Tłumaczenia
Darłowo

Dogadamycie zajmuje się tworzeniem wysokiej jakości translacji. Naszym klientom przebywającym w Darłowie oferujemy także drobiazgowe i dopracowane tłumaczenia przysięgłe. Wszystkie tłumaczenia wykonane przez naszych tłumaczy powstają niezwykle szybko i zawsze na czas.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Darłowie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

W gamie naszych usług każdy klient odnajdzie opcję dostosowaną do swoich wymagań. Przygotowujemy m.in. idealne jakościowo przekłady pisemne, przysięgłe oraz przekłady szeroko związane z tematyką biznesową. Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencyjnych biur, jest nie tylko ekspresowa finalizacja zleceń, ale również atrakcyjna cena.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Wszystkie teksty przetłumaczone przez naszych tłumaczy – w tym te potrzebujące profesjonalnych umiejętności, czyli np. tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe – są najwyższej jakości. Nie zmienia to jednak faktu, że Dogadamycie oferuje także bardzo szybką, można powiedzieć, ekspresową, formę realizowania zleceń. Jest to możliwe dzięki licznemu zespołowi, tworzonemu przez doświadczonych, współpracujących z nami translatorów i native speakerów.

Każde tłumaczenie jest wyjątkowe, funkcjonuje w innej tematyce i branży, dlatego do zleceń zawsze wybierane są osoby najlepiej orientujące się w danych kwestiach. Dzięki temu kontrahent zyskuje pewność, że oddana treść będzie zgodna z charakterem i sensem tekstu bazowego. Specjalność naszej firmy to głównie dokładne tłumaczenia tekstów biznesowych oraz tłumaczenia przysięgłe. Darłowo to miasto, w którym jesteśmy bezkonkurencyjni. Napisz do nas!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Na początek oferujemy nieodpłatną wycenę wszystkich zleceń. Odezwij się do nas – do niczego Cię to nie zobowiązuje, natomiast e-mail z informacją o cenie oraz terminie wykonania tłumaczenia otrzymasz już po 30 minutach. W tym celu wypełnij formularz lub, jeżeli preferujesz rozmowę, skontaktuj się z nami za pośrednictwem telefonu. Jeśli chodzi o klasyczne, typowe tłumaczenie, prawdopodobnie zaproponujemy Ci najlepszą cenowo opcję rozliczenia na podstawie liczby słów w tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Aby jak najlepiej ocenić czas niezbędny do wykonania przekładu oraz wycenić pracę, potrzebny jest nam tekst, będący tematem zlecenia. Przy pomocy formularza, wyślij nam plik zawierający wybrany do tłumaczenia tekst. Możesz dostarczyć nam pliki w wielu dostępnych formatach, jak również wprowadzić kilka uwag w specjalnym miejscu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Poczekaj trzydzieści minut na wiadomość o wycenie, a także o terminie, w którym przekład może zostać wykonany. Jeśli cena i czas będą dla Ciebie odpowiednie, nasi tłumacze szybko wezmą się do pracy nad tekstem.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Do wykonania każdego zlecenia delegowana jest osoba, która posiada najlepszą wiedzę na dany temat.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Prześlemy je mailowo, jak również opublikujemy w panelu Klienta na stronie, zaś osobom, które wybrały tłumaczenia przysięgłe – prześlemy przekład także tradycyjną pocztą. W przypadku wszystkich tekstów, klient ma możliwość zamówienia edycji native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Podejmiemy się każdego zlecenia. Z uwagi na współpracę z profesjonalnymi tłumaczami, którzy zapewniają możliwość tłumaczenia tekstów w aż 50 rozmaitych językach, posiadamy naprawdę bogatą ofertę. Wszystko to po całkowicie bezpłatnej wycenie przed rozpoczęciem każdej pracy, jak również na wyjątkowo korzystnych dla klienta warunkach cenowych.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

To nasz konik – specjalizujemy się w tworzeniu perfekcyjnych tłumaczeń przysięgłych, przekładów tekstów naukowych, umów, świadectw oraz dokumentów.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Potrzebujesz przekładu treści dowolnej strony internetowej? A może chciałbyś szybko przetłumaczyć maila? To żaden kłopot! Nasi translatorzy poradzą sobie ze stronami internetowymi w każdej tematyce, za to gotowego, przetłumaczonego e-maila dostaniesz już maksymalnie godzinę po nadesłaniu zlecenia.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Zależnie od tego, gdzie i kiedy potrzebujesz tłumacza – przyślemy do Ciebie idealną osobę, tak do tłumaczeń ustnych konsekutywnych, jak i symultanicznych. Określ wybraną lokalizację, określ temat spotkania – jeśli jest to np. spotkanie biznesowe, oddelegowujemy tłumacza znającego się na konkretnej branży.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

To ekspresowa, niedroga i łatwa forma tłumaczenia. Zrealizujemy ją dla Ciebie perfekcyjnie i w atrakcyjnej cenie! Każdą rozmowę można także nagrać na życzenie klienta, aby potem mógł on ponownie odtwarzać ją w specjalnym panelu na naszej stronie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W tym wypadku chodzi korektę tekstów pod kątem charakteru danego kraju czy regionu. Realizuje ją nasz profesjonalny native speaker, który perfekcyjnie orientuje się w niuansach lingwistycznych konkretnej kultury. Jeżeli chcesz dopasować treść do konkretnego odbiorcy czy sytuacji – także jesteśmy w stanie to zrobić!

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

już tylu profesjonalnych, wyspecjalizowanych lingwistycznie tłumaczy i native speakerów zdecydowało się na stałą współpracę z nami.

300

użytkowników –tyle osób skorzystało z wykonanych przez nas tłumaczeń. Ta liczba nieustannie rośnie!

25 000

zleceń – tyle profesjonalnie zrealizowanych zleceń wyszło spod naszych rąk, które przekłamywały kolejne, językowe granice.

70 000 000

tyle słów przetłumaczyli dotychczas nasi translatorzy, tworząc tym samym kolejne, idealnie przełożone teksty.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail