Tłumaczenia
Dąbrowa Tarnowska

Nasza firma składa się z doświadczonych tłumaczy i native speakerów. Tworzone przez nas tłumaczenia są zawsze zgodne z tekstem oryginalnym, wykonywane z ustalonym wcześniej terminem oraz w atrakcyjnej cenie. Tłumaczenia przysięgłe wchodzą w zakres naszych najmocniejszych stron, które możemy zaoferować klientom w w Dąbrowie Tarnowskiej.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Dąbrowie Tarnowskiej - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Jesteśmy wyjątkowo elastyczni i niezwykle szybko tworzymy każde tłumaczenie, dzięki niezwykłemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi naszych pracowników. Wśród nich znajdują się osoby znakomicie znające się na tworzeniu idealnych jakościowo tłumaczeń przysięgłych i biznesowych. Zachęcamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty!

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Czas to pieniądz – doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, zatem naszym klientom oferujemy wyjątkowo krótkie terminy wykonania zleceń. Niezależnie od tego, czy są to tłumaczenia przysięgłe, biznesowe czy zwyczajne tłumaczenia pisemne, zawsze przygotowujemy nasze zlecenia na czas, niezależnie od pory dnia czy nocy. Właśnie dlatego z góry określamy czas realizacji tłumaczeń tak, aby klient dokładnie wiedział, kiedy powinien spodziewać się wykonanego przekładu. Jeśli Dąbrowa Tarnowska to miasto, w którym szukasz profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń, koniecznie napisz lub zadzwoń do nas.

Pośród naszych translatorów jest mnóstwo osób bogatych w ogromne doświadczenie. Zatrudniamy zarówno tłumaczy, jak i native speakerów. Skład naszego zespołu sprawia, że realizujemy tłumaczenia w ponad 50 językach świata. Dzięki tak mocnym fundamentom, możemy podjąć się różnego typu zleceń i każdorazowo dostarczamy klientowi perfekcyjnie wykonany przekład.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Kontrahenci zwracają się do nas o wycenę tłumaczenia danej treści za pomocą formularza znajdującego się na naszej stronie oraz telefonicznie. W przeciągu pół godziny otrzymujecie od nas Państwo wiadomość zwrotną. W przypadku klasycznego przekładu, zawsze oferujemy klientowi rozliczenie na podstawie ilości słów w tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Czyli tekst, wymagający przetłumaczenia. Kiedy zobaczymy tekst, będziemy w stanie go odpowiednio wycenić. Plik z treścią można przesyłać również za pośrednictwem formularza na naszej stronie.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Informujemy zarówno o cenie tłumaczenia konkretnego tekstu, jak i terminie, w którym nasz tłumacz może oddać gotowy przekład.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Jeśli kontrahent zgodził się na warunki współpracy, specjalnie oddelegowany do tego zadania tłumacz, zabiera się do pracy nad tekstem.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W dzień, który został określony jako termin oddania zamówienia, wysyłamy klientowi wykonany przekład. Otrzymuje go zawsze zarówno na skrzynkę mailową, jak i na swój panel Klienta. Tłumaczenia przysięgłe są przesyłane również pocztą, w formie fizycznej. Każdy tekst może zostać poprawiony przez naszego native speakera – jest to forma zlecenia dodatkowego, jeśli kontrahent chce dopasować treść do wybranej grupy odbiorców, panującej kultury itd. lub wprowadzić konkretne zmiany w istniejącym już tekście.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Możemy zaoferować atrakcyjne na rynku ceny usług translatorskich. Wszystkie nasze tłumaczenia są nie tylko przygotowywane ekspresowo i skrupulatnie, lecz także w odniesieniu do najrozmaitszych elementów lingwistycznych obecnych w danej kulturze, a także charakteru i kontekstu danej treści.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Oferujemy zawsze wiarygodne i profesjonalnie przygotowane przekłady umów, świadectw, dokumentów, treści naukowych oraz tłumaczenia przysięgłe.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Perfekcyjnie przełożymy treści stron internetowych, jak również e-maile, których tłumaczenie dostarczamy naszym klientom w nie więcej niż godzinę, aby zapewnić im sposobność utrzymania płynności rozmowy.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Nasz doświadczony tłumacz dotrze w określoną przez klienta lokalizację. W ofercie uwzględniliśmy także tłumaczenia konsekutywne, jak i symultaniczne.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Poza bieżącym tłumaczeniem rozmowy telefonicznej, możemy zaoferować także szansę nagrywania, aby po zakończeniu rozmowy kontrahent miał możliwość wysłuchania jej ponownie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Nasi native speakerzy to osoby mający pojęcie o kulturze i specyfice różnych krajów, dlatego doskonale skorygują różnego rodzaju teksty, aby były bardziej wiarygodne pod względem językowym. Ponadto, każdy tekst możemy dostosować do danej grupy odbiorców, sytuacji czy kontekstu.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

tłumacze i native speakerzy, którzy zasilają nasz zespół i każdego dnia wykonują najlepsze jakościowo przekłady tekstów.

300

użytkowników – liczba osób, które do tej pory skorzystały z usług biura tłumaczeń Dogadamycie.

25 000

zleceń – uświadamia zapotrzebowanie na dobre jakościowo przekłady różnego typu treści, dlatego wciąż rozwijamy się i ulepszamy swoją ofertę.

70 000 000

tyle przetłumaczonych słów można znaleźć w zleceniach wykonanych przez naszych pracowników.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail