się tak na zdolnościach lingwistycznych, jak i znajomości rozmaitego rodzaju cech danej kultury.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych zaufanych pracowników: native speakerów oraz tłumaczy, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby każdy tłumaczony tekst zadowolił klienta.

300

użytkowników – osoby, które podjęły z nami współpracę i zdecydowały się na użycie naszych tłumaczeń. Mnóstwo zostało z nami do dzisiaj, zlecając kolejne teksty.

25 000

zleceń – tyle przekładów dotychczas wykonał nasz zespół. Zawsze wybierano nas za kwalifikacje, sprawny kontakt i niezrównaną jakość tłumaczeń.

70 000 000

tak wielką liczbę słów przełożyli nasi tłumacze. Dzięki naszym kontrahentom wciąż kontynuujemy swoją misję i mamy okazję burzyć kolejne komunikacyjne granice, ułatwiając ludziom sprawne i szybkie porozumiewanie się.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail